English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

CRUFTS 2005
Birmingham - 11. 03. 2005



Rozhodčí / Judge:  J A Swinburn (GB)

psi / dogs
veteran class

přihlášeno: 12 / 12 entries

1st SARON EDWARD FAWR AT DAKILUJA
(Cibrith Hooray Henry x Kenkew Magical Miss)
maj.L.Palmer

2nd COCHEPERRO TOMORROWS WORLD
(Yarbach Yours Truly x Cocheperro One For You)
maj.R.F.N.Bull

3rd CH.SAMS CINO MAN
(Count Chameleon of Kalsidoni x Cassi Opeia Black Pearls)
maj.J.Alcock

Res CAMARGUE GRAND AFFAIR
(Ch.Olbero Osario x Fuddlebrook Fanfare)
maj.L.M.Brown

VHC CH.TRUTHFULL TANGO AT KILNDANDY
(Washakie Dancing Brave x Sweet Marjoram)
maj.McCarthy

special puppy
přihlášeno: 6 / 6 entries

1st CAPRILLI´S COOL AS ICE
(Alphadirato Copyright x Jilloc´s Fancy Me at Millview)
maj.Stefani Yates

2nd DALESBRED LARKIN ABOUT WITH DEOVOLANTE
(Washakie Chief as Great as x Ch.Dalesbred Doodle Bug)
maj.Cleland

3rd TYRODAL CARACAL AT CALDECACRE
(Tyrodal Cracer Jack x Tyrodal Jaguar)
maj.L.Clement

Res CAPRILLI´S CLOWNING AROUND
(Alphadirato Copyright x Jilloc´s Fancy Me at Millview)
maj.A.K.Read

VHC DAKATA DOODLEBUG
(Cibrith Catalyst t Dakata x Dakata Dee Day)
maj.M.Hobbs

Caprilli´s Cool as Ice
Caprilli´s Cool as Ice

special junior
přihlášeno: 9 / 9 entries

1st SPOTNIK´S YARD YAPPER
(Ch.Spotnik´s Unbottoned Uniform x ICh. Spotnik´s Snap Shot)
maj.Helle Hoie

2nd POLLYPECK PATINUM POINT
(Ch.Leaveslake Limerick at Clonheat x Cristal Princess at Pollypeck)
maj.D.Gamble

3rd POLIDOT VANILLA ICE
(Dalspa Liquid Gold For Polidot x Kamah Myhle With Polidot)
chov.G.A.Cotterill

Res SPACLERE FLASH GORDON
(Elarige Vice Roy x Rieyonne Kuriosity of Spaclere)
chov.I.Parkin-Russell

VHC PENNY PLECK CHRISTMAS SANTA
(Ellemstra Decorated Hero x Lady El´Ouise)
maj.R.L.Stevenson & Marsh

Spotnik´s Yard Yapper
Spotnik´s Yard Yapper
Pollypeck Patinum Point
Pollypeck Patinum Point

yearling
přihlášeno: 13 / 13 entries

1st MAPPLEWELL IT TAKES TWO
(Ecliptic Star of Washakie x Mapplewell Minstrel)
maj.Richardson

2nd TIMMY WILLIE WITH LILAL
(Phidgity Phalaris of Lilal x Cecily Parsley)
maj.C.Carvell

3rd FAKENHAM FLASH GORDON
(Buffrey Belleissimo at Fkenham x Fakenham Ruby Tuesday)
chov.S.Bolt

Res NILANE DES BALCONS DU LEMAN
(Elarige Vice Roy x Rieyonne Kuriosity of Spaclere)
chov.L.Borter

VHC WINTERMINE COMMANDO
(Ellemstra Decorated Hero x Lady El´Ouise)
maj.R.W.J.Ely

Mapplewell it Takes Two
Mapplewell it Takes Two
Timmy Willie with Lilal
Timmy Willie with Lilal

post graduate
přihlášeno: 19 / 19 entries

1st SHULUNE DOUBLE FANTASAY
(Charming Firefly at Shulune x Mia Shutdown at Shulune)
maj.J.M.Fort

2nd DALSPA ORATORIO
(Jackdaw Jemini at Judally x Dalspa Just Another Diamond)
maj.Mesdames J.&J.Green & Sears

