English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Novinky
!!! ŠTĚŇATA !!!


NOVINKY
28.12.2015 | Rok 2015 je za pár dni u konce. Byl to snad nejrychlejší rok co jsem zažila za celý svůj život. Udála se spousta krásných ale i smutných věcí. Všechno co se dělo kolem pejsků jste se dozvěděli na naších stránkách. Doplníme jen pár novinek, které jsme zatím neuvedli a tím uzavřeme další období. Na rok 2016 se moc těšíme, protože plány máme velké :) Doufáme, že vy také a přejeme krásné svátky a v novém roce jen to nej, Eva a puntikatá smečka :)

Mezinárodní výstava psů v Bělehradě, které se tradičně zúčastnil Marko se Samem. Veselým předvedením svoji třídu vyhrál a stal se druhým nejlepším dalmatinem výstavy s tituly CAC, Res.CACIB :)

Došla nám zpráva i z Rakouska, kde Laika se svoji paničkou ukončila školku poslušnosti pro štěňátka a svou šikovnosti potvrdili na závěrečné zkoušce, kde získaly 97bodů ze 100. Posíláme obrovské gratulace !!!

V německé chovatelské stanici Shining spots se narodila štěňátka po Willíkovi - 2 kluci a 7 feneček. Štěňátkům jsou již 4 týdny, jsou krásně baculatá, těší se životem a hlavně jsou zdravá. Teď už reaguji na zvuky, všechna maji tmavá očička a dvě z nich mají plotničky. Maminka Fanny o ně pečuje perfektně a i porod zvládla v rekordním čase. Moc se těšíme na další zprávy a možná i nějakou tu návštěvu !!

01.12.2015 | Nějak jsme se na pár týdnů odmlčeli a neaktualizovali stránky. Vlastně jsme se odmlčeli od všeho dění kromě denní rutiny. Dokonce i plánovanou výstavu v Nitře jsme neabsolvovali. Stále nemůžeme získat sílu a probrat se z tragédie která nás nečekaně a zcela náhle zasáhla a nějak úplně zastínila všechny pěkné věci, které se v těchto dnech děly. Jako kdyby nestačilo to co se děje ve světě; aby lidé s pokorou a rozmyslem přistupovali k životu kolem sebe. Do dneška nepochopíme jak velká je lidská zrůdnost a jak silná je potřeba se seberealizovat na úkor nevinných tvorů. Copak se úplně zapomíná na základní zákony lásky a vhledu do bytosti (a jejich potřeb), které nás v tomto životě doprovázejí??? Otázky asi zůstanou nezodpovězené . . . a stejně nám tě nevráti :o( Odpočívej v pokoji ♥

06.11.2015 | O víkendu jsme se zůčastnili dvojíté mezinárodní výstavy psů v Praze - Letňanech, kde štěníci - kluci, měli svoji premiéru. Šmudlinka byla také přihlášena, ale šikovně se tomu vyhnula, když si na procházce poranila nožičku :p. Byla přihlášena i jejich mamina Meggie a další Sunseťáci: Willy, Bigouš, Sára a Sandy. V závěrečných soutěžích naše chovatelská skupina získala krásné 3.místo :o) Děkuji moc majitelům našich odchovů za podporu a za to, že pejsky přihlásili. Moc jim gratuluji ke skvělým výsledkům:
DuoCACIB Praha, sobota
"Max" Fabulous Imagination Sunset Dalmatian - VN1
"Timmy" Fortunate Star Sunset Dalmatian - VN2
"Willy" Endless Games Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Big Boy" Dream Believer Sunset Dalmatian - V3
"Meggie" Creative Images Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOS
"Sára" Essential Edition Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V3
!!! SUNSET DALMATIAN !!! - 3.BIS breeding group
DuoCACIB Praha, nedělé
"Willy" Endless Games Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Big Boy" Dream Believer Sunset Dalmatian - V3
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOS


Meggie - nejlepší fena na výstavě psů v Praze prvního dne s rozhodčím panem Tino Pehar z Chorvatska


