English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Evropská klubová výstava Dalmatinù ECDC / European Dalmatian Club Show ECDC
Mechelen (B) - 20. 08. 2005



Rozhodèí / Judge:  Charles Cyopik (CAN)

psi / dogs
tøída štìòat / baby class

VN1,
BIS Mini PUPPY
ROCCA AL MARE FORTE
(Alphadirato Copyright x Rocca al Mare Celestine)
maj.van Lamoen B

VN2 AU COUP DE FOUDRE DE L´IMPERATRICE DES PERRETS
(Ch.Jacky´s Smoking Selection x Sissi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

N3 ELMO PERMAKULI
(Domani´s Voltaire x Starlong Something Speciál)
maj.Vermeulen Els

N4 GWYNMOR WHITAKER
(Spotnik´s Quilified for Quicksteps x Gwynmor Lot of Love)
maj.Tireau Samuel

N ALCOLO DE L´IMPERATRICE DES PERRETS
(Ch.Jacky´s Smoking Selection x Sissi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

N NAMARA´S DEVIL IN DISGUISE
(Magic Moonstone x Namara's End of the Rainbow)
maj.de Groot N.

----- ALPHADIRATO FUTURE BRAND
(Ch.Spotnik´s Unbuttoned Unoform x ICh.Rocca Al Mare Colombine)
maj.Ratas Leelo

---- SPOTNIK´S BUSSINESS BUBBLE
(Ch.Spotnik's Quite a Questionmark x Ch.Spotnik's Very Vivid Paper Moon)
maj. Radic Anita & Hoie Helle

Rocca Al Mare Forte
Rocca Al Mare Forte - BIS Mini Puppy
Au Coup de Foudre de l'Impératrice des Perrets
Au Coup de Foudre de l'Impératrice des Perrets

tøída dorostu / puppy class

VN1
BIS PUPPY
COOL SPOTS ASCOT
(Spotnik´s Viking Victory x Rocca Al Mare Donamaria)
maj.Barneveld Keppel & van Veen J R & L

VN2 SMILING FELLOW´S BRILLIANT WHISPER
(Rocca al Mare Congregare x Smoking Fellow´s Aloha Kiwi)
maj.Rosenbaum Diana

VN3 ASCOT VOM HAUSE LUTZINA
(Bandit v.Hossenhaus x Pali v. Hause Lutzina)
maj.Ronneburg Sigrid

N4 SMILING FELLOW´S BEN MCGREGOR
(Rocca al Mare Congregare x Smoking Fellow´s Aloha Kiwi)
maj.Schmidt Vanessa

N SIR KAYO OF THE THREE TURNIPS
(Timanka's Just Harvesting x Dalmacademy's Valid Version)
maj.Dam T

N LACRIMA CHRISTI CORRECT IMPULS
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Grasser Marion

----- LE CHIENS DE FLORENCE VULCAIN
(Troilus de Puech Barrayre x Les Chiens de Florence Pepper)
maj.Chardarelly & Ferras Florence & Marc

Cool Spots Ascot
Cool Spots Ascot - BIS Puppy
Smiling Fellow's Brilliant Whisper
Smiling Fellow's Brilliant Whisper
Ascot v Hause Lutzina
Ascot v Hause Lutzina
Smiling Fellow's Ben Mc Gregor
Smiling Fellow's Ben Mc Gregor

tøída mladých / junior class

V1
JUNIOR BIS
BEL-A-MIR´S ELEGANT ENVOY
(Ch.Spotnik´s Viking Victory x Bel A Mir´s Classy Kleopatra)
maj.Helle Höie & Solveig Ivarsson & Sören Jacobsen

V2 GWYNMOR UNDERCOVER AGENT
(Spotnik´s Speciál Selection x Gwynmor Lili Mai)
maj.Strickrodt Melissa

V3 SPOTNIK´S ARTIC ADAM
(ICh.Spotnik´s Red River x Spotnik´s Queen´O´Spades)
maj.Nierop F

V4 HUNTER VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Little Keen vom Gramzower Kloster x Donna vom Magdeburgem Domfelsen)
maj.Remarque Andrea

V DELMARCO VOM SCHAESBERGER WALD
(Filou von der Wuzze x Alenka vom Schaesberger Wald)
maj.Bassiner Heike

V LORD LEON VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold's Hüsung)
maj.Zunker Detlev & Mirella

V SIR JOEP OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Kramer H.