3rd CIBRITH CATERER
(Valentino of Barry x Cibrith Chefs Special)
maj.K.A.Willis

Res LOXLEYVALE KHANDAHAR
(Ch.Marricdale Mr Millionaire x Jomihvar Gipsy Moth of Loxleyvale)
maj.P.J.Mosley

VHC DALLYDYL IMAGINARY FRIENDS
(Phidgity Phalaris of lilal x Tyrodal Puma with Dallydyl)
maj.J.M.Saunders

Shulune Double Fantasay
Shulune Double Fantasay
Dalspa Oratorio
Dalspa Oratorio
Cibrith Caterer
Cibrith Caterer

limit
přihlášeno: 22 / 22 entries

1st TUMBRIL TEXAS TRIBUTE
(Salsusa Astar Playa x Ch.Tumbril Texasrose)
maj.C.A.Fabian

2st FFIGLINA NEW HORIZONS AT MILLBELLE JW
(Ch.Dalynrics Mister Dillon x Dalmark Moon Phoebe )
maj.J.M.Wright

3rd TYRODAL KRACKER JACK
(Ch.Salsusa Black Jack x Kenvee Rosee of Tyrodal )
maj.J.Evans

Res ECLIPTIC STAR OF WASHAKIE JW
(Solar Eclipse of Washakie x Leading Lady of Lacelles )
maj.K.Goff-Leggett

VHC DALMARK THE ENTERTAINER
(Ch.Gemmont Marauding Mutineer at Macula x Dalmark the Pasta )
maj.J. & K.Morris

Tumbril Texas Tribute
Tumbril Texas Tribute
Ffiglina New Horizons at Millbelle
Ffiglina New Horizons at Millbelle
Tyrodal Kracker Jack
Tyrodal Kracker Jack

open
přihlášeno: 24 / 24 entries

1st
CC, BOB
CH DOCTOR FOX BY SALSUSA
(Salsusa Astar Playa x Salsusa Sweet Briar)
maj.Stanton

2st,
Res.CC
CH SECRET OF SOMERSET IN SASSAFRAS
(Ch.Cocheperro Oreblo of Olbero x Dalcarri Rubi Tiger)
maj.Locke-Mcfadzean

3rd CH WASHAKIE CHIEF AS GREAT AS JW
(Konavlje Spot Boris x Washakie Indian Sunrisse )
maj.K.Goff-Leggett

Res CH.DALMO´S ARAGON THE FIRST
(ICh.Spotnik´s Snow Storm x Ch.Dalmo´s Octavia)
maj.Hrghjelle

HC CH.TOLLWOOD LIONEL AT KILNDANDY JW
(Ch.Truthfull Tango at Kilndandy x Tollwood Eugenie )
maj.McCarthy

C CH.LUPIAC THE THIEVING MAGPIE
(Miragua Barden Tower x Lupiac Serenade)
maj.Precious

Ch.Doctor Fox by Salsusa
Ch.Doctor Fox by Salsusa
Ch.Secret of Somerset in Sassafras
Ch.Secret of Somersetin Sassafras
Ch.Tollwood Lionel at Kilndandy
Ch.Tollwood Lionel at Kilndandy
Ch.Starlong Silver Shadow
Ch.Starlong Silver Shadow
Ch.Dalmo´s Aragon The First
Ch.Dalmo´s Aragon The First
Ch.Washakie Chief As Great As
Ch.Washakie Chief As Great As

good citizen dog scheme
přihlášeno: 6 / 6 entries

1st DALEHOUSE ROCKAFELLA
(Ch.Salsusa Black Jack x Dalehouse Skylark)
maj.Oatridge

2st DEOVOLANTE DON ALFONSO JW
(Carriagestar Jesse James x Konavlje Cosi Fan Tutte At Deovolante )
maj.Cleland

3rd POLIDOT VANILLA ICE
(Dalspa Liquid Gold for Polidot x Kamah Myhle with Polidot )
maj.G.A.Cotterill