Sandy - nejlepší fena na výstavě psů v Praze druhýho dne (vpravo) s paní rozhodčí Elizabeth Gonzales z Gibraltaru a vítezným psem (synem našeho Spookieho)


stupně vítezů chovatelských skupin ze soboty


Sunset Dalmatian - 3.místo chovatelských skupin: Willy, Sára, Max a Meggie :o)

25.10.2015 | Tento týden do nového domova odešla Mayssie. Přidala se ke smečce dvou puntíkatých starších dam a po pár dnech do ní krásně zapadla :)
K odběru máme ještě Fany, Indy a Maxe.
Po delším váhání se konečně odhodlaly a zkoušku z poslušnosti ZOP dnes složily Lucka se Sárou :) Holky moooc šikovný !! Obrovské gratulace !!!

15.10.2015 | "Don" Double Reason Sunset Dalmatian je ŠAMPION SLOVINSKA :o) Potřebné tituly k dokončení obdržel minulý víkend na výstavách v Lipici. Laďce a Víťovi děkuji za jeho prezentaci ve vzdálených končinách a moc gratuluji k dosaženým úspěchům !!

Minulý víkend jsme také podnikli procházku s Brownie. Neviděli jsme se vlastně od doby, co odešla. S sebou jsem brala jen Šmudlu a Timmyho, aby se socializovali jízdou tramvají :) a taky, aby za sebou neměli pořád celou smečku. Brownie roste do krásy a majitelé se o ní starají moc dobře. Máme z toho radost :)
Pár fotek z procházky s Brownie ve Stromovce >>

Do nového domova nám odešel Denísek. Přejeme jemu i pánikům hodně štěstí a radosti do budoucna !!

Tento víkend proběhla Klubová výstava DKČR, na kterou jsem nakonec nejel,a i když jsme měli přihlášené štěníky. Byla by to jejich premiéra ve výstavním kruhu, ale nechtěli jsme riskovat zdraví prcků celodenním pobytem venku za tohoto počasí. Naše barvy statečně hájili s páníky Willy a Sára. Obrželi oba známku výbornou a umístili se na třetím (Willy) a druhém místě s titulem Res.CAC (Sára). Moc gratulujeme.

29.09.2015 | Prodloužený víkend za námi a pro majitele naších odchovu napůl pracovní :)
Saša se Spookáčem pokračuje ve vykonostném tažení a připisuje si další úspěch na dlouhý seznam svých pracovních a zachranářských zkoušek - zkoušku z terénního vyhledávaní ZTV1 dle NZŘ. Moc gratulujeme !!

Lucka se Sárou absolvovaly úspěšně lovecké zkoušky vloh v II.ceně (plný počet bodů u všech disciplín kromě hlasitosti která je posunula do nižší ceny) Krásná práce obou !!! Také moc gratulujeme !!!


Sára a její symbolický "úlovek"

26.09.2015 | Tento týden proběhlo první kryti Willýho a německé feny Fanny von den Ginkgo Bäumen. Milostné hrátky proběhli ukázkově a tak předpokládáme, že koncem listopadu se můžeme těšit na miminka v chovatelské stanici Shining Spots :) Budeme držet palce.

21.09.2015 | Dvě krásné zprávy z tohoto víkendu:
"Simon" Easy Attraction Sunset Dalmatian postoupil zdravotní vyšetření kloubů s výborným výsledkem a tedy i on je naprosto zdravý - HD A a ED 0/0. Markovi moc gratuluji a děkuji, že vyšetření nechal udělat. Sam takto doplnil krásně seznam zdravých pejsků z našeho vrhu "E" a je šestý v pořadi z devíti (3 na vyšetření zatím nebyli). Máme radost, že se tento vrh i po zdravotní stránce povedl.

Další skvělá zpráva přišla z jihu Čech od Saši, že spolu se Spookáčem - Closest Fantasy Sunset Dalmatian složili další pracovní zkoušku ZZO 1. Moc gratulujeme !!

