English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Mladá Boleslav (CZ) - 30. 08. 2008



Rozhodčí / Judge:  Josef Němec (CZ)

psi / dogs
třída mladých / junior class

VD2 ALBERT DANARNY
(Blade Runner Javapami x ICh.Candy Kimberly Javapami)
maj.Mrázková Lenka

V1, CAJC HERMES VON DER KOSELMÜHLE
(Ch.Billy vom Hügel x Ch.Xilly vom Hügel)
maj.Werner Frank u Silke

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC ALMIGHTY´S GIFT ROYAL HERMELIN
(ICh.Holywood´s Dream Raul x Ch.Lawenda Loris Úsmiech Dalmacji)
maj.Sedláčková Monika

VD4 BLADE RUNNER JAVAPAMI
(Ch.Olbero Olympic Playa x Arlette Javapami)
maj.Mrázková Lenka

V1, CAC,
CACIB
GIDO VOM HÜGEL
(Billy v.Hügel x Alisa vom Hügel)
maj.Viete Ina

VD4 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Šípková Klára

V3 GORDON JAMES ZU HONGELO
(Avary Da Capo vom Kirchwinkel x Zoey - Claire vom Kirchwinkel)
maj.

třída šampionu / champion class

V1, CAC,
Res.CACIB
FERRY VOM HÜGEL
(Perdita´s Inside Information x Xira vom Hügel)
maj.Viete Ina

V2, Res.CAC FUNKY FAUN ROYAL HERMELÍN
(Hollywod´s Dream Raul x Venise Venus du Domaine Belle Rose)
maj.Sedláčková Monika

feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN1,
3.BIS PUPPY
DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

VN2 DAUGHTER DE LA QUEEN FROM DALMADAMI
(Chainie´s Secret by Raul X Emily Brown Raul)
maj.Beutelová Lenka

třída mladých / junior class

VD4 AJŠA DANARNY
(Blade Runner Javapami x ICh.Candy Kimberly Javapami)
maj.Nováková Lenka

V1, CAJC
Junior 5.BIS
DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE
(ICh.Enrico Bazzi Raul x ICh.Alphadirato Eternal Love)
maj.Ludmila Macháčová

V2 HANNAH VON DER KOSELMÜHLE
(Billy vom Hügel x Xilly vom Hügel)
maj.Werner Frank u Silke

V3 HAJKA VOM HÜGEL
(Ferry vom Hügel x Alisa vom Hügel)
maj.Viete Ina

mezitřída / intermedia

V1, CAC CHRISTI ORMOND CHANICE
(Ch.Lacrima Christi Cro´A´Porter x Ch.Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Schultz Karina

V2, Res.CAC HIPPY PIPPI ROYAL HERMELÍN
(Xarras Usmiech Dalmacji x Violine Vicky du Domaine Belle Rose)
maj.Smrž Pavel

V3 IVETTE OF OLD STONEWICK
(Assiduitas Catch All Exes x Eternal Ellinor of Old Stonewick)
maj.Bram & Anneke Boender

třída otevřená / open class

V1, CAC,
CACIB, BOB
BELLA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Novotná Andrea

V3 CERUBIC CINDERELLA OF OLD STONEWICK
(Ch.Timanka´s Almost A Clown x Aranka of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

V4 DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

V GRACE GHEDIRAH ROYAL HERMELIN
(ICh.Holywood´s Dream Raul x Ch.Lawenda Loris Úsmiech Dalmacji)
maj.Voháňková Jitka

V2, Res.CAC,
Res.CACIB
JONA VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Dot.Com's Break Me Shake Me x Paula vom Gramzower Kloster)
maj.Krueger Sina/Borstel Martin

----- WANILIA ANUSI MARZENIE
(Ch.Lacrima Christi Choco Mousse x Melba Anusi Marzenie)
maj.Sieger Marion

třída šampionů / champion class

V1, CAC EMY VON DER KOSELMÜHLE
(Tim vom Hügel x Zera vom Hügel)
maj.Liebold Mathias

----- HAILY VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Little Keen vom Gramzower Kloster x Donna vom Magdeburger Domfelsen)
maj.Sieger Marion

V2, Res.CAC JENNY STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x ICh.Cher Straciatella)
maj.Gürtlerová Jana

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej. Veteran
Ch.DIAMOND LILY RAUL
(Elton John Jazz Maj x Djeany´s Dinag of Dalbury´s Clan)
maj.Škodová Jana


Edgar Bohemia Rododendron
Edgar Bohemia Rododendron
Albert Danarny
Albert Danarny
Albert Danarny
Albert Danarny
Albert Danarny
Albert Danarny
Flori von der Koselmühle
Flori von der Koselmühle
Flori von der Koselmühle
Flori von der Koselmühle
Almighty´s Gift Royal Hermelin
Almighty´s Gift Royal Hermelin
Blade Runner Javapami
Blade Runner Javapami
Gido vom Hügel
Gido vom Hügel
Gido vom Hügel
Gido vom Hügel
Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Gordon James zu Hongelo
Gordon James zu Hongelo
Fanky Faun Royal Hermelin
Fanky Faun Royal Hermelin
Ferry vom Hügel
Ferry vomn Hügel
Ferry vom Hügel
Ferry vom Hügel
Ferry vom Hügel
Ferry vom Hügel
Dolce Vita´s Aida
Dolce Vita´s Aida
Dolce Vita´s Aida
Dolce Vita´s Aida
Daughter De La Queen from Dalmadami
Daughter De La Queen from Dalmadami
Hajka vom Hügel
Hajka vom Hügel
Ajša Danarny
Ajša Danarny
Ajša Danarny
Ajša Danarny
Dreamskape Loves of Naire
Dreamskape Loves of Naire
Dreamskape Loves of Naire
Dreamskape Loves of Naire
Hannah von der Koselmühle
Hannah von der Koselmühle
Hannah von der Koselmühle
Hannah von der Koselmühle
Hippy Pippy Royal Hermelin
Hippy Pippy Royal Hermelin
Christi Ormond Chanice
Christi Ormond Chanice
Christi Ormond Chanice
Christi Ormond Chanice
Christi Ormond Chanice
Christi Ormond Chanice
Ivette of the Old Stonewick
Ivette of the Old Stonewick
Cherubic Cinderella of the Old Stonewick
Cherubic Cinderella of the Old Stonewick
Bella ve Znameni Draka
Bella ve Znameni Draka
Bella ve Znameni Draka
Bella ve Znameni Draka
Dunne Diamond Javapami
Dunne Diamond Javapami
Grace Ghedirah Royal Hermelin
Grace Ghedirah Royal Hermelin
Jona vom Magdeburger Domfelsen
Jona vom Magdeburger Domfelsen
Emy von der Koselmühle
Emy von der Koselmühle
Jenny Straciatella
Jenny Straciatella
Dolce Vita´s Aida
Dolce Vita´s Aida - 3.Puppy BIS
Dreamskape Loves of Naire
Dreamskape Loves of Naire - 5.Junior BIS