English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Národní výstava psů / National Dog Show
Mladá Boleslav (CZ) - 22. 07. 2006



Rozhodčí / Judge: Ing.Roubalová Ivana (CZ)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC LASKO Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch. Arny Javapami x Isis z Bezejovického údolí)
maj.Burešová Kateřina

třída otevřená / open class

----- ANDREW Z DRAKENU
(Braien z Talenta x Heather Tečka z Krokonoš)
maj.Lambertová Alice

V1, CAC,
NV, BOB
BLADE RUNNER JAVAPAMI
(Ch.Olbero Olympic Playa x Arlette Javapami)
maj.Mrázková Lenka

V2 DE LUKATAN HARRY SPOTTER
(Starlong Silver Shadow x Pretty Penny De Puech Barrayre)
maj.Tenna Johansen

třída vítězů / winner class

V1, CAC BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

třída veteránů / veteran class

V1,
Best Veteran
Ch.ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Katka

feny - černě tečkované / bitches - black spotted
mezitřída / intermedia

V1 DONATELLA DOLCE JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Křížková Martina

třída otevřená / open class

VD1 ENITA VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Hejtíková Zuzana

psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
mezitřída / intermedia

V1, CAC ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana

třída otevřená / open class

V1, CAC UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

V2 ICH.DOT.COM´S BRAKE ME SHAKE ME
(ICh.Jilloc´s A Man in The Mirror x Timanka´s Hothouse Flower)
maj.Elsner Beate

feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
mezitřída / intermedia

V1, CAC AIMY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

VD2 DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

třída vítězů / winner class

V1, CAC, NV CH.ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

V2 CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva


Lasko z Bezejovického údolí
Lasko z Bezejovického údolí
Blade Runner Javapami
Blade Runner Javapami
Universal Gold od Chlpiku
Universal Gold od Chlpiku
Universal Gold od Chlpiku
Universal Gold od Chlpiku
Ch.Chainie´s Secret by Raul
Ch.Chainie´s Secret by Raul
Dot Com´s Brake Me Shake Me
Dot Com´s Brake Me Shake Me
Ch.Arny Javapami
Ch.Arny Javapami
Dunee Diamond Javapami
Dunee Diamond Javapami
Aimy Hojares
Aimy Hojares
EnitaVetřelec
EnitaVetřelec
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Ch.Lacrima Christi Count on Me
Ch.Alphadirato Eternal Love
Ch.Alphadirato Eternal Love
Blade Runner Javapami
Blade Runner Javapami - BOB