VD BRUNO
(Rocca al Mare Congregare x Starlong Special Spice)
maj.van de Hoef H.E.W.

VD FLY ME TO THE MOON OF DAPPLE DALLY
(Ch Magic Moonstone x Ally Amazon of Dapple Dally)
maj.van Deelen J E

VD VICOMTE DE LA MARE AUX BUIS
(Ch Jacky's Smiling Rainstorm x Ch Priscilla de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Brigitte

VD OGAR TIREX OF DRASH
(ICh.Barun Ben a Memory od Motovuna x Hura of Drash)
maj.Bakal Ivana

VD ALPHADIRATO EMPEROR
(ICh.Jilloc's a Man in the Mirror x ICh.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Jähnichen René

VD LACRIMA CHRISTI CHEEK TO CHEEK
(Lacrima Christi Coppola x Spotnik's Witty Wagtail)
maj.Dalso Jorgensen Torben & Anette

VD ERSI DREAMREADER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

VD LORD LOOPING VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold's Hüsung)
maj.Neumann Anne K

D DRAGONHEART VOM SCHAESBERGER WALD
(Filou von der Wuzze x Alenka vom Schaesberger Wald)
maj.Huth Ursula

D SIR INDY OF THE THREE TURNIPS
(Timanka's Just Harvesting x Ch Lady Bente of the Three Turnips)
maj.Felix H. & Hendriks M.

D SIR JINX OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Baas T.

D SMILING FRIEND DYNAMIC
(Ch Starlong Silver Spring x Smiling Friend Valeriane)
maj.Rolans Outelet Jeaninne

----- SIR JAKO OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Daniels R.

----- ARCTISSIMO´S GIOVANNI
(ICh.Starlong Selective Stainer x Arctissimo's Hannah)
maj.van de Hoef H.E.W.

----- CAPRILLI´S CRUISING ON AIR
(Ch.Alphadirato Copyright x Jillocs Fancy me at Millview)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy - BIS Junior
Gwynmor Undercover Agent
Gwynmor Undercover Agent
Spotnik´s Artic Adam
Spotnik´s Artic Adam
Hunter vom Magdeburger Domfelsen
Hunter vom Magdeburger Domfelsen

tøída otevøená / open class

V1, CAC PRIKKEDILLA´S AMROCK
(ICh. Spotnik´s Red River x Spotnik´s Sweet´N´Sour)
maj.

V2 SIR DARWIN OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Rocca al Mare Congregare x Ch.Lady Lallebel of the Three Turnips)
maj.

V3 SIR HAMLET XAM OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Spotnik´s Special Selection x )
maj.

V4 DOT COM´S BRAKE ME SHAKE ME
(ICh.Jilloc´s A Man in The Mirror x Ch.Timanka´s Hothouse Flower)
maj.

V DREEJ THE ASTONISHING
(Ch.Perdita's Inside Information x Ch.Gwynmor Pere Ubu)
maj.Jacobs D A P J

V WASHAKIE BLACK VELVET
(Ch.Tolwood Lionel at Kilndandy x Ch.Washakie Indian Sunrise)
maj.De Landmeter J W & Goff Legget Karin

V TRUGANINI TRUSTEPPA FROM BYNTON
(Bynton Entrepreneur x Kenwu Lots of Spots at Truganini)
maj.Swinburn Julia

V TNG N ZDRAR´S HIT MAN
(TNG's Time Traveler x TNG N Zagreb Forbidden Dance)
maj.Sandbacka Ann Sofi

VD LITTLE VILLAGES JACK MARSHALL
(Rallallaa Tittelintuure x Ch Little Villages Infanta Isadora)
maj.Barneveld j. + Keppel R.