Res BRYEDAL MAYJOR
(Cibrith Cat-Kin x Bryedal Librian Lass )
maj.E.Hammet

VHC SHIROBEKKO OSCAR TOFFECHOC
(Manresa Yew Bark for Me x Shirobekko Lady Annabelle )
maj.L.Garton

feny / bitches
veteran

přihlášeno: 18 / 18 entries

1st BENCOTT MARSH LILY AT DAKILUJA
(Ch.Champers Charlie of Cibrith x Cibrith Catrina)
maj.L.Palmer

2st DALKISS BLACK MAGIC
(Ch.Salsusa Black Jack x Donmari Nuala of Dalkiss)
maj.C.Hipkiss

3rd HUNTERSWOOD HOT GOSSIP
(Knightstone Benetton x Ch.Hunterswood Georgiana )
maj.L.Lewis

Res WEAPONNESS BELLBIRD
(Ch.Cocheperro Oreblo of Olbero x Weaponess Firebird )
maj.M.Pilgrim

VHC OLBERO OFF THE PEG
(Ch.Weaponess Hyperion of Olbero x Olbero Rivedore Justa Dream )
maj.Rance

Bencott Marsh Lily at Dakiluja
Bencott Marsh Lily at Dakiluja
Dalkiss Black Magic
Dalkiss Black Magic
Hunterswood Hot Gossip
Hunterswood Hot Gossip

special puppy
přihlášeno: 15 / 15 entries

1st
Best Puppy
LADY OF LIGHT FROM SHULUNE
(Shulune Double Fantasay x Patriach Margah from Peressma)
maj.Fort

2st SHE'S A LEGEND OF WASHAKIE
(Washakie Chief As Great As x Leading Lady of Lacelles)
maj.K.Goff-Leggett

3rd HEBE ALEATORY IN HOLDERNESS
(Lupiac The Thieving Magpie x Holderness Halloween )
maj.J.Roach

Res PHADANTE ROCKAHULA BABY
(Ch.Toolwood Lionel at Kilndandy x Phandante Norweigen Wood)
maj.M.Gibbs

VHC APPALOOSA STAR CHARMER BY DALMINSHI
(Ch.Dalmishi Gipsy Roamerx Appaloosa Spring Chicken)
maj.Hernandes

Lady of Light From Shulune
Lady of Light From Shulune
She´s a Legend of Washakie
She´s a Legend of Washakie

special junior
přihlášeno: 10 / 10 entries

1st TANSTAR AMETHYST ROSE
(Ch.Mariscat Manhattan x Ch.Tanstar White Jade)
maj. P.Grant-Silverstone

2st KLEWAGIN KHOLMOGLORY
(Sophijace Mr.Webster at Klewagin x Frankish Smarty at Klewagin)
maj.T.Wakeling

3rd FRANKISH ZENITH
(Miragua the Explorer x Frankish Mercedes )
maj.P.M.Ward

Res TANSTAR ROSE QUARTZ
(Ch.Mariscat Manhattan x Ch.Tanstar White Jade )
maj.Barrell

VHC DEOVOLANTE STELLA DORATA OF DAPPLEDICE
(Konavlje Spot Boris x Konavlje Cosi Fan Tutte at Devolante )
maj.Mumford

yearling
přihlášeno: 18 / 18 entries

1st LITTLE MISS FUSS POT
(Konavlje Spot Boris x Duchess Shes The One )
maj.D.Beaumont

2st DALEHOUSE INDIANA
(Offordale Brigadier x Dalehouse Skylark )
maj.C.M.Oatridge

3rd TOLUTIM CHARTREUSE
(Ch.Tolutim Benedictine x Olbero Olympic Rose )
maj.Scott-Allen & Davis

Res PHAELAND PHILORIDA PASSION
(Ch.Tollwood Lionel at Kilndandy x Phaeland Passion Phorever)
maj.Chance & Dodds

VHC SPOTTYDOTS LADY GODIVA
(Ffiglina New Horizons at Millbelle x Persian Venture )
maj.J.Booth

Little Miss Fuss Pot
Little Miss Fuss Pot
Dalehouse Indiana
Dalehouse Indiana

post graduate
přihlášeno: 23 / 23 entries

1st OLBERO OLYMPIC ROSE
(Ch.Doctor Fox by Salsusa x Ch.Olbero Rivedore Justa Dream)
maj.Scott-Allen & Davis

