English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show / Medjunarodna
Brno (CZ) - 12. 02. 2005



Rozhodčí / Judge: Kirschbichler Heidi (A)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

VN1 ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana

----- ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

třída mladých / junior class

VD2 JASPER STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x ICh.Cher Straciatella)
maj.Strečko Igor

VD1 UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

mezitřída / intermedia

VD2 BILLY VOM HÜGEL
(ICh.Wasja vom Hügel x Xira vom Hügel)
maj.Viete Ina

V1, CAC ETRIX VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Kotrbová Ladislava

třída otevřená / open class

V1, CAC,
Res.CACIB
ARGUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Keményová Alexandra

V2, Res.CAC CHARLES FULNECKÉ ZÁTIŠÍ
(Denny Flunecké zátiší x Bessy ze Zahrady snů)
maj.Gartnerová-Marečková Romana

třída šampionů / champion class

V1, CAC,
CACIB, BOB
CH.DENNY FALMARKA
(Ch.Clinton Straciatella x Anja Falmarka)
maj.Odehnal Pavel

V2, Res.CAC ENRICO BAZZI RAUL
(Ich.Spotnik`s Special Selection x Ich.Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková

V4 Ch.HOLLYWOOD´S DREAM RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Djeany´s Dinag of Dalbury´s Clan)
maj.Sedláčková Monika

V3 Ch.WASJA VOM HÜGEL
(Ch.Tim vom Hügel x Lale vom Hügel)
maj.Viete Ina

feny / bitches / hembras
třída mladých / junior class

V1, CAJC ICE TEA RAUL
(ICh.Starlong Selective Stainer x Ich.Emily Brown Raul)
maj.Malović Kateřina a Nenad

VD3 ULTRAVIOLET OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Chlpíková Světlana

V2 USSURI GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Marša Oskar

mezitřída / intermedia

V1, CAC,
CACIB
ENDŽI VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Vaník Richard

D ENITA VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Hejtíková Zuzana

třída otevřená / open class

VD BESSI Z ADÉLČINA RODU
(Arny z Rudolfova chovu x Adéla ze Slunečné ulice)
maj.Szabo Josef

D CATHY CATHLEEN JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Poláček Jiří

----- JCh.ELIS VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Frydrychová Marta

VD3 JESSICA TEČKA Z KRKONOŠ
(Corlandus Tečka z Krkonoš x Farawel Tečka z Krkonoš)
maj.Herelová Blanka

VD4 PAMELA OD CHLPIKŮ
(Ell Fulnecké zátiší x Chanel od Chlpíků)
maj.Glozar Martin

V2, Res.CAC XANDRA USMIECH DALMACJI
(Ch.Filip Filip Kontradomino x Ch.Avila Super Ciapky)
maj.Mourková Lucie

V1, CAC ZERA VOM HÜGEL
(Ch.Wasja v.Hügel x Vely v.Hügel)
maj.Werner Frank

třída šampionů / champion class

----- BAHTIS LIBRA KONTRADOMINO
(Ch.Hektor Hern Kontradomino x Ch.Filadelfia Floo Kontradomino)
maj.Bednarczyk Urszula

V2, Res.CAC LAWENDA LORIS USMIECH DALMACJI
(Bognar Lovely Usmiechniela Wieloget x Okruszka Usmiech Dalmacji)
maj.Sedláčková Monika

V1, CAC,
Res.CACIB
ICh.XILLY VOM HÜGEL
(Utz v.Hügel x Lale v.Hügel)
maj.Werner Frank + Silke

třída veteránů / veteran class

V1,
Best Veteran
CHANEL OD CHLPÍKŮ
(Dutch Tečka z Krkonoš x Diamantina od Chlpíků)
maj.Martin Glozar


Argus ve Znamení Draka
Argus ve Znamení Draka
Ch.Holywood`s Dream Raul
Ch.Holywood`s Dream Raul
Charles Fulnecké zátiší
Charles Fulnecké zátiší
Ch.Denny Falmarka
Ch.Denny Falmarka
Ch.Enrico Bazzi Raul
Ch.Enrico Bazzi Raul
ICh.Wasja vom Hügel
ICh.Wasja vom Hügel
Ussuri Gold od Chlpíků
Ussuri Gold od Chlpíků
Ultraviolet od Chlpíků
Ultraviolet od Chlpíků
Endži Vetřelec
Endži Vetřelec
Pamela od Chlpíků
Pamela od Chlpíků
Ice Tea Raul
Ice Tea Raul
Zera vom Hügel
Zera vom Hügel
Xandra Usmiech Dalmacji
Xandra Usmiech Dalmacji
ICh.Xilly vom Hügel
ICh.Xilly vom Hügel