V neděli jsme pak na naši pravidelně pocházce měli sebou Lucku se Sárou a Láďu od Tahry který nám udělal nádherné fotografie holek a štěňátek >>


Naše holky se na procházce taky fotily :) Z leva: Alegra, Sára, Pandora a Meggie

13.09.2015 | Minulý víkend štěňátka měla 3 měsíce Ten čas opravdu neuvěřitelné utíka. Jako včera to bylo když se narodili. Rostou jak z vody a už začínaji být velký pesany. Snažíme se jim pořád maximálně věnovat a aby byli do nových rodin připraveny a neochuzeny o zážitky. Proto nás každý den pořádně zaměstnávaji a tím pádem na ostatní věci není až tak moc času. Proto nám i aktualizace stránek trochu zaostáva ale doufáme, že brzy se najdou milované rodiny pro naše štěňátka a tak se zase vrátime do původních kolejích. K odběru máme ještě Maxíka, Fany, Indi a Mayssie. Více informaci je na jejich stránkách kde jsme přidali i nové fotografie z minulých týdnů štěňátka >>


Fany

30.08.2015 | Nádherný pohodový den stráveny na Mezinárodní výstavě psů v Mladé Boleslavi - Interdog Bohemia. Jedna z nejoblíbenějších výstav na kterou se rádi každoročně vracime. Krásné počasí, pohodové setkání s přáteli, odpočinek a odreagování od hlídaní štěňátek a vše toto okorunované skvělými výsledky :) Máme radost !!
"Willy" Endless Games Sunset Dalmatian - CAC, Res.CACIB
"Big Boy" Dream Believer Sunset Dalmatian - CAC, CACIB, BOB a 4.BIG
"Tahra" Everybody's Choice Sunset Dalmatian - CAC, CACIB, BOS a !!! ČESKÁ ŠAMPI0NKA !!!
Majitelům moc gratulujeme !!


Vítězove s panem rozhodčím


Hrdá novopečená šampionka Tahra :)


Big Boy na stupínků vítězů VI FCI skupiny

20.08.2015 | Vidia, Laika a Brownie maji svoje album na Picase >> kam jsme přidali pár fotek u nás před odjezdem a z nových domovů :)

17.08.2015 | O víkendu odešli do nového domova Brownie a Laika !! Přejeme hodně štěsti a radosti a spokojený život s novými pániky ♥

10.08.2015 | "Spookie" Closest Fantasy Sunset Dalmatian složil další zkoušku ze zahranařiny dle národního zkušebního řádu :) ZZP1 - zkouška záchranných prací 1. stupeň. V rekordním čase 6min. našel obě ukryté osoby a sklidil obdiv publika. Saše obrovské gratulace za skvělou práci a i za prezentaci plemene na tomto pracovním poli.

03.08.2015 | Máme za sebou náročný týden se spoustou návštěv štěňátek od zájemců, známých a kamarádů. Mohu říct, že štěňata dostávaji pořádnou dávku socializace co den a jsou v tom skvělý. Taky už pomalinku chodí ven sebevědomě na náš velký dvůr a zvládaji i první prekážky v podobě pár schůdků. Jsou moc šikovný. Uči se i první poslušnosti - přivolání a čekání na odměnu v sedě :) Taky nás jedno štěňátko "předčasně" opustilo ve věku 8 týdnů. Kvůli letecké přepravě na palubě s majitelkou Masy jsme museli dodržet váhový limit a tak nebyla jiná možnost než odejit už v tomto věku. Ostatní štěňátka u nás zůstanou do 10týdnu kvůli řádné ukončené počáteční socializaci a očkování dle nového doporučeného schématu. Moc děkuji Päivi, že pro Bellu přiletěla a přejeme ji šťastný život u nových majitelů


Statečná Bella na letišti v Praze


Poslední pózování před odletem do Finska. Fairytale Fantasy Sunset Dalmatian ve věku 8 týdnů. V novém domově jí budou říkat Vidia

O víkendu se ještě konala výstava v německém Bremenu který se zúčastnil náš odchovanec Don. V nadupané třídě šampiónů první den se umístil na třetím místě a druhý den na druhém s titulem Res.CAC VDH + Club. Majitelům moc gratulujeme !!

26.07.2015 | Skvělá zpráva z Finska - otec našich štěňátek "Masa" Gracilis Masterpiece zvítězil na největší klubové výstavě dalmatinů ve Finsku :) Společně s majitelkou a chovatelkou jsme měli velkou radost. Moc gratulujeme !!!