VD TOOT´S WORKING CLASS HERO
(Ch.Spotnik's Unbutonned Uniform x Ch.Perdita's Keep an Eye on Me)
maj.Jakobsen Aase

VD STARLONG SUNRISE SATO
(Ch.Starlong Selective Stainer x Ich.Starlong Sweet Symphony)
maj.van Vlodrop Annelies

VD GWYNMOR QUALITY LABEL
(ICh. Spotnick's Special Selection x ICh. Gwynmor Lots of Love)
maj.Stokes Rita

VD TROILUS DE PUECH BARRAYRE
(Spotnik's Special Selection x Prunella Fitzgerald de Puech Barrayre)
maj.Chardarelly Florence & Ferras Marc

VD T´GUEN DE LA LORETTE EN CORNOUAILLE
(Rig Pen ar Bed de la Lorette en Cornouaille x Jacky's Smiling Roz ar Beg)
maj.Delavier Ph.

----- BOLERO VOM JAGDSCHLOSSCHEN
(Curias Love of my Life x Honeymoon von Reinhold's Huesung)
maj.Eichholz Boris

----- DAUMONT HELSMAN
(Pongo von der Montforter Ebene x Ch.Daumont Fleur of Queenwood)
maj.Vettori Gabriele

Prikkedilla´s Amarock
Prikkedilla´s Amarock
Sir Darwin of the Three Turnips
Sir Darwin of the Three Turnips
Sir Hamlet Xam of the Three Turnips
Sir Hamlet Xam of the Three Turnips
Dot Com's Break Me Shake Me
Dot Com's Break Me Shake Me

chovatelská tøída / breeders class

V1 CAPRILLI´S COOL AS ICE
(Alphadirato Copyright x Jilloc´s Fancy Me at Milliview)
maj.Yates Stephanie

V2 RIDOTTO NAPOLEONE
(Ch. Spotnik´s Quick Quackery x Ch. Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

V3 BUSTER OF THE GREEN GARDEN
(Starlong Silver Spring x Domani´s Xpepper)
maj.Achtergael Jean Pierre

V4 FARLIGA F´S FILS FAVORIT
(ICh.Jilloc´s A Man in The Mirror x Farliga F's Flicka )
maj.Cohen Helena

VD MORRIS MINOR OF DUKE´S PROUD
(Spotnik's Special Selection x Namara's Last Emperor of China)
maj.Hertogh A C W

VD VASCO DE L´IMPERATRICE DES PERRETS
(Ch Jacky's Smiling Selection x Sissi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

VD PRKOS OD MOTOVUNA
(Ch Claude Star Raul x Multi Ch Skandal od Motovuna)
maj.Bakal Ivana

Caprilli's Cool as Ice
Caprilli's Cool as Ice
Ridotto Napoleone
Ridotto Napoleone
Buster of the Green Garden
Buster of the Green Garden
Farliga F's Fils Favori
Farliga F's Fils Favori

tøída šampionu / champion class

V1, CAC,
ECDC Winner,
BIS
CAESANDS WAY TO FAME
(TNG N´Zagreb The Temptation x Guardian BME Willing Heart)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

V2, Res.CAC DALMO´S ARAGON THE FIRST
(Ch.Spotnik´s Snow Storm x Ch.Dalmo´s Octavia)
maj.Greibrokk T. & Höghjeue D.

V3 SPOTNIK´S SPECIAL SELECTION
(Ch. Spotnik´s Quick Quackery x Spotnik´s Milkmaid)
maj. Morgans A. & Hoie Helle

V4 JILLOC´S HELL DRIVER
(ICh. Jilloc´s A Man in The Mirrror x Jilloc´s Candle in The Wind)
maj.Mix Andrea

V CRESCENDO VOM HOSSENHAUS
(Perdita's Inside Information x Fantasia vom Gramzower Kloster)
maj.Forneck Kerstin

V CHECKPOINT BRAVO´S DUKE
(Ch Retma Paparazzi x Ch Marta von Schönhagen)
maj.Jähnichen René

