English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinų

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní vũstava psų / International Dog Show
Mechelen (B) - 21. 08. 2005



Rozhodčí / Judge:  Eva Berg (USA)

psi / dogs
tøída dorostu / puppy class

VN1,
3.BIS Puppy
LACRIMA CHRISTI CORRECT IMPULS
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Grasser Marion

tøída mladũch / junior class

V1 BEL-A-MIR´S ELEGANT ENVOY
(Ch.Spotnik´s Viking Victory x Bel A Mir´s Classy Kleopatra)
maj.Helle Höie & Solveig Ivarsson & Sören Jacobsen

V2 CAPRILLI´S COOL AS ICE
(Alphadirato Copyright x Jilloc´s Fancy Me at Milliview)
maj.Yates Stephanie

V3 ALPHADIRATO EMPEROR
(ICh.Jilloc's a Man in the Mirror x ICh.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Jähnichen René

V4 GWYNMOR UNDERCOVER AGENT
(Spotnik´s Speciál Selection x Gwynmor Lili Mai)
maj.Strickrodt Melissa

V LORD LOOPING VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold's Hüsung)
maj.Neumann Anne K

V LACRIMA CHRISTI CHEEK TO CHEEK
(Lacrima Christi Coppola x Spotnik's Witty Wagtail)
maj.Dalso Jorgensen Torben & Anette

V LORD LEON VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold's Hüsung)
maj.Zunker Detlev & Mirella

----- CAPRILLI´S CRUISING ON AIR
(Ch.Alphadirato Copyright x Jillocs Fancy me at Millview)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

tøída otevøená / open class

V1 PRIKKEDILLA´S AMROCK
(ICh. Spotnik´s Red River x Spotnik´s Sweet´N´Sour)
maj.Tomaž Zajc

V2 DOT COM´S BRAKE ME SHAKE ME
(ICh.Jilloc´s A Man in The Mirror x Ch.Timanka´s Hothouse Flower)
maj.Elsner Beate

V3 TRUGANINI TRUSTEPPA FROM BYNTON
(Bynton Entrepreneur x Kenwu Lots of Spots at Truganini)
maj.Swinburn Julia

V4 STARLONG SUNRISE SATO
(Ch.Starlong Selective Stainer x Ich.Starlong Sweet Symphony)
maj.van Vlodrop Annelies

V RIDOTTO NAPOLEONE
(Ch. Spotnik´s Quick Quackery x Ch. Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

V SPOTNIK´S ARTIC ADAM
(ICh.Spotnik´s Red River x Spotnik´s Queen´O´Spades)
maj.Nierop F

V SIR HAMLET XAM OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Spotnik´s Special Selection x )
maj.Griekspoor A.S.M

V TOOT´S WORKING CLASS HERO
(Ch.Spotnik's Unbutonned Uniform x Ch.Perdita's Keep an Eye on Me)
maj.Jakobsen Aase

V FARLIGA F´S FILS FAVORIT
(ICh.Jilloc´s A Man in The Mirror x Farliga F's Flicka )
maj.Cohen Helena

V BOLERO VOM JAGDSCHLOSSCHEN
(Curias Love of my Life x Honeymoon von Reinhold's Huesung)
maj.Eichholz Boris

V GWYNMOR QUALITY LABEL
(ICh. Spotnick's Special Selection x ICh. Gwynmor Lots of Love)
maj.Stokes Rita

V TROILUS DE PUECH BARRAYRE
(Spotnik's Special Selection x Prunella Fitzgerald de Puech Barrayre)
maj.Chardarelly Florence & Ferras Marc

V WASHAKIE BLACK VELVET
(Ch.Tolwood Lionel at Kilndandy x Ch.Washakie Indian Sunrise)
maj.De Landmeter J W & Goff Legget Karin

----- DAUMONT HELSMAN
(Pongo von der Montforter Ebene x Ch.Daumont Fleur of Queenwood)
maj.Vettori Gabriele

tøída šampionu / champion class

V1, CAC,
CACIB, BOB
CAESANDS WAY TO FAME
(TNG N´Zagreb The Temptation x Guardian BME Willing Heart)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

V2 STARLONG SILVER SHADOW
(Ch.Tommy Brock x Ch.Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberüber B & J

V3 DALMO´S ARAGON THE FIRST
(Ch.Spotnik´s Snow Storm x Ch.Dalmo´s Octavia)
maj.Greibrokk T. & Höghjeue D.