18-19.07.2015 | Čipování, měření sluchu a kontrola vrhu tento týden vyšly skvělé. V sobotu měření sluchu metodou BAER, bez narkozy a naprosto skvělý přístup pani doktorky Pacltové. Štěňata ani nevnímala, že na nich provádíme "pokusy". Vše proběhlo krásně rychle a nakonec výsledky více než uspokojivé - celý vrh "F" je oboustranně slyšící. Máme radost :) V neděli pak proběhla kontrola vrhu a kromě dvou ploten nebyly shledany žádný další vady. Byly jsme pochválení pro krásné hlavy, krásně tmavé oči a úplnou pigmentaci sliznice :) Štěňátka od příštího týdne budou připravená pro své nové domovy. Uteklo to neuvěřitelně rychle a tak kvůli socializaci a novému, doporučenému schematu očkování zůstanou u nás do 10týdne. Akorát nám v 8 týdnech odletí Bella "Fairytale Fantasy Sunset Dalmatian" kvůli váze aby mohla na palubu letadla místo zavazadlového prostoru. Ale bude ve velice zkušených rukách finské pani chovatelky Masy která se socializaci má zkušenosti a tak jí určitě vynahradí předčasné odloučení od sourozenců a maminky.


Klidná Mayssie při BAER testu sluchu

A jedna výstavní novinka z tohoto víkendu :) Letních nočních výstav se zůčastnil "Simon" Easy Attraction Sunset Dalmatian, získal potřebne tituly a ted je !!! ŠAMPION SRBSKA !!! Dalši sourozenec z vrhu "E" ! Marko nám moc udělal radost a děkujeme mu za jeho prezentaci a gratulujeme ke svělému úspěchu !! :)


Sam po výstavě a jeho získaný pohár !!!

13.07.2015 | Skoro měsíční odmlčka s aktualizaci novinek ale zato stránky štěňátek zásobujeme fotkami :) Když už se vše točí kolem nich. Neskutečně ten čas utíká tak se snažíme co nejvíce času strávit v ohrádce a užit si prcky dokud to jde. Každým dnem rostou a je to krásné se na ně dívat jak už vypadaji jako miniaturní pejskové :) Dobrá zpráva je, že všichni krásně reaguji na zvuky a všechna štěňátka maji krásné tmavá očička. Příští týden nás čeká měření sluchu a kontrola vrhu tak se na výsledky moc těšíme :)

20.06.2015 | Don je !!! MAĎARSKÝ ŠAMPION !!!. Podmínky splnil na mezinárodní výstavě v Székesfehérvár. Skvělá práce - moc gratuluji !!

09.06.2015 | Je začátek měsíce a je tady očekávaná novinka ale necháme ji na konec jako třešničku na dortu. Začneme v kostce jak jinak než výstavami. Třidenní akce se zůčastnila Sandy s pániky a s tituly 3xCAC, 1xCACIB se stáva SLOVENSKOU a navíc i MEZINÁRODNÍ ŠAMPIONKOU . Majitelům moc gratulujeme ke skvělým výsledkům.

A 05.06.2015 se nám během dne narodili štěňátka naši Meggie - 3 krásný černě tečkovaný kluci a 7 holčiček - 3 hnědý a 4 černý. Mamina porod zvládla v naprostem pořádku a mimina se maji k světu :)


štěňátka první den života

01.06.2015 | Dvě krásné zprávy z dvou různých výstav :) Nejdříve přišla od Pavli, kde se tentokráte vypravili sami s Willikem na výstavu do polského Leszna pokusit štěstí o dalšího CACIBa a nakonec úspěli !!! Willy jako první z našeho "E" vrhu a celkově sedmý v pořadí se stal !!! MEZINÁRODNÍ ŠAMPION !!! naši chovatelské stanice. Máme obrovskou radost a hlavně, že to byla Pavli s Willíkem premíéra a zvladli to na jedničku. Navíc celou výpravu okorunovali titulem vítěze plemene BOB a třetí místo v VI skupině FCI - 3.BIG. No co víc si přát. Majitelům moc gratuluji - skělá práce !!!