V MAGIC MOONSTONE
(Ch.Busby's Freshman x Ch.Salsusa Eternal Star)
maj.Bosstad P. & Kuipers Erna

V JAAP THE ASTONISHING
(Ch.Spotnik's Special Selection x Gwynmor Gotcha)
maj.Jacobs D A P J

V GWYNMOR OVERLORD
(Ch.Spotnik's Special Selection x Perdita's Keep Track)
maj.Issele Muriel

V STARLONG SILVER SHADOW
(Ch.Tommy Brock x Ch.Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberüber B & J

V UNITED SPOTS MONTANA
(United Spots Dakota x United Spots Indianajay)
maj.Mathis Fiorella

V DE LUKATAN GRAND SLAM
(Ch.Salsusa Black Jack x Ch.Pretty Penny de Puech Barrayre)
maj.Clegg Sally Ann

V SPOTNIK´S VIKING VICTORY
(ICh.Spotnik's Special Selection x ICh.Perdita's Kiss me Better)
maj.Höie Helle & Jacobsen Sören

----- I HAVE A DREAM VOM GOLDENEN HUT
(Ch Starlong Sam x Ch Angelface vom Goldenen Hut)
maj.Nagel Herbert

----- LACRIMA CHRISTI COPPOLA
(ICh.Dalissi Magical Moonshine x Ch.Kruna)
maj.Radic Zeljko & Anita

Caesands Way to Fame
Caesands Way to Fame - CAC, ECDC Winner, BIS
Dalmo's Aragon the First
Dalmo's Aragon the First - Res.CAC
Spotnik's Special Selection
Spotnik's Special Selection
Jilloc's Hell Driver
Jilloc's Hell Driver

tøída veteránù / veteran class

V1 SMILING FRIEND VEIKKO
(Ch.Elaridge Prince Rufus x Jacky´s Smoking French Farandole)
maj.Cordy Jean Claude & Lefevre Lotty

V2 HALUNKE VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Anthony vom Hirschbachtal x Vinca's Kalinka)
maj.Rossberg Vogl Kerstin

V3 DOMANI ´S VOLTAIRE
(Ch Starlong Sylvan Sjors x Ch Irdally's Nymphi)
maj.Van Mol Paul

----- IVAN DELLA BELCORA
(Ch Ivan della Belcora x Ch Irdally's Ninja)
maj.Beleggia Paolo



Rozhodèí / Judge:  Eva Berg (USA)

feny / bitches
tøída štìòat / baby class

VN1,
Best Puppy
CRAZY FOR YOU OF DUKE´S PROUD
(Gwynmor Quality Label x Obviously Onyx of Duke´s Proud)
maj.Hertogh A C W

VN2 GWYNMOR WHISPERING WISHES
(Spotnik´s Quilified for Quicksteps x Gwynmor Lot of Love)
maj.Schaareman Joosten Ellie

VN3 HONEY BEE VON FORST EICHENHORST
(Timanka´s Just Harvesting x Edelweiss v. Forst Eichenhorst)
maj.Eichholz Boris

VN4 LADY LA GLORIA OF THE THREE TURNIPS
(Sir Darwin Of The Three Turnips x Lady What A Star of the Three Turnips)
maj.Biekart J E

VN ET VOILA ELLA VOM SCHAESBERGER WALD
(Bajazzo vom Magdeburger Domfelsen x Anouk vom Schaesberger Wald)
maj.Remarque Andrea

VN GWYNMOR WANNABEE LOVED
(Spotnik´s Quilified for Quicksteps x Gwynmor Lot of Love)
maj.Hertogh A C W

VN A LA COUR DE L´IMPÉRATRICE DES PERRETS
(Ch.Jacky's Smiling Selection x Sissi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

N APHRODITE DE L´IMPÉRATRICE DES PERRETS
(Ch.Jacky's Smiling Selection x Sissi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

N EMISCHKA PER MAKULI
(Domani's Voltaire x Starlong Something Special)
maj.Poppe Veronique

