English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Evropská klubová výstava Dalmatinů ECDC / European Dalmatian Club Show ECDC
Zagreb (HR) - 08. 06. 2007



Rozhodčí / Judge: Frans de Ridder (B)

psi / dogs
třída štěňat / baby class

VN1,
BIS Mini PUPPY
DARK DIAMOND BY MEDIOLANUM
(Absolut Vodka by Mediolanum x Lacrima Christi Cutie Pie)
maj.Dević Nenad

třída dorostu / puppy class

VN1
Puppy BIS
CHRISTI ORMOND COPPOLA
(Lacrima Christi Cro´A Porter x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Lehmann Michael

VN2 DAUMONT KNIGHTOFGOLD
(Kalokairie Lord of Livers of Klakerson x Daumont Graysatinslippers)
maj.Vettori Gabrielle

N3 EDELWEIS
(Spotnik´s Beach Boy x Gallaktika iz Sittsevoy Skazaki)
maj.A. Nosova

----- KRON DALMO BJ.KLAN
(Lord od Motovuna x Una)
maj.Hrenić Božo i Davorka

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
ECDC
Junior Winner
DJANGO VOM HOSSENHAUS
(Kamilkan Vainamoinnen x Bufy Pearl vom Hossenhaus)
maj.Lanaganke E&S

V2 SPOTTY DIAMANT ARAMIS
(Liver Walking of Agomenti x Now Voyager)
maj.Bakonyi Zoltan

V3 PANTHERA UNICA ZEUS
(Curia´s Outstanding Oliver x Fortuna de Gabritho)
maj.Nemanić Gregor & Blatnik Polona

V4 KNOCK ON HEAVEN DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Malović

V CORTEZ HERNANDEZ VON ARNESTOWO
(Snow Flake vom Nassau x Tamara vom Doracher)
maj.Klauz Margrit

V SPOTNIK'S DARE DEVIL
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Radić Željko & Helle Hoie

----- LACRIMA CHRISTI CHOCAHOLIC
(ICh.Kamilkan Vainamoinen x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Radić / Dević

----- APPENINE CALICO JACK
(Phaeland Passion Phyler x Appenine Moonlight Chaser)
maj.Malović

mezitřída / intermedia

V1, CAC MEDIOLANUM UNICUM
(Bad&Mad Serbian Sensation in Raul & Paloma by Mediolanum)
maj.Kopa Zsuzsanna

VD2 LACRIMA CHRISTI CARPE DIEM
(ICh.Kamilkan Vainnamoinenn x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Radić & Tomić

----- FALCATUS FIRE IN THE HOUSE
(Dot Com´s Brake Me Shake Me x Perdita´s Call Me Madam)
maj.Cserni Istvan

třída otevřená / open class

V1, CAC
ECDC Winner,
BOB
BEL-A-MIR´S ELEGANT ENVOY
(Ch.Spotnik´s Viking Victory x Bel A Mir´s Classy Kleopatra)
maj.Helle Höie & Solveig Ivarsson & Sören Jacobsen

V2, Res.CAC LUCKY LUKE VOM GOLDENEN HUT
(Rocca Al Mare Congregare x Foxy Rose vom Goldenen Hut)
maj.Nagel & Weidenauer

V3 LACRIMA CHRISTI CRO´A PORTER
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Michael Lehmann

V4 SIR HAMLET XAM OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Spotnik´s Special Selection x Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.A.S.M.Griekspoor

V ALPHADIRATO FUTURE BRAND
(Ch.Spotnik´s Unbuttoned Unoform x ICh.Rocca Al Mare Colombine)
maj.Ratas Leelo

V CARLITOS DALMATIAN DREAM
(ICh.T-Cart Eddie x Agria)
maj.Kojadinović

V SPOTNIK´S BEACH BOY
(Ch.Spotnik's Quite a Questionmark x Ch.Spotnik's Very Vivid Paper Moon)
maj. ObruChnikova I.V.