2st CIBRITH PEPPERMINT CREAM
(Cibrith Cat-Kin Cibrith Pepper Sauce)
maj.K. Morris

3rd CHANDHALLY PHOENIX FOR DALREGIS
(Deovolante Don Alfonso x Chandhally Chantilly Lace )
maj.M.Wilson

Res ELLEMSTRA MADE TO ORDER FOR KALSIDONI
(Count Chameleon of Calsidoni x Appaloosa Show Case at Ellemstra )
maj.M.Cuthbertson

VHC KYMVALE AURORA
(Offordale Brigadier x Topaz Fairytale )
maj.C.Polhill

Olbero Olympic Rose
Olbero Olympic Rose
Cibrith Peppermint Cream
Cibrith Peppermint Cream
Ellemstra Made to Order For Kalsidoni
Ellemstra Made to Order For Kalsidoni
Chandhally Phoenix For Dalregis
Chandhally Phoenix For Dalregis

limit
přihlášeno: 27 / 27 entries

1st LEAVESLAKE LILY AT DALPETRO JW
(Elaridge Commander x Dalspa je Ne sais Quoi)
maj.R.Lamb

2st ABBYDAL ANGELICA BY DALLEAF JW
(Ch.Jamblewood Playwright at Dalleaf x Tyrodal Lynx at Abbydal )
maj.S.L.Baker

3rd TYNEVALE TEASING TART
(Phaeland Phirst Philight x Ch.Tynevale Triple Trouble)
maj.M.Johnson

Res BOSVILLE BEIGNET
(Konavlje Spot Boris x Bosville Beychevelle)
maj.MacDonald of Sleat

VHC TOLLWOOD JENNY
(ICh.Truthful Tango at Kilndandy x Tollwood Eugenie)
maj.A.R.Shuttlewood

Leaveslake Lily at Dalpetro
Leaveslake Lily at Dalpetro
Tynevale Teasing Tard
Tynevale Teasing Tard

open
přihlášeno: 21 / 21 entries

1st
CC
CH.CIBRITH HAZEL NUT
(Cibrith Cat-Kin x Cibrith Classic )
maj.Willis

2st
Res.CC
CH.HUNTERSWOOD TITTLE TATTLE
(Ch.Knightstone Birthday Boy x Hunterwoods Hot Gossip )
maj.Lewis

3rd CH.DALKISS ISLA OF IONA
(Zeaston Promise x Dalkiss Black Magic)
maj.Hipkiss

Res CH.INDY VON REINHOLDS HüSUNG
(Curias Love of My Life x Vinca´s Kalinka)
maj.Ebert & Engel

VHC CH.OFFORDALE RIALTO
(Ch.Jakes Dream Among Haiths x Dalehouse Arizona at Offordale)
maj.J.Alexander

HC PHADANTE NORWEIGEN WOOD
(Ch.Tommy Brock x Phadante Norweigen Wood)
maj.M.Gibbsl

C ROADCOACH REVE EN ROSE
(Konavlje Spot Boris x Roadcoach Rosy Mantle)
maj.C.C.Pickup

Ch.Cibrith Hazel Nut
Ch.Cibrith Hazel Nut
ICh.Hunterswood Tittle Tattle
Ch.Hunterswood Tittle Tattle
ICh.Spotnik´s Snap Shot
ICh.Spotnik´s Snap Shot
Ch.Dalkiss Isla of Iona
Ch.Dalkiss Isla of Iona

good citizen dog sheme
přihlášeno: 9 / 9 entries

1st MOUNTSORREL LOVE AND KISSES
(Gwynmor Quality Label x Mounsorrel Swinging Symphony)
maj.S.St.Aubyn Hubbard

2st BRYEDAL MAYBELLE
(Ch.Dalynrics Mister Dillon x Bryedal x Librian Lass)
maj.E.Hammet

3rd PRETTY POLLY PAVEY OF POLIDOT TAF
(Dawnro Luke´s Familiar x Dominoe Delay)
maj.G.A.Cotterill

Res JOMIHVAR CARRIE BE ANN
(Konavlje Barney x Ch.Hyclough Cleo at Jomihvar)
maj.Richardson