Crazy for You of Duke's Proud
Crazy for You of Duke's Proud
Gwynmor Whispering Wishes
Gwynmor Whispering Wishes

tøída dorostu / puppy class

N1 LES CHIENS DE FLORENCE VOXANE
(Troilus de Puech Barrayre x Les Chiens de Florence Pepper)
maj.Chardarelly Florence & Ferras Marc

tøída mladých / junior class

V1, BEST
JUNIOR BITCH
VICTORY DE LA MARE AUX BUIS
(Ch.Jacky´s Smiling Rainstorm x Ch.Priscilla de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Brigitte

V2 BARONESSA VOM SCHLOSS SÜSSBACH
(Crescendo vom Hossenhaus x July vom Schloss Thiergarten)
maj.Forneck Kerstin

V3 GWYNMOR UNLIMITED LOVE
(ICh. Spotnik´s Special Selection x Gwynmor Lili Mai)
maj.Morgans Huisman R & A

V4 LADY SUNSHINE VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch.Olbero Olympic Playa x Joy vom Reinhold´s Hüsung)
maj.Grasser Marion

V ANDRA VOM FALLWIND
(Olbero on Top of the World x Xabora vom Kirchwinkel)
maj.Hautzer Ursula & Wiegand Gunther

V BIONA VON SCHLOSS SÜSSBACH
(Crescendo vom Hossenhaus x July von Schloss Thiergarten)
maj.Kleeberger Brigitte

V GISELLE VOM FORST EICHENHORST
(Ch.Spotnik's Viking Victory x Perdita's Happy Happening)
maj.Loevenich Carmen

V NAMARA´S AINT SHE SWEET
(Ch.Magic Moonstone x Namara's End of the Rainbow)
maj.Rapati B

V MEMORY DALSO´S DHARMA
(ICh. Lacrima Christi Coppola x Memory Dalso's Anna Bell)
maj.Daljso Jorgense Torben & Anette

V ZAGREB´S EAU CLAIRE
(Zagreb's Sweet William x Zagreb's Kalahari)
maj.Sandbacka Ann Sofi

V CAPRILLI´S COTTON CANDY
(Alphadirato Copyright x Jilloc's Fancy me at Millview)
maj.Achtergael Jean Pierre & Yates Stephanie

V LADY JANIQUE OF THE THREE TURNIPS
(Ch Spotnik's Special Selection x Ch Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Nierop F

V VIVID VALENTINE DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Ch Gwynmor Overlord x Toulouse von den Beversterder Muhlen)
maj.Delavier Ph

V VIVID VICTORY DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Ch Gwynmor Overlord x Toulouse von den Beversterder Muhlen)
maj.Issele Muriel

VD STELLA
(Ch Rocca al Mare Congregare x Starlong Special Spice)
maj.Lucas J

VD VIVID VAMP DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Ch Gwynmor Overlord x Toulouse von den Beversterder Muhlen)
maj.Tireau Samuel

----- GRACIOUS DAMSEL
(Ch Buster of the Green Garden x Ch Gracious Zoutchka)
maj.Lefevre Achtergael & Van Bever Lottie

----- YABLONEVI TCUET ENZHENIU
(ICh.Dalissi Magical Moonshine x Ch Paper Moon's Corie Apple Blossom)
maj.Radiæ Željko

----- ALPHADIRATO EXACT COPY
(ICh.Jilloc´s a Man in the Mirror x ICh.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

Victory de L´Imperatrice Des Perrets
Victory de L´Imperatrice Des Perrets
Baronessa vom Schloss Süssbach
Baronessa vom Schloss Süssbach
Gwynmor Unlimited Love
Gwynmor Unlimited Love
Lady Sunshine von Reinhold's Hüsung
Lady Sunshine von Reinhold's Hüsung

tøída otevøená / open class

V1, CAC KONFETTI VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Snow Flake vom Nassau x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Rossberg Vogl Kerstin

V2 ROCCA AL MARE DONATELLA
(ICh.Jilloc´s A Man In The Mirror x Ch.rocca Al Mare Celestine)
maj.Hultink C T

V3 CINDERELLA VOM HOSSENHAUS
(Ch.Perdita´s Inside Information x Fantasia vom Gramzower Kloster)
maj.Langanke Elke

V4 MAXI BOX
(ICh.T-Cart Eddie x Jo Jo by Mediolanum)
maj. Boender A. H.

