English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Národní výstava psů / National Dog Show
Ostrava (CZ) - 08. 04. 2006



Rozhodčí / Judge:  Petr Řehánek (CZ)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída dorostu / puppy class

----- BACIO DI BELMONDO ROYAL HERMELÍN
(Hollywood´s Dream Raul x Zúzia Úsmiech Dalmacji)
maj.Sedláčková Monika a Wingaa Jane

třída mladých / junior class

V1, CAJC ALMIGHTY´S GIFT ROYAL HERMELIN
(Ch.Holywood´s Dream Raul x Ch.Lawenda Loris Úsmiech Dalmacji)
maj.Sedláčková Monika

VD2 BASTIEN OD HRADU MÍROVA
(ICh.Ashanti Seniorita Boy x Aweromina Vel Wychocki Wiktory)
maj.Jílková Dagmar

třída otevřená / open class

V1, CAC CHARLES FULNECKÉ ZÁTIŠÍ
(Denny Flunecké zátiší x Bessy ze Zahrady snů)
maj.Macečková Romana

V2, Res.CAC CHERRY FULNECKÉ ZÁTIŠÍ
(Ch.Gwynmor Nota Bene x Elba Fulnecké Zátiší)
maj.Slováková Dita

třída vítězů / winner class

V1, CAC BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva



feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC YASMINE ÚSMIECH DALMACJI
(Hollywood´s Dream Raul x Avila Super Ciapki)
maj.Bokolová Jana a Malcina Hanna

mezitřída / intermedia

V1, CAC DOROTHE DONNICA JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Diamond Lilly Raul)
maj.Machej Petr

třída otevřená / open class

VD1 GWENDY VITMAR
(Agip z Šárčina chovu x Amanda Vitmar)
maj.Kubela Jiří

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
Národní vítěz
ZUZIA USMIECH DALMACJI
(Eter Bilo-Czarni x Birma Lubartowiacy)
maj.Macečková Romana

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej.Veterán
BONA DOLNÍ ČERMNÁ
(Achmed Markýza x Agátha z Deniščina údolí)
maj.Dvořáková Věra



psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
třída otevřená / open class

V1, CAC UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
Národní vítěz
BOB, Res.BIG
JCh.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar



feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC AIMY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

V2 LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva

mezitřída / intermedia

V1, CAC JENNY STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

třída otevřená / open class

V1, CAC KESSI TEČKA Z KRKONOŠ
(Buffalo Bill Raul x Farawel Tečka z Krkonoš)
maj.Spíšková Ludmila


Almighty´s Gift Royal Hermelín
Almighty´s Gift Royal Hermelín
Bastien od Hradu Mírova
Bastien od Hradu Mírova
Charles Fulnecké zátiší
Charles Fulnecké zátiší
Gwendy Vitmar
Gwendy Vitmar
Zúzia Úsmiech Dalmacji
Zúzia Úsmiech Dalmacji
Universal Gold od Chlpíků
Universal Gold od Chlpíků
Chainie´s Secret by Raul
Chainie´s Secret by Raul
Aimy Hojares
Aimy Hojares
Kessi Tečka z Krkonoš
Kessi Tečka z Krkonoš
Chainie´s Secret by Raul
Chainie´s Secret by Raul