English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Praha (CZ) - 29. 04. 2006



Rozhodčí / Judge:  Frnčová Lenka (CZ)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

---- MULTI-KULTI VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

VN1 MONTY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zuker Detlev + Mirella

třída mladých / junior class

V2 ACROSS EVERYTHING OF WOLFCUBS
(Starswept Croc Hunter AD x Naomi)
maj.Gerhardt Andrea

V1, CAJC LASKO Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch. Arny Javapami x Isis z Bezejovického údolí)
maj.Burešová Kateřina

mezitřída / intermedia

V1, CAC LORD LEON VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zunker Detlev + Mirella

V2, Res.CAC ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana

třída otevřená / open class

V1, CAC,
Res.CACIB
ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

V2, Res.CAC BILLY VOM HÜGEL
(Ch.Wasja vom Hügel x Xira vom Hügel)
maj.Viete Ina

VD ABRI-ODI Z CÍSAŘSKÉHO HÁJE
(ICh.Agir z Otradovské stráně x Feiri-Feshna)
maj.Martínková Zuzana

V3 STAR SWEPT CROC HUBTER
(Ch.Starswept Canda Holiday x Ch.Dumbledee Young´s Hope)
maj.Dahl Anke

třída šampionu / champion class

V2, Res.CAC BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

V1, CAC,
CACIB, BOB
BIG
CH.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar



feny / bitches
třída dorostu / puppy class

----- MAMMA-MIA VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

třída mladých / junior class

V1, CAJC JENNIFER LOPEZ RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Herounová Anna

mezitřída / intermedia

V1, CAC,
Res.CACIB
LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva

----- DELTA VOM HÜGEL
(Zisko vom Hügel x Winga vom Hügel)
maj.Viete Ina

třída otevřená / open class

V1, CAC BENKI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

----- USSURI GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Marša Oskar

----- JOY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Checkpoint Bravo´s Bentley x Ikone von Reinhold´s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

třída šampionu / champion class

V1, CAC
CACIB
ZERA VOM HÜGEL
(Ch.Wasja v.Hügel x Vely v.Hügel)
maj.Werner Frank

----- CH.INDY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Curias Love of My Life x Vinca´s Kalinka)
maj.Ebert Reinhold

V2, Res.CAC CH.CANDY KIMBERLY JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Burešová Kateřina

třída veteránů / veteran class

----- FAY TEČKA Z KRKONOŠ
(ICh.Buddy Jazz Maj x Bohemia Brisance)
maj.Konvalinová Lenka