English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Praha (CZ) - 30. 04. 2005



Rozhodčí / Judge:  Lilliane de Ridder (B)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

----- ERSI DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

VN1 ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana + Zachová Radana

N2 MULTIPLA JOHNY COME LATELY
(Azzuro x Rachel od Chlpiku)
maj.Jasmina Juvančić

třída mladých / junior class

VD3 UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdeňka

V1, CAJC PRIKKEDILLA´S AMROCK
(ICh.Spotnik´s Red River x Spotnik´s Sweet´N´Sour)
maj.Tomaž Zajc

VD2 CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

mezitřída / intermedia

----- CARAMEL DIAMOND JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Škábová Ludmila

třída otevřená / open class

----- BLUE SKIES JAVAPAMI
(Ch.Olbero Olympic Playa x Arlette Javapami)
maj.Škrábová Ludmila

VD ABRI-ODI Z CÍSAŘSKÉHO HÁJE
(ICh.Agir z Otradovské stráně x Feiri-Feshna)
maj.Martínkovi Josef + Zuzana

VD3 LITTLE-KEEN VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

V2, Res.CAC T-CART OBVIOUS
(Cabman´s Testarossa x T-Cart Favola)
maj.Tenna Johansen

V1, CAC BAD&MAD SERBIAN SURPRISE IN RAUL
(ICh.Spotnik´s Special Selection x T-Cart Made by Love)
maj.Malović Kateřina + Nenad

VD4 XARRAS USMIECH DALMACJI
(Filip Filip Kontradomino x Avila Super Ciapki)
maj.Blahutová Eva

třída šampionů / champion class

----- Ch.JOHN BROWN TEČKA Z KRKONOŠ
(Corlandus Tečka z Krkonoš x Farawel Tečka z Krkonoš)
maj.Lambertová Alice + Sladka Ivana

V3 STARLONG SILVER SHADOW
(Ch.Tommy Brock x ICh.Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberuber Barbara + Jorg

VD ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Katka

V1, CAC,
CACIB
Ch.CHURCHIL STRACIATELLA
(ICh.Gucci Straciatella x Hillary C.Straciatella)
maj.Rohrbachová Irena

V TIMOTHY BROWN BY MEDIOLANUM
(ICh.Lacrima Christi Choco Royal x Blackbory Lulu)
maj.Arangelova Tanya

----- ASHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

V2, Res.CAC,
Res.CACIB
ENRICO BAZZI RAUL
(Ich.Spotnik`s Special Selection x Ich.Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková

V4 CH.LEANDER VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

----- ICh.ANTE OF OLD STONEWICK
(ICh. Olbero Ozonelayer x Gora Županjska)
maj.Boender A.H.



feny / bitches
třída mladých / junior class

V1, CAJC VIOLINE VICKY DU DOMAINE BELLE ROSE
(Tim du Domaine Belle Rose x Changhai du Domaine Belle Rose)
maj.Blahutová Eva + Sedláčková Monika

----- GWENDY VITMAR
(Agip z Šárčina chovu x Amanda Vitmar)
maj.Kubela Jiří

VD2 ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

mezitřída / intermedia

VD1 CANDY KIMBERLY JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Burešová Katka

VD2 BOSSANOVA Z BÍLÉ GALAXIE
(Ch.Alphadirato Big Smiler x Hippy Fulnecké Zátiší)
maj.Mařanová Anna

třída otevřená / open class

----- ELIS VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Frydrychová Marta

----- BENKI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj. Konvalinová Lenka

VD3 ENDŽI VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Vaník Richard

----- STARLONG SMILING SUN
(Ch.Perdita´s Inside Information x Desiré vom Schwarzen Berg)
maj.Oberuber Barbara + Jorg

V1, CAC,
CACIB, BOB
HARMONY VOM SCHWARZEN BERG
(Ch.Perdita´s Inside Information x Desiré vom Schwarzen Berg)
maj.Bottcher Barbara + Herald

----- BAD&MAD SERBIAN BEAUTY IN RAUL
(ICh.Spotnik´s Special Selection x T-Cart Made by Love)
maj.Malović Kateřina + Nenad

VD4 XANDRA USMIECH DALMACJI
(Ch.Filip Filip Kontradomino x Ch.Avila Super Ciapky)
maj.Mourková Lucie

V2, Res.CAC ETERNAL ELINOR OF OLD STONEWICK
(Hadrianus Super Star x Ich.Cherubic Cinderella of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

třída šampionů / champion class

----- CH.JETTE VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Paul Ilona

V1, CAC
Res.CACIB
CH.EMILLY BROWN RAUL
(ICh.Spotnik´s Special Selection x ICh.Social Souchong of Dalbury´s Clan)
maj.Coubalová Dagmar + Malović Kateřina

V2, Res.CAC HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan) maj.Lišková Eva

třída veteránů / veteran class

----- BELLA VON DER PICCARDIE
(ICh.Zeno von Waldhagen x Natter von der Piccardie)
maj.Oberuber Barbara + Jorg

V1,
BEST VETERAN
Ch.AJME HOZU
(Argo Monzden x Bajadéra Brisance)
maj.Honzová Zuzana

----- Ch.CONIE Z HRADU GRABŠTEJNA
(Idefix v. Isareck x Bessy Jičinský vítr)
maj.Hejtíková Zuzana


Prikkedilla´s Amarock
Prikkedilla´s Amarock
Ch.Starlong Silver Shadow
Ch.Starlong Silver Shadow
Ch.Churchil Straciatella
Ch.Churchil Straciatella
Ch.Leander vom Gramzower Kloster
Ch.Leander vom Gramzower Kloster
Ch.Enrico Bazzi Raul
Ch.Enrico Bazzi Raul
Xarras Usmiech Dalmacji
Xarras Usmiech Dalmacji
Harmony vom Schwarzen Berg
Harmony vom Schwarzen Berg
Endži Vetřelec
Endži Vetřelec
Eternal Elinor of Old Stonewick
Eternal Elinor of Old Stonewick
Xandra Usmiech Dalmacji
Xandra Usmiech Dalmacji