A ta druhá zpráva přišla o pár hodin později - otec našich budoucích štěňátek "Masa" Gracilis Masterpiece se stal Šampionem Estonska dnes na mezinárodní výstavě v Tallinu :) Majitelce Paivi a chovatelce Outi posíláme do Baltu gratulace :)


Pavli s Willíkem a paní rozhodčí Věrou Staviarskou ze Slovenska. foto © Anna Kozber

25.05.2015 | Výstavy v Čechách a Německu tento víkend a další krásná umístění naších odchovů. Doneček s paniky do Německa zavítal poprvé a i když byla početná konkurence z výstavy odcházi s nakročenim k novému šampionátu. Majitelům moc gratuluji za prezentaci a k výsledkům.
CACIB Litoměřice, Nebojša Savičić (SRB)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
CACIB Saarbrücken, Susanne Fuchs (D)
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V1, CAC VDH + Club, CACIB, SaarLand Sieger 2015, BOS
CAC Saarbrücken, Norman Deschuymere (B)
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V1, CAC VDH + Club, NRAS Sieger 2015, BOS


šťastný Víťa s Donečkem :)


Vysmáty Doneček s nedělním "úlovkem"

22.05.2015 | Meggie se nám pěkně kulatí . . . vypadá to, že štěňátek bude požehnaně. No jsme na ně zvědaví. Ještě cca deset dní a budou na světe tak nám držte palce.

11.05.2015 | CACIB Wieselburg a Doneček - Double Reason Sunset Dalmatian se stal !!! ŠAMPIONEM RAKOUSKA !!! Titul CAC, CACIB, BOB a dokonce i druhé místo v VI.FCI skupině - Res.BIG :o) Rozhodčí Ludmila Fintorová ze Slovenska a Heliane Maissen-Jarisch z Rakouska.Víťovi obrovské gratulace za skvělou práci a prezentaci a Laďce za jeho péči.


Doneček s Víťou na stupních vítězů v rakouském Wieselburgu.

05.05.2015 | Dalmatíní svátek na letňanském výstavišti v Praze - Mezinárodní výstava psů a Světová výstava dalmatinů WAFDAL 2015 !!!
Po oba dny se předváděli zástupci naši chovatelské stanice - odchovy z vrhu "D" a "E". Jak se první den vůbec nedařilo tak druhý den jsme přímo sáhly na vrchol. Vyvolalo to vlnu emocí a take si trochu i nevěřičně zavzpomínali na rok 2010 a WAFDAL v Salzburgu :o) Radost byla o to větší i tím, že máme další dvě nové !!! ČESKÉ ŠAMPIONKY !!! - Sandy a Sáru :o)
Všechny výsledky reportujeme postupně ve samostatné fotogalerii WAFDAL 2015 >> a majitelům moc moc gratuluji k dosaženým úspěchům :o) a moc děkuji, že se na výstavu přijeli podívat a podpořili prezentaci mé chovatelské stanice - bez Vás by to nebylo možné :o)


"Big Boy" nejlepší pes a vítěz WAFDAL 2015 - WAFDAL WINNER 2015 a BOS


Nejlepší chovatelská skupina 1.místo SUNSET DALMATIAN

27.04.2015 | Další !!! ČESKÝ ŠAMPION !!! v naši chovatelské stanici :) Naše Pandora splnila podmínky na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích :) S Pandorkou jsme na výstavy moc nejezdili hlavně abychom nekonkurovali jejím sestřičkám a o to máme větší radost, že tituly získala na čtyřech z celkem pěti výstav kterých se v Čechách zůčastnila :) V Budějovicích byly i její dva sourozenci - bráška Willy a sestřička Sára a i oni si vedli skvělé. Willík poprvé ve třídě šampionů krásné druhé místo s res.CAC a res.CACIB a kdyby se výstava konala o den později tak by se stal Mezinárodním šampionem. Takto ale musíme chvíli ještě počkat. A Sáruška byla taky druhá, hned za Pandorou s titulem Res.CAC a Res.CACIB :) Moc gratuluji majitelům.

