English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Národní výstava psů / National Dog Show
Mladá Boleslav (CZ) - 19. 07. 2009



Rozhodčí / Judge: MVDr.František Šimek (CZ)

psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
mezitřída / intermedia

V1, CAC,
NV
XANTINO VOM SCHEIBENHOLZ
(Gwynmor Undercover Agent x Santana vom Scheibenholz)
maj.Andrea Mix & Kujat Petra

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Šípková Klára

V1, CAC GERRY VOM HÜGEL
(Billy vom Hügel x Alisa vom Hügel )
maj.George Walter

feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
mezitřída / intermedia

V1, CAC DAUGHTER DE LA QUEEN FROM DALMADAMI
(Chainie´s Secret by Raul X Emily Brown Raul)
maj.Beutelová Lenka

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída vítězů / winner class

V1, CAC MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Borůvková Libuše

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej. Veteran
Ch.ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Kateřina

feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída štěňat / baby class

VN1 BÁJA DANARNY
(Ch.Chainie´s Secret by Raul x ICh.Candy Kimberly Javapami)
maj.Burešová Kateřina

třída mladých / junior class

V4 BLACK PEARL VOM RIESBLICK
(Leander vom Gramzower Kloster x Alina von den Wallufer Mühlen)
maj.Ickenroth Heidemarie

V2 JENA LINET VITMAR
(Bugsy Malone Javapami x Jasmína Vitmar)
maj. Vítová Martina

V1, CAJC JUNE SERENDIPITY ROYAL HERMELIN
(Almighty´s Gift Royal Hermelin x Venise Venus du Domaine Belle Rose)
maj. Kelnarová Miloslava

Neposouzena ODRY Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ersi Dream Reader Bohemia Rododendron x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Šimonová Blanka / Šimon Martin

V3 KIMBERLY JAVAPAMI VON ARABIAN´S STUD
(Clayton Duke Javapami x Darina von Arabian ´Stud)
maj.Škodová Jana

třída otevřená / open class

V1 BRITANNIA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Bukáčková Michaela

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
NV, BOB
3.BIG
BELLA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Novotná Andrea

V2, Res.CAC DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

V3 HIPPY PIPPI ROYAL HERMELIN
(Xarras Usmiech Dalmacji x Violine Vicky du Domaine Belle Rose)
maj.Smrž Pavel


Xantino vom Schiebenholz
Xantino vom Schiebenholz
Gerry vom Hügel
Gerry vom Hügel
Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Mates z Bezejovckého údolí
Mates z Bezejovckého údolí
Arny Javapami
Arny Javapami
Bája Danarny
Bája Danarny
Black Pearl vom Riesblick
Black Pearl vom Riesblick
Black Pearl vom Riesblick
Black Pearl vom Riesblick
Odry z Bezejovckého údolí
Odry z Bezejovckého údolí
Jena Linet Vitmar
Jena Linet Vitmar
Kimberly Javapami vom Arabian´s Stud
Kimberly Javapami vom Arabian´s Stud
Kimberly Javapami vom Arabian´s Stud
Kimberly Javapami vom Arabian´s Stud
June Serendipity Royal Hermelin
June Serendipity Royal Hermelin
June Serendipity Royal Hermelin
June Serendipity Royal Hermelin
Daughter De La Queen Dalmadami
Daughter De La Queen Dalmadami
Daughter De La Queen Dalmadami
Daughter De La Queen Dalmadami
Brittania ve Znamení draka
Brittania ve Znamení draka
Hippy Pippy Royal Hermelin
Hippy Pippy Royal Hermelin
Dolce Vita´s Aida
Dolce Vita´s Aida
Bella ve Znamení draka
Bella ve Znamení draka

Více fotek / More photos >>