V BESSY BIJOU VOM HOSSENHAUS
(Ch.Perdita's Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj. Langanke Elke

V JOY VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Checkpoint Bravo's Ben Aloy x Ikone von Reinhold's Hüsung)
maj. Reinhold Ebert

V BUNGEE JUMP VON ARNESTOWO
(Snow Flake von Nasau x Tamara vom Doracher)
maj. Tanner Georg

V TOOT´S YOU CAN CALL ME ALL
(Toot's Working Class Hero x Toot's Unforgivalble Sinner)
maj.Jakobsen Aase

V LADY YAKIR OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Timanka's Almost a Clown x Ch Lady Noraly of the Three Turnips)
maj.Simons Vermeulen A

V MILLENIA OF THE STALIONS STABLE
(Gerom of the Stallions Stable x Ch Olivia van Huis Dalmatho)
maj.De Landmeter J W

V DALMACADEMY´S VALID VERSION
(Ch.Perdita's Inside Information x Ch.Timanka's Almost There)
maj.Nierop F

V STARLONG SOMETHING SPECIAL
(Ch.Tommy Brock x Ch.Starlong Sweet Symphony)
maj.Van Mol Paul

V GWYNMOR QUANTA COSTA
(Ch.Spotnik's Special Selection x Ch.Gwynmor Lots of Love)
maj.Schmid J R

V LADY DYNAMITE OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Rocca al Mare Congregare x Ch.Lady Lellebel of the Three Turnips)
maj.Nierop F

V GWYNMOR SOPHIE´S CHOICE
(Perdita's Inside Information x Gwynmor Lili Mai)
maj.van Lamoen B

V ROMA CHARETY DI CYNARCHOS
(Ch.Starlong Selective Stainer x Nenotlav's Erica Carnea)
maj.Hellin Nick

V LADY HOT ITEM OF THE THREE TURNIPS
(ICh.Spotnik's Special Selection x Ch.Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.Griekspoor A

V CHAPPAQUIDDICK SIOUX
(Ch.Rocca al Mare Congregare x Ch.Chappaquiddick Shining Star)
maj.van Rijswoud M

V STARLONG SMILING SUN
(Ch.Starlong Selective Stainer x Ch.Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberüber B & J

V SISSI IMPÉRATRICE DE LA MARE AUX BUIS
(Onyx de Mare aux Buis x Ideal Princess de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

V VIC DU DOMAINE BELLE ROSE
(Rubby du Domaine Belle Rose x Revlane)
maj.Tireau Samuel

V CAPRILLIS BON VOYAGE
(Ch Rocca al Mare Congregare x Queeny vom Hause Baltino)
maj.Hoerster Suzanne

----- NAMARA´S MIAMI DOLPHIN
(T-Cart Fandango x Namara's First Black Magic Woman)
maj.Nierop F

----- TALLULAH DE PUECH BARRAYRE
(Ch.Spotnik's Special Selection x Prunella Fitzgerald de Puech Barrayre)
maj.Clegg Sally Ann

----- STARMAGIC UNIQUE
(Pavement Artist du Puech Barrayre x Gwynmor Pyla)
maj.Pereira Carina

Konfetti von Reinholds Hüsung
Konfetti von Reinholds Hüsung
CAC, ECDC Winner
Rocca al Mare Donatella
Rocca al Mare Donatella
Cinderella vom Hossenhaus
Cinderella vom Hossenhaus
Maxi Box
Maxi Box

chovatelská tøída / breeders class

V1, Res.CAC VIRTUOSE DE L´IMPERATRICE DE LA MARE AUX BUIS
(Ch.Jacky´s Smiling Selection x Sisi Impératrice de la Mare aux Buis)
maj.Rattier Jennifer

