English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Národní výstava psů / National Dog Show
Ostrava (CZ) - 19. 03. 2005



Rozhodčí / Judge:  Ing.Dostal Jaromír (CZ)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
mezitřída / intermedia

----- STARSWEPT CROC HUNTER
(Starswept Canada Holiday x Dumbledeer Youngs Hope)
maj.Dahl + Čehová

třída otevřená / open class

----- AMENOPHUS OF WOLFCUBS
(Elick von Den Linden x Naomi)
maj.Dahl Anke

V3 ARMUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Keményová Alexandra

V2, Res.CAC CHARLES FULNECKÉ ZÁTIŠÍ
(Denny Flunecké zátiší x Bessy ze Zahrady snů)
maj.Macečková Romana

V1, CAC CHERRY FULNECKÉ ZÁTIŠÍ
(Ch.Gwynmor Nota Bene x Elba Fulnecké Zátiší)
maj.Slováková Dita

VD4 XARRAS USMIECH DALMACJI
(Filip Flip Kontradomino x Avila Super Ciapky)
maj.Blahutová Eva

třída vítězů / winner class

V2, Res.CAC CH.HOLLYWOOD´S DREAM RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Djeany´s Dinag of Dalbury´s Clan)
maj.Sedláčková Monika

V1, CAC,
Národní Vítěz
CH.JOKER PIKARO
(Lasko v.d. Lunie x Fedy Pikaro)
maj.Dragović Eva



feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída mladých / junior class

V1 ULTRAVIOLET OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Chlpíková Světlana

třída otevřená / open class

VD1 BENKI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
Národní Vítěz
LADNA PANNA BIALO-CZARNI
(Elioth Eden Kontradomino x Erika Bialo-Czarni)
maj.Tadla Miroslawa

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej.Veterán
BONA DOLNÍ ČERMNÁ
(Achmed Markýza x Agátha z Deniščina údolí)
maj.Dvořáková Věra

psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
třída mladých / junior class

----- BALOO BEAR OD HETTYNKY
(Laguna Dios Duran Duran x Ch.First Forest Flavoured Caramel)
maj.Weinerová Monika

V1, CAJC UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

třída otevřená / open class

----- ETRIX VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Kotrbová Ladislava

feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC
BOB
2nd
Junior BIS
ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

V3 JENNY STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

V2 VENISE VENUS DU DOMAINE BELLE ROSE
(Tresors du Domaine Belle Rose x Jacky´s Smiling Nutshel)
maj.Sedláčková Monika + Ouzet

mezitřída / intermedia

----- BROWN SUGAR OF WOLFCUBS
(Orion vom Romertum x Naomi)
maj.Dahl Anke

třída otevřená / open class

VD1 ELIS VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Frydrychová Marta

VD2 KESSI TEČKA Z KRKONOŠ
(Buffalo Bill Raul x Farawel Tečka z Krkonoš)
maj.Spíšková Ludmila

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej.Veterán
5th
Veteran BIS
ARIEN KANBERI OF NAIRE
(Athos Bílý Anděl x Bessy Kilkim)
maj.Rohrbachová Irena


Charles Fulnecké zátiší
Charles Fulnecké zátiší
Xarras Usmiech Dalmacji
Xarras Usmiech Dalmacji
Cherry Fulnecké zátiší
Cherry Fulnecké zátiší
Armus ve Znamení Draka
Armus ve Znamení Draka
Universal Gold od Chlpíků
Universal Gold od Chlpíků
Ch.Joker Pikaro
Ch.Joker Pikaro
Benki Seniorita Boy
Benki Seniorita Boy
Ladna Panna Bialo-Czarni
Ladna Panna Bialo-Czarni
Venise Venus du Domaine Belle Rose
Venise Venus du Domaine Belle Rose
Alphadirato Eternal Love
Alphadirato Eternal Love
Kessi Tečka z Krkonoš
Kessi Tečka z Krkonoš
Elis Vetřelec
Elis Vetřelec
Alphadirato Eternal Love
Alphadirato Eternal Love
Ch.Arien Kanberi of Naire
Ch.Arien Kanberi of Naire