10.04.2015 | Jsme zpátky z dlouhé a daleké cesty za Meggie ženichem :o) Krytí bylo úspěšné a za cca 2 měsíce se doufejme budeme tešit na nové puntikaté přírustky.

28.03.2015 | CACIB Salzburg, Barbara Müler (CH)
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CACA
"Sára" Essential Edition Sunset Dalmatian - V3
Rozhodli jsme se Meggie nakrýt. Více informaci bude následovat

19.03.2015 | Meggie dnes začala hárat. Přichází velké rozhodnutí zda jí dopřát ještě jednou štěňátka a nebo dát prioritu jiným věcem. Do víkendu se musíme definitivně rozhodnout a tak budeme informovat.

15.03.2015 | Na CACIB Offenburg se vystavovala Sandy kde získala krásné druhé místo

03.03.2015 | Nitra Dog Show na Slovensku a 4 zástupce z naši chovatelské stanice. Nové tituly
CACIB Nitra sobota, Miroslav Václavík (CZ)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOS

CACIB Nitra neděle, Tibor Havelka (SK)
"Willy" Endless Games Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Big Boy" Dream Believer Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Sára" Essential Edition Sunset Dalmatian - V1, CAC, Res.CACIB
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V2

20.02.2015 | FeHoVa Winter Show v hlavním městě Maďarska - krásné Budapešti. Zavítali tam naše dva odchovy - Doneček a Sandy. Oba si vedli skělé, vybrali si to co potřebovali a ještě s třešničkou na drotu. Moc majitelům gratulujeme !!!

FeHoWa Winter Show Budapest čtvrtek, Dorota Witkowska (PL)
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOS
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG

FeHoWa Winter Show Budapest pátek, Simu Cali (RU)
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V1, CAC, CACIB, BOB
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC

FeHoWa Winter Show Budapest sobota, Erdős László (H)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC

FeHoWa Winter Show Budapest neděle, Váczi-Balogh Zsuzsanna (H)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC


08.02.2015 | Nový ČESKÝ ŠAMPION v naši chovatelské stanici, první z našeho "E" vrhu. "Willy" Endless Games Sunset Dalmatian na výstavě v Brně kde získal další potřebný titul. Majitelům moc gratuluji a děkuji za jeho prezentaci.

DuoCACIB Brno sobota, Salamon Leszek (PL)
"Willy" Endless Games Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC

DuoCACIB Brno neděle, Leoš Jančík (CZ)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC


16.01.2015 | Alegra dnes oslavila své 10.narozeniny :o) Zakladatelka našeho chovu, zasloužila maminka a babička mnoho krásných putníků. Přejeme ti, naše princezno, ať ti to tady s námi ještě vydrží ve zdraví.

11.01.2015 | Jen co jsme se přehoupli do nového roku už jsme se ocitli na výstavě :o Asi jsem se toto vůbec neuvědomila když jsem se rozhodla přihlásit a tak to bylo takové probuzení po dlouhém Vánočním odpočinku :) Nakonec jsem toho vůbec nelitovala - výstava byla krásná jakož to v Brně bývá a Pandora nezklamala a poprvé v dospělé třídě potřebný titul získala. Na výstavě se přišel vystavovat i Logánek a taky Don s pániky. Setkání i s ostatními bylo moc příjemné a tak jsme si celý výlet krásně a v klidu užili :)

CAC Brno, Petr Řehánek (CZ)
"Logan" Emotional Experience Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Don" Double Reason Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC
"Pandora" Eleventh Heaven Sunset Dalmatian - V2, Res.CAC

Dostala se nám i zpráva od kluků kde se Sandy absolvovali dva víkendy po sobě za hranicema. Německo jednou zklamání a jednou velice úspěšné tak je to vyrovnané a hlavně radost, že Sandy našlápla k tutulu Německý šampion VDH a Klubový šampion DZGD

CACIB Nürnberg, Petra Rotch (D)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - VD4

CAC Erfurt, Miklos Levente (H)
"Sandy" Exclusive Seduction Sunset Dalmatian - V1, CAC VDH + Club