English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Národní výstava psů / National Dog Show
Brno (CZ) - 23. 10. 2014



Rozhodčí / Judge:  Věra Dvoříková (CZ)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

VN1 BARNABASCH VINC Z HRUBÝCH LUK
(Edmond Eramoon Tečkovaný přítel x Aireen Agnes Clair de Lune)
maj. Monika Mahelová

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
BOJ
DIVALINOR JUST DO IT
(Perdita's Right On Time x Divalinor Desert Rose)
maj. Tanya Arangelova

V2 JAMIROQUAI THE ASTONISHINGR
(Spotnik's First Farao For Ormond x Jilloc's Seventh Heaven)
maj.Tatyana Prokhorova

V3 TRIBAL TENDER LOVE ROYAL HERMELIN
(F'Man in the Mirror of Wolfcubs x Chantall's Chocolate Royal Hermelin)
maj. Schwarz Sandra

VD4 SPOTTED PEARLS ANUBIS
(Zenith Anusi Marzenie x Exlibris Canes Northern Hope)
maj.Stephanie Schnaudt

V CORDIS FORTIS VIVA BOHEMIA
(Closest Fantasy Sunset Dalmatian x Ebony Pearl of Naire)
maj.Jitka Kramlová

----- DIVALINOR JULY MORNING
(Perdita's Right On Time x Divalinor Desert Rose)
maj. Tanya Arangelova

mezitřída / intermedia

V1, CAC EASY ATTRACTION SUNSET DALMATIAN
(Solbo's Kayo x Creative Images Susnet Dalmatian)
maj.Eva Dragović & Marko Marković

třída otevřená / open class

V1, CAC,
NV, BOS
ATILLIO DI ASSONANSA
(Sophspot Sugar Daddy at Dvojica x Dolce Vita's Aida)
maj. Vaněček Tomáš

V2, Res.CAC VELBY SHINIG OFFSPRING
(Alphadirato Go And Shine x Puding Dog Tobe's As Cherry Vishenka)
maj. Marina Svetkina

V3 SPOTTED ANGELS CLOUD DANCER
(Jilloc's Vic Junior x Spotty Diamant Champagne Jázmin)
maj. Marina Sinobad

----- AMOR ROYAL FELICITY
(Chipsy in Raul x Iowa Idunna Royal Hermelín)
maj.Milan Mareš

----- TRE FALKE'S FINSKE FIDELIUS
(Ottopojan Önskarlyckatill x Frihedens Prinsesse Phregne)
maj. Erik Winter Olsen

třída vítezů / winner class

V1, CAC ZENITH ANUSI MARZENIE
(Lacrima Christi Choco Mousse x Tara Anusi Marzenie)
maj. Schnaudt Stephanie

V2, Res.CAC ARGO DI ASSONANSA
(Sophspot Sugar Daddy at Dvojica x Dolce Vita's Aida)
maj. Vaněček Tomáš

V3 IAN DURY THE ASTONISHING
(Solbo's Kayo x Jilloc's Seventh Heaven)
maj.Yli-Sassi Tiia

----- APOLON OF ARTEFALIA
(Absolut Vodka by Mediolanum x Astratia of Artelafia)
maj.Orfeo Nicolas Leventis

třída veteránů / veteran class

V1, BOV MULTIPLA LIKE A PRAYER
(Prikkedilla´s Amrock x Heart of Gold Panthera Unica)
maj.Koren Barbara


feny / bitches
třída štěňat / baby class

VN1 BÉRANGERE DE NAVARRA ROYAL STURT
(Knock On Heaven Door Raul x Dreamskape Love of Naire)
maj. Ludmila Machačová

VN2 AMANDA OD VILÉMOVSKÉ STUDÁNKY
(Faithful Crony Of Naire x Freya od Bílé laně)
maj. Svobodová Jana, Zezulka Luděk

třída mladých / junior class

V1, CAJC LANCIA S. STRACIATELLA
(Fulfilled Promise of Naire x Kahira Straciatella)
maj. Gürtlerová Jana

V2 A LITTLE BIT OF HEAVEN AT FRECKLED RAZERS
(Mangiamidibaci-Bn Delle Crose x Quel Non So Che Di Cosetta Delle Crose)
maj. Sandra Schwarz

V3 TESSA VOM HÜGEL
(Jetto vom Hügel x Kody vom Hügel)
maj. George Walter

V4 LUCREZIA STRACIATELLA
(Fulfilled Promise of Naire x Kahira Straciatella)
maj. Herelová Blanka

----- DIVALINOR JOY TO THE WORLD
(Perdita's Right On Time x Divalinor Desert Rose)
maj.Tanya Arangelova

mezitřída / intermedia

V1, CAC MELISSA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Marnellin Hot To Handle x Uzhe Zvezda iz Terletskoy Dubravy)
maj. Irina Petrakova & Valeria Chernova

V2, Res.CAC ZIMT UND ZUCKER VOM SCHEIBENHOLZ
(Solbo's Kayo x Kalua On Ice Of The Living Spots)
maj. Andrea Mix, Petra Kujat

----- DALMINO NOVEMBER NINE
(Dalmino Especial Touch Of Eagle x Dalmino Voyage Voyage)
maj. Hannelore Kreuzer

třída otevřená / open class

V1, CAC FLINKVILD SHANGRI-LA
(Divalinor Dreamkeeper x Flinvild Ballada Lyubvi)
maj. Julia Voroshilova

V2, Res.CAC BLATTA ORIENTALIS IXOBRYCHUS
(Closest Fantasy Susnet Dalmatian x Britannia ve Znamení draka)
maj.Jitka Kramlová

V3 TRE FALKE'S FANLIGHT FANNY
(Ottopojan Önskarlyckatill x Frihedens Prinsesse Phregne)
maj. Erik Winter Olsen, Erik C.Larsen

V4 JUNE SERENDIPITY ROYAL HERMELIN
(Almighty's Gift Royal Hermelin x Venise Venus du Domaine Belle Rose)
maj. Miloslava Kelnarová

V EVERYBODY'S CHOICE SUNSET DALMATIAN
(Solbo's Kayo x Creative Images Susnet Dalmatian)
maj.Vladimír Švanda

třída pracovní / working class

V1, CAC,
NV, BOB
FANTAZIE OD BÍLÉ LANĚ
(Baron x Kassiopea The Best Raul )
maj. Roman Barák

třída vítězů / winner class

V1, CAC ARLIN OF DALMABEAUTY
(Primo Alegro Benedetto x June Serendipity Royal Hermelin)
maj. Miloslava Kelnarova

V2, Res.CAC FLINKVILD UDACHNAYA KOMBINATSIA
(Divalinor Earthquake x Flinkvild Estefania Shantali)
maj. Julia Voroshilova

V3 CELTIC GATE'S BREAD N'BUTTER
(City Kid's Dark Chocolate Danilo x Everwood Butterfly Kiss)
maj.Tanja Mattiesson

V4 BELOE ZOLOTO DESERT ROSE
(City Kid's Dantes Peak x Honda S Nevskih Ostrovov)
maj. Tiina Fyhr & Johanna Lento

V ARGIA DI ASSONANSA
(Sophspot Sugar Daddy at Dvojica x Dolce Vita's Aida)
maj. Liana Fulínová

třída veteránů / veteran class

V1 SANTAKALLIO LA-LIMOVIIKUNA
(Santakallio X-Files x Santakallio Yannix-Anni)
maj. Tiia Yli-Sassi