V2 BUFFY PEARL VOM HOSSENHAUS
(Perdita´s Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj.Langanke Elke

V3 VIATKA DES FEES DE LA CHESNAYE
(Onyx de la Mare aux Buis x Michka des Fees se la Chesnaye)
maj.De Rouville Roselyne

V4 EDELWEISS VOM FORST EICHENHORST
(Perdita´s Just In Time x Perdita´s Happy Happening)
maj.Elsner Beate

V BOOGIE WOOGIE VOM ARNESTOWO
(Snow Flake von Nassau x Tamara vom Doracher)
maj.Klauz Margrit

V RIDOTTO NERISSA
(Ch.Spotnik's Quick Quackery x Ch.Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

V FARLIGA F´S FRÖKEN FRÄKEN
(Ch.First Forest Future Builder x Ch.Farliga F's Flicka)
maj.Cohen Helena

V ROCCA AL MARE DONA THILDE
(Ch.Jilloc's a Man in the Mirror x Ch.Rocca al Mare Celestine)
maj.Lellep Annika

V NAMARA´S END OF THE RAINBOW
(Ch.Rocca al Mare Congregare x Lady Mara of the Three Turnips)
maj.Kuipers Erna & Grootswagers H W

V CH.LADY FANTASY OF THE THREE TURNIPS
(Timanka's Just Harvesting x Lady Whisper of the Three Turnips)
maj.Nierop F

V BENTLEY SPEED SIX OF DUKE´S PROUD
(Ch Spotnik's Special Selection x Namara's Last Emperor of China)
maj.Hertogh A C W

V FIRST FOREST FETCH THE EDGE
(Ch.Rocca al Mare Congregare x Ch.Starlong Smashing Summer)
maj.Barneveld Keppel J R

V BELLE JEWILL OF THE HILL
(Ch Starlong Selective Stainer x Millenia of the Stallions Stable)
maj.van den Heuvel W J A

V PERDITA OF THE STALIONS STABLE
(Ch.Starlong Selective Stainer x Ch.Kelly of the Stallions Stable)
maj.van den Heuvel W J A

V GRACIOUS ZOUTCHKA
(Smiling Friend Veikko x Gwynmor Heavenly Anouchka)
maj.Lefevre Van Bever Lottie

V CONTESSA PER MAKULI
(Ch Rocca al Mare Congregare x Starlong Something Special)
maj.Van Mol Van Den Bosch

V LES CHIENS DE FLORENCE PEPPER
(Hermes de la Colline d' Aurore x Jenny du Val d' Orchis)
maj.Cardarelly Ferras & Florence Marc

V ULTRAMARINE DE LA TOUR DE LA BASTIDE
(Troilus de Puech Barrayre x Starlight de la Tour de Bastide)
maj.Issele Muriel

V ELARIDGE SHERRY PEPPER
(Gwynmor Quality Label x Ch Elaridge Nutmeg)
maj.Stokes Rita

----- UNITED SPOTS INDIANA JAY
(Ch.Dalissimo Magical Moonshine x Ch.United Spots Georgia)
maj.Mathis Fiorella

----- VOLIM TE OD MOTOVUNA
(ICh.Barun Ben a Memory od Mopduuna x ICh.Diva Danaja)
maj.Bakal Ivana

Virtuose de l'Impératrice des Perrets
Virtuose de l'Impératrice des Perrets
Res.CAC
Buffy Pearl vom Hossenhaus
Buffy Pearl vom Hossenhaus
Viatka des Fees de la Chesnaye
Viatka des Fees de la Chesnaye
Edelweiss vom Forst Eichenhorst
Edelweiss vom Forst Eichenhorst

tøída šampionu / champion class

V1 LADY BENTE OF THE THREE TURNIPS
(ICh.Spotnik´s Special Selection x Ch.Lady Noraly of the Three Turnips)
maj.Nierop F

V2 PAPER MOON´S COUNTESS ORIANA
(Ch.Spotnik´s Unbottoned Uniform x ICh.Perdita´s Kiss Me Better)
maj.Jacobsen Soren

