English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Mladá Boleslav (CZ) - 01. 09. 2007



Rozhodčí / Judge:  Ake Cronander (S)

psi / dogs
třída mladých / junior class

VD1 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Šípková Klára

mezitřída / intermedia

VD2 GIDO VOM HÜGEL
(Billy v.Hügel x Alisa vom Hügel)
maj.Viete Ina

V1, CAC,
Res.CACIB
KNOCK ON HEAVEN´S DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

třída otevřená / open class

D3 BLADE RUNNER JAVAPAMI
(Ch.Olbero Olympic Playa x Arlette Javapami)
maj.Mrázková Lenka

VD1 FERRY VOM HÜGEL
(Perdita´s Inside Information x Xira vom Hügel)
maj.Viete Ina

----- MONTY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zuker Detlev

třída šampionu / champion class

VD3 ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

VD4 ETRIX VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Kotrbová Ladislava

V1, CAC
CACIB
LITTLE-KEEN VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

V2, Res.CAC LORD LEON VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zunker Detlev + Mirella

třída veteránů / veteran class

VD1 CH.DJUST A CLOWN OF DALBURY`S CLAN
(Ch.Timanka`s Almost a Clown x Dainty Djeany of Dalbury`s Clan)
maj.Horáková Alice

feny / bitches
třída mladých / junior class

VD3 ANNE VĚČNÝ ÚSMĚV
(Ch. Elbrus Dreamer Bohemia Rododendron x Endži Vetřelec)
maj.Vaníková Bronislava

V1 ELLENE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Diamond Lilly Raul)
maj.Mečl Jan

VD2 IASMINA VITMAR
(Ch.Etrix Vetrelec x Amanda Vitmar)
maj.Vítová Martina

mezitřída / intermedia

V2, Res.CAC BELLA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Novotná Andrea

VD3 KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

V1, CAC,
CACIB, BOB
PERDITA´S CUT AND DRIED
(Dalming´s Hocu Pocus x Perdita´s Flower Power)
maj.Rotsch Petra u.Jurgen

třída otevřená / open class

----- DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

VD1 JANNET JACKSON RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović / Havlíček

VD2 KOH-I-NOOR´S LIGHT RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Hejtíková zuzana

----- PENELOPE VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Perdita´s Inside Information x Franca Futrures vom Gramzower kloster)
maj.Rotsch Petra u.Jurgen

třída šampionů / champion class

V2, Res.CAC CERUBIC CINDERELLA OF OLD STONEWICKE
(Ch.Timanka´s Almost A Clown x Aranka of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

V3 HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

V1, CAC,
Res.CACIB
JOLIE VOM SCHWARZEN BERG
(Starlong Silver Shadow x Natasha vom Gramzower Kloster)
maj.Botcher Barbara a Herald

----- CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva


Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Knock on Heaven´s Door Raul
Knock on Heaven´s Door Raul
Gido von Hugel
Gido von Hugel
Blade Runner Javapami
Blade Runner Javapami
Ferry von Hugel
Ferry von Hugel
Little-Keen vom Gramzower Kloster
Little-Keen vom Gramzower Kloster
Etrix Vetřelec
Etrix Vetřelec
Etrix Vetřelec
Etrix Vetřelec
Lord Leon vom Reinholds Husung
Lord Leon vom Reinholds Husung
Lord Leon vom Reinholds Husung
Lord Leon vom Reinholds Husung
Ersi Dreareader Bohemia Rododendron
Ersi Dreareader Bohemia Rododendron
Bella ve Znamení Draka
Bella ve Znamení Draka
Ellene Diamond Javapami
Ellene Diamond Javapami
Ellene Diamond Javapami
Ellene Diamond Javapami
Kassiopea The Best Raul
Kassiopea The Best Raul
Kassiopea The Best Raul
Kassiopea The Best Raul
Jannet Jackson Raul
Jannet Jackson Raul
Jollie vom Schwarzen Berg
Jollie vom Schwarzen Berg
Cerubic Cinderela of Old Stonewick
Cerubic Cinderela of Old Stonewick
Cerubic Cinderela of Old Stonewick
Cerubic Cinderela of Old Stonewick
Perdita´s Cut And Dried
Perdita´s Cut And Dried
Perdita´s Cut And Dried
Perdita´s Cut And Dried
Perdita´s Cut And Dried - Little-Keen vom Gramzower Kloster
Perdita´s Cut And Dried - BOB a Little-Keen vom Gramzower Kloster - BOS