V4 SPOTNIK´S SPECIAL SELECTION
(Ch. Spotnik´s Quick Quackery x Spotnik´s Milkmaid)
maj. Morgans A. & Hoie Helle

V UNITED SPOTS MONTANA
(United Spots Dakota x United Spots Indianajay)
maj.Mathis Fiorella

V SPOTNIK´S VIKING VICTORY
(ICh.Spotnik's Special Selection x ICh.Perdita's Kiss me Better)
maj.Höie Helle & Jacobsen Sören

V CHECKPOINT BRAVO´S DUKE
(Ch Retma Paparazzi x Ch Marta von Schönhagen)
maj.Jähnichen René

V DE LUKATAN GRAND SLAM
(Ch.Salsusa Black Jack x Ch.Pretty Penny de Puech Barrayre)
maj.Clegg Sally Ann

V JILLOC´S HELL DRIVER
(ICh. Jilloc´s A Man in The Mirrror x Jilloc´s Candle in The Wind)
maj.Mix Andrea

V CRESCENDO VOM HOSSENHAUS
(Perdita's Inside Information x Fantasia vom Gramzower Kloster)
maj.Forneck Kerstin

----- BUSTER OF THE GREEN GARDEN
(Starlong Silver Spring x Domani´s Xpepper)
maj.Achtergael Jean Pierre

----- GWYNMOR OVERLORD
(Ch.Spotnik's Special Selection x Perdita's Keep Track)
maj.Issele Muriel

tøída veteránų / veteran class

V1 HALUNKE VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Anthony vom Hirschbachtal x Vinca's Kalinka)
maj.Rossberg Vogl Kerstin



Rozhodčí / Judge:  Charles Cyopik (CAN)

feny / bitches
tøída mladũch / junior class

V1, CAC,
CACIB
MEMORY DALSO´S DHARMA
(ICh. Lacrima Christi Coppola x Memory Dalso's Anna Bell)
maj.Daljso Jorgense Torben & Anette

V2 BIONA VON SCHLOSS SÜSSBACH
(Crescendo vom Hossenhaus x July von Schloss Thiergarten)
maj.Kleeberger Brigitte

V3 LADY JANIS OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Nierop & de Boer

V4 LADY JANIQUE OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Nierop F.

V ZAGREB´S EAU CLAIRE
(Zagreb's Sweet William x Zagreb's Kalahari)
maj.Sandbacka Ann Sofi

V BARONESSA VOM SCHLOSS SÜSSBACH
(Crescendo vom Hossenhaus x July vom Schloss Thiergarten)
maj.Forneck Kerstin

VD GWYNMOR UNLIMITED LOVE
(ICh. Spotnik´s Special Selection x Gwynmor Lili Mai)
maj.Morgans Huisman R & A

VD VIVID VALENTINE DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Ch Gwynmor Overlord x Toulouse von den Beversterder Muhlen)
maj.Delavier Ph

VD BOOGIE WOOGIE VOM ARNESTOWO
(Snow Flake von Nassau x Tamara vom Doracher)
maj.Klauz Margrit

----- VIVID VICTORY DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Ch Gwynmor Overlord x Toulouse von den Beversterder Muhlen)
maj.Issele Muriel

----- ALPHADIRATO EXACT COPY
(ICh.Jilloc´s a Man in the Mirror x ICh.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

tøída otevøená / open class

V1 LADY HOT ITEM OF THE THREE TURNIPS
(ICh.Spotnik's Special Selection x Ch.Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Griekspoor A

V2 CH.SPOTNIK´S VERY VIVID PAPER MOON
(ICh.Spotnik's Special Selection x ICh.Perdita's Kiss me Better)
maj. Höie Helle & Foss Arne

V3 MAXI BOX
(ICh.T-Cart Eddie x Jo Jo by Mediolanum)
maj. Boender A. H.

V4 KONFETTI VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Snow Flake vom Nassau x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Rossberg Vogl Kerstin

V JOY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Checkpoint Bravo's Ben Aloy x Ikone von Reinhold's Hüsung)
maj. Reinhold Ebert

V VIATKA DES FEES DE LA CHESNAYE
(Onyx de la Mare aux Buis x Michka des Fees se la Chesnaye)
maj.De Rouville Roselyne

V SMILING FELLOW´S ALOHA KIWI
(Ch. Bandit vom Kirbach x Black Pepper of The Spotted Beauty)
maj.Stühler Melanie

VD FARLIGA F´S FRÖKEN FRÄKEN
(Ch.First Forest Future Builder x Ch.Farliga F's Flicka)
maj.Cohen Helena

VD ROMA CHARETY DI CYNARCHOS
(Ch.Starlong Selective Stainer x Nenotlav's Erica Carnea)
maj.Hellin Nick

VD LES CHIENS DE FLORENCE PEPPER
(Hermes de la Colline d' Aurore x Jenny du Val d' Orchis)
maj.Cardarelly Ferras & Florence Marc

VD BUNGEE JUMP VON ARNESTOWO
(Snow Flake von Nasau x Tamara vom Doracher)
maj. Tanner Georg

VD BELLE JEWILL OF THE HILL
(Ch Starlong Selective Stainer x Millenia of the Stallions Stable)
maj.van den Heuvel W J A