V3 GRACE KELLY VOM GOLDENEN HUT
(Ch.Spotnik´s Special Selection x Ch.Angelface vom Goldenen Hut)
maj.Nagel Herbert

V4 TOULOUSE VON DEN BEVERSTEDTER MÜHLEN
(Ch.Perdita´s Inside Information x Polly Perkins de Puech Parrayre)
maj. Issele Muriel

V CH.RIDOTO FILOMENA
(Ch.Rocca al Mare al Piacere x Ch.Ridotto Aurofina)
maj. Boholm Asa

V CH.NAMARA FIRST BLACK MAGIC WOMAN
(Timanka's Almost a Clown x Lady Mara of the Three Turnips)
maj. Kuipers Bosstad & Erna P

V CH.KELLY OF THE STALIONS STABLE
(Gerom of the Stallions Stable x Joli of the Stallions Stable)
maj. De Landmeter J W

V CH.SPOTNIK´S VERY VIVID PAPER MOON
(ICh.Spotnik's Special Selection x ICh.Perdita's Kiss me Better)
maj. Höie Helle & Foss Arne

V CH.ELARIDGE TOUCH OF CLASS
(Elaridge Fancyman at Sanadal x Ch.Elaridge Nutmeg)
maj. Mathis Fiorella

----- CH.SNOWFLAKE DELLA BELCORA
(Ch Ivan della Belcora x Ch Anja della Belcora)
maj. Pedercini Pia

----- CH.SPOTNIK´S WITTY WAGTAIL
(Ch.Spotnik's Snow Storm x Ch.Spotnik's Primadonna)
maj. Radic Zeljko & Anita

----- CH.LAGUNA DIOS ALISIA DONA
(Ch.Rocca al Mare Adirato x Silva Ledi)
maj. Ratas Leelo

----- CH.OLBERO OLYMPIC DREAMGIRL
(Ch.Doctor Fox by Salsusa x Olbero Riverdore Justadream)
maj. Zachová Radana

Lady Bente of the Three Turnips
Lady Bente of the Three Turnips
Paper Moon's Countess Oriana
Paper Moon's Countess Oriana
Grace Kelly vom Goldenen Hut
Grace Kelly vom Goldenen Hut
Toulouse von den Beverstedter Mühlen
Toulouse von den Beverstedter Mühlen

tøída veteránù / veteran class

V1 ICH. ANGELFACE VOM GOLDENEN HUT
(Ch.Olbero Ozonelayer x Ch.Holly von der Pfalz)
maj.Nagel Herbert

V2 ICH.SKANDAL OD MOTOVUNA
(Ch.Val Županjski x Aisa )
maj.Bakal Ivana

V3 GAMBY VON REINHOLOD´S HÜSUNG
(Caesar vom Reinhold´s Hüsung x Vinka´s Kalinka)
maj.Rossberg Vogl Kerstin

V4 FANTASIA VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s keen Observer x Antonia vom Gramzower Kloster)
maj.Langanke Elke

V BELLA VON DER PIKARDIE
(Ch.Zeno von Waldhagen x Natter von der Pikardie)
maj.Oberüber B & J

V LADY MARA OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Starlong Sylvan Sjors x Ch.Esmeralda of the Three Turnips)
maj.Oberüber B & J

V GWYNMOR HEAVENLY ANOUCHKA
(Ch.Gayfield Charles Brown x Gwynmor Cariad Catrin)
maj.Lefevre Van Bever Lottie

V COACHRUNNERS ASHLEY
(Dalbrow Midnight Drummerboy x Coachrunners Certain Choise)
maj.Lefevre Van Bever Lottie

----- NOBLESSE DELLA BELCORA
(Ch Gluck Della Belcora x Ch Sugarfrost Continental)
maj.Beleggia Paolo

----- ELARIDGE END OF THE RAINBOW
(Ch.Elaridge Playboy x Elaridge Harmony)
maj.Beleggia Paolo