English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Litoměřice (CZ) - 22. 05. 2010



Rozhodčí / Judge:  Otakar Vondrouš (CZ)

psi / dogs
třída mladých / junior class

V1, CAJC
Junior BOB
DVOJICA VIKING HENRY
(Sophtspot Sugar Daddy At Dvojica x Dvojica Voodoo)
maj.Malović Kateřina

V2 FELIX PETROVICKÝ VÍTR
(Elbrus Dreamer Bohemia Rododendron x Koh-I-Noor´s Light Raul)
maj.Hejtíková Zuzana

VD3 FALCO PETROVICKÝ VÍTR
(Elbrus Dreamer Bohemia Rododendron x Koh-I-Noor´s Light Raul)
maj.Hejtíková Zuzana

mezitřída / intermedia

V1, CAC PLAINFIELD´S CAMARO
(Leander vom Gramzower Kloster x Plainfield´s Bounty)
maj.Leichtfuss + Wabnitz

V2, Res.CAC ARTUŠ DOTTED DRAGON
(Etrix Vetřelec x Cessi Seniorita Boy)
maj.Navrátilová Monika

třída otevřená / open class

V1, CAC ICE CREAM RAUL
(Starlong Selective Stainer x Emily Brown Raul)
maj.Pobijaková Dana

třída šampionu / champion class

V1, CAC,
CACIB
CH.GERRY VOM HÜGEL
(Billy vom Hügel x Alisa vom Hügel )
maj.Walter George

V2, Res.CAC,
Res.CACIB
CH.SPOTTY BUDDY VELVET FRECKLES
(Washakie Black Velvet x De Lukatan Home-Made-Biscuit)
maj.Johansen Tenna

feny / bitches
třída mladých / junior class

V1, CAJC DEBBIE BLADE TEČKOVANÝ PŘÍTEL
(Blade Runner Javapami x Dunne Diamond Javapami)
maj.Uhlář Jindřich

V2 DAPHNE BLADE TEČKOVANÝ PŘÍTEL
(Blade Runner Javapami x Dunne Diamond Javapami)
maj.Uhlář Jindřich

mezitřída / intermedia

V1, CAC PLAINFIELD´S CASTELLA
(Leander vom Gramzower Kloster x Plainfield´s Bounty)
maj.Müller Andreas

V2, Res.CAC PLAINFIELD´S CELIA
(Leander vom Gramzower Kloster x Plainfield´s Bounty)
maj.Güntner Andrea u.René

V3 JUNE SERENDIPITY ROYAL HERMELIN
(Almighty´s Gift Royal Hermelin x Venise Venus du Domaine Belle Rose)
maj. Kelnarová Miloslava

třída otevřená / open class

V1, CAC,
CACIB, BOB
PLAINFIELD´S CLEO
(Leander vom Gramzower Kloster x Plainfield´s Bounty)
maj.Nüesse Tanja

V2, Res.CAC DAUGHTER DE LA QUEEN FROM DALMADAMI
(Chainie´s Secret by Raul x Emily Brown Raul)
maj.Beutelová Lenka

V3 FIESTA STAR BOHEMIA RODODENDRON
(Starlong Selective Stainer x Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Malović Kateřina

V4 DOROTHEA DONICA JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Diamond Lilly Raul)
maj. Machej Petr

----- AJŠA DANARNY
(Blade Runner Javapami x Candy Kimberly Javapami)
maj. Nováková Lenka

----- CAPRILI´S HEAD OVER HEALS
(Jilloc´s Loverboy x Caprilli´s De Dolce Vita)
maj.Yates Stephanie

třída šampionů / champion class

V1, CAC
Res.CACIB
CH.DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

třída veteránů / veteran class

V1,
Best Veteran
JENNY Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Apollo Sametin x Coura z Bezejovického údolí)
maj.Antalová Dana


Dvojica Viking Henry
Dvojica Viking Henry
Artuš Dotted Dragon
Artiš Dotted Dragon
Plainfield´s Camaro
Plainfield´s Camaro
Ice Cream Raul
Ice Cream Raul
Gerry vom Hügel
Gerry vom Hügel
Spotty Buddy Velvet Freckles
Spotty Buddy Velvet Freckles
Daphne Blade Tečkovaný přítel
Daphne Blade Tečkovaný přítel
Plainfield´s Castella
Plainfield´s Castella
Plainfield´s Celia
Plainfield´s Celia
June Serendipity Royal Hermelin
June Serendipity Royal Hermelin
Plainfield´s Cleo
Plainfield´s Cleo
Daughter_De_La_Queen_Dalmadami
Daughter De La Queen Dalmadami
Fiesta Star Bohemia Rododendron
Fiesta Star Bohemia Rododendron
Dorothea Donnica Javapami
Dorothea Donnica Javapami
Kimberly Javapami vom Arabian´s stud
Kimberly Javapami vom Arabian´s stud
Plainfield´s Cleo
Plainfield´s Cleo - BOB

Všechny fotografie / All photos >>