English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Mezinárodní výstava psů / International Dog Show
Praha (CZ) - 28. 04. 2007



Rozhodčí / Judge: Frnčová Lenka (CZ)

psi / dogs
třída mladých / junior class

V1 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Malović Nenad+Kateřina / Lišková Eva

mezitřída / intermedia

----- MONTY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zuker Detlev

V1, CAC MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Borůvková Libuše

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC,
Res.CACIB
CH.BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

V1, CAC,
CACIB
LORD LEON VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Zunker Detlev + Mirella

V3 HUNTER VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Little-Keen vom Gramzower Kloster x Donna vom Magdeburger Domfelsen)
maj.Remarque Andrea

třída šampionu / champion class

V1, CAC LITTLE-KEEN VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

V3 ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

V2, Res.CAC CH.JOKER PIKARO
(Lasko v.d. Lunie x Fedy Pikaro)
maj.Dragović Eva

třída veteránů / veteran class

V1, Nejl.Veteran ICH.ASCHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

V3 ARGO VIVA VALENCIA
(ICh.Cassidy Zerava x Afaia Viva Bohemia)
maj.Kramlová Jitka

V2 CH.DJUST A CLOWN OF DALBURY`S CLAN
(Ch.Timanka`s Almost a Clown x Dainty Djeany of Dalbury`s Clan)
maj.Horáková Alice

feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN2 FJORDA FLECKA VOM SCHAESBERGER WALD
(Leander vom Gramzower Kloster x Anouk vom Schaesberger Wald)
maj.Remarque Andrea

VN1 ANNE VĚČNÝ ÚSMĚV
(Ch. Elbrus Dreamer Bohemia Rododendron x End?i Vetřelec)
maj.Vaníková Bronislava

třída mladých / junior class

V3 BELLA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Novotná Andrea

V1, CAJC KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

V2 BUGSY VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Kaményová Alexandra

V4 WANILIA ANUSI MARZENIE
(Ch.Lacrima Christi Choco Mousse x Melba Anusi Marzenie)
maj.Sieger Marion

mezitřída / intermedia

V3 BRITANNIA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Bukáčková Milada

V1, CAC,
CACIB, BOB
5.BIG
LACRIMA CHRISTI CSILLA CESARIA
(ICh.Kamilkan Vainnamoinenn x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Radić Željko

V2, Res.CAC LETKISS VON SERION
(Ch.Arny Javapami x Kajilca von Mühlenbach)
maj.Ickenroth Heidemarie

třída otevřená / open class

V1, CAC HAILY VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Little Keen vom Gramzower Kloster x Donna vom Magdeburger Domfelsen)
maj.Sieger Marion

V2, Res.CAC DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

----- DOROTHEA DONNICA JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Diamond Lilly Raul)
maj.Machej Petr

V3 JOLIE VOM SCHWARZEN BERG
(Starlong Silver Shadow x Natasha vom Gramzower Kloster)
maj.Botcher Barbara a Herald

třída šampionů / champion class

----- HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

V1, CAC,
Res.CACIB
CH.ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

V2, Res.CAC CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva

třída veteránů / veteran class

V1,
Nejl. Veteran
FAY TEČKA Z KRKONOŠ
(ICh.Buddy Jazz Maj x Bohemia Brisance)
maj.Konvalinová Lenka


Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Mates z Bezejovického údolí
Mates z Bezejovického údolí
Hunter vom Magdeburger Domfelsen
Hunter vom Magdeburger Domfelsen
Lord Leon von Reinhold´s Hüsung
Lord Leonvon Reinhold´s Hüsung
Little-Keen vom Gramzower Kloster
Little-Keen vom Gramzower Kloster
Aschanti Seniorita Boy
Aschanti Seniorita Boy
Argo Viva Valencia
Argo Viva Valencia
Djust A Clown of Dalbury´s Clan
Djust A Clown of Dalbury´s Clan
Anne Věčný úsměv
Anne Věčný úsměv
Anne Věčný úsměv
Anne Věčný úsměv
Fjorda Flecka vom Schaesberger Wald
Fjorda Flecka vom Schaesberger Wald
Wanilia Anusi Marzenie
Wanilia Anusi Marzenie
Bella ve Znamení Draka
Bella ve Znamení Draka
Kassiopea The Best Raul
Kassiopea The Best Raul
Bugsy ve Znameni Draka
Bugsy ve Znameni Draka
Bugsy ve Znameni Draka
Bugsy ve Znameni Draka
Jolie von Schwarzen Berg
Jolie von Schwarzen Berg
Leander vom Gramzower Kloster
Leander vom Gramzower Kloster
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul a Kassiopea The Best Raul - nejlepší pár
Kilimanjaro´s Snow Raul a Kassiopea The Best Raul - nejlepší pár
Lacrima Christi Csilla Cesaria - BOB
Lacrima Christi Csilla Cesaria - CAC, CACIB, BOB
Lacrima Christi Csilla Cesaria - 5.BIG
Lacrima Christi Csilla Cesaria - 5.BIG
Lacrima Christi Csilla Cesaria - 5.BIG
Lacrima Christi Csilla Cesaria - 5.BIG