VD TOOT´S YOU CAN CALL ME ALL
(Toot's Working Class Hero x Toot's Unforgivalble Sinner)
maj.Jakobsen Aase

VD RIDOTTO NERISSA
(Ch.Spotnik's Quick Quackery x Ch.Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

VD LADY SUNSHINE VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch.Olbero Olympic Playa x Joy vom Reinhold´s Hüsung)
maj.Grasser Marion

VD ELARIDGE SHERRY PEPPER
(Gwynmor Quality Label x Ch Elaridge Nutmeg)
maj.Stokes Rita

VD STARLONG SMILING SUN
(Ch.Starlong Selective Stainer x Ch.Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberüber B & J

VD CAPRILLIS BON VOYAGE
(Ch Rocca al Mare Congregare x Queeny vom Hause Baltino)
maj.Hoerster Suzanne

VD EDELWEISS VOM FORST EICHENHORST
(Perdita´s Just In Time x Perdita´s Happy Happening)
maj.Elsner Beate

----- UNITED SPOTS INDIANA JAY
(Ch.Dalissimo Magical Moonshine x Ch.United Spots Georgia)
maj.Mathis Fiorella

----- TALLULAH DE PUECH BARRAYRE
(Ch.Spotnik's Special Selection x Prunella Fitzgerald de Puech Barrayre)
maj.Clegg Sally Ann

----- ULTRAMARINE DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Troilus de Puech Barrayre x Starlight de la Tour de Bastide)
maj.Issele Muriel

tøída šampionu / champion class

V1, Res.CAC,
Res.CACIB
PAPER MOON´S COUNTESS ORIANA
(Ch.Spotnik´s Unbottoned Uniform x ICh.Perdita´s Kiss Me Better)
maj.Jacobsen Soren

V2 CH.RIDOTO FILOMENA
(Ch.Rocca al Mare al Piacere x Ch.Ridotto Aurofina)
maj. Boholm Asa

V3 LADY BENTE OF THE THREE TURNIPS
(ICh.Spotnik´s Special Selection x Ch.Lady Noraly of the Three Turnips)
maj.Nierop F

V4 CH.ELARIDGE TOUCH OF CLASS
(Elaridge Fancyman at Sanadal x Ch.Elaridge Nutmeg)
maj. Mathis Fiorella

V CH.LADY FANTASY OF THE THREE TURNIPS
(Timanka's Just Harvesting x Lady Whisper of the Three Turnips)
maj.Nierop F

----- CH.LAGUNA DIOS ALISIA DONA
(Ch.Rocca al Mare Adirato x Silva Ledi)
maj. Ratas Leelo

----- ELARIDGE END OF THE RAINBOW
(Ch.Elaridge Playboy x Elaridge Harmony)
maj.Beleggia Paolo

----- TOULOUSE VON DEN BEVERSTEDTER MÜHLEN
(Ch.Perdita´s Inside Information x Polly Perkins de Puech Parrayre)
maj. Issele Muriel

----- CH.SNOWFLAKE DELLA BELCORA
(Ch Ivan della Belcora x Ch Anja della Belcora)
maj. Pedercini Pia

tøída veteránų / veteran class

V1 BELLA VON DER PIKARDIE
(Ch.Zeno von Waldhagen x Natter von der Pikardie)
maj.Oberüber B & J

V2 GAMBY VON REINHOLOD´S HÜSUNG
(Caesar vom Reinhold´s Hüsung x Vinka´s Kalinka)
maj.Rossberg Vogl Kerstin


Lacrima Christi Correct Impuls
Lacrima Christi Correct Impuls
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Caprili´s Cool As Ice
Caprili´s Cool As Ice
Prikkedilla´s Amarock
Prikkedilla´s Amarock
Dot Com´s Brake Me Shake Me
Dot Com´s Brake Me Shake Me
Truganini Trusteppa from Bynton
Truganini Trusteppa from Bynton
Starlong Sunrise Sato
Starlong Sunrise Sato
Caesands Way to Fame
Caesands Way to Fame
Starlong Silver Shadow
Starlong Silver Shadow
Dalmo´s Aragon The First
Dalmo´s Aragon The First
Spotnik´s Special Selection
Spotnik´s Special Selection
Memory Dalsjo´s Dharma
Memory Dalsjo´s Dharma
Baronessa vom Schloss Süssbach
Baronessa vom Schloss Süssbach
Lady Hot Item of the Three Turnips
Lady Hot Item of the Three Turnips
Spotnik´s Very Vivid Paper Moon
Spotnik´s Very Vivid Paper Moon
Maxi-Box
Maxi-Box
Konfetti vom Reinhold´s Hüsung
Konfetti vom Reinhold´s Hüsung
Paper Moon´s Countess Oriana
Paper Moon´s Countess Oriana
Ridotto Filomena
Ridotto Filomena