V LOVINDA'S FRIDTJOF
(Dalmo´s Aragon The First x Lovinda´s Chessie)
maj.Kai Christiffersen

V LORENZ PRIDE MIRMAS
(Salsusa Startrekker of Theakston x Fairy Spots Amazing Grace)
maj. Meli Massimo

V HEBROS PEARL ANCIENT ACHILLES
(Timothy Brown by mediolanum x Lamia vom Gramzower Kloster)
maj.Sharuda K.

V MULTIPLA LIKE A PRAYER
(Prickedilla´s Amarock x Heart of Gold Panthera Unica)
maj.Koren Barbara

VD EDINSTVENNY S NEVSKIH OSTROVOV
(Rocca Al Mare Adirato x Ekaterina iz Terletskoy Dubravy)
maj.Zerutsova Anna

----- CAPRILLI´S CRUISING ON AIR
(Ch.Alphadirato Copyright x Jillocs Fancy me at Millview)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

----- PANTHERA UNICA VERY IMPORTANT
(Curia´s Outstanding Oliver x Dolce de gabritho)
maj.Nenad Dević

----- ODRAZ OD MOTOVUNA
(T-Cart Man of Gold x Volim Te od Motovuna)
maj.Esteves Fernandes

----- GLAMOURBOY GORAN OF OLD STONEWICK
(Olbero on Top of the World x Cherubic Cinderella of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

třída šampionu / champion class

V1, CAC PANTHERA UNICA STAR AT SEA
(T-Cart Man of Gold x Fortuna De Gabritho)
maj.Kasza & Nemanjić & Blatnik

V2, Res.CAC FLYING DOMINOES MISTERY MAN
(Troilus de Puech Barrayre x Flying Dominoes Lucky Locket)
maj. Hanmer Veronica & Clegg Sally

V3 ABSOLUT VODKA BY MEDIOLANUM
(Cappucino x Joy by Mediolanum)
maj.Dević Nenad

V4 SPOTNIK´S VIKING VICTORY
(ICh.Spotnik's Special Selection x ICh.Perdita's Kiss me Better)
maj.Höie Helle & Jacobsen Sören

V STARWEPT COFFEE CLUB
(Swiftgait Apache Warrior x Dumbledeer Youngs Hope E.T)
maj.Roberta Giulini

V KAMILKAN VÄINÄMÖINEN
(Kamilkan Milkanpoika x Kamilkan Nittykirvinen)
maj.Niemenperä Jonna & Taru

V LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE
(Lacrima Christi Coppola x Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Anna Kozber

V ARES VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Keményová Alexandra

V BOY DALMATIAN DREAM
(Umbro od Tajne x Deva)
maj.Kojadinović

V MIRMAS BRAVEHEART
(Salsusa Startrekker of Theakston x Fairy Spots Amazing Grace)
maj. Meli Massimo

V LIVER WALKING OF AGOMENTI
(Lacrima Christi Cartouch x Agomneti Hopsytopsy)
maj.Kopa Zsuzsanna

V SPOTNIK´S ARTIC ADAM
(ICh.Spotnik´s Red River x Spotnik´s Queen´O´Spades)
maj.Nierop F & Helle Hoie

----- UNITED SPOTS MONTANA
(United Spots Dakota x United Spots Indianajay)
maj.Mathis Fiorella

----- ALPHADIRATO EMPEROR
(ICh.Jilloc's a Man in the Mirror x ICh.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Jähnichen René

třída veteránů / veteran class

V1,
ECDC
Veteran Winner
BIS Veteran
CHAPMAN VOM TEUTORBURGER WALD
(Candyman of the Living Spots x Alissia vom Teutoburgerwald)
maj.Wahnert Tanja

V2 SPOTNIK´S SPECIAL SELECTION
(Ch. Spotnik´s Quick Quackery x Spotnik´s Milkmaid)
maj. Morgans A. & Hoie Helle

V3 AQUILIO DALMATIAN SMILE
(Dalmino Falcom Fire x Fia Tessa Zagrebiensis)
maj.Gorenjak Stipe



Rozhodčí / Judge: Jelena Kruus (EST)

feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN1 MEDIOLANUM CALEDONIA
(Panthera Unica Very Important x Maesta by Mediolanum)
maj.Tenev Ivan

----- KIAA DALMO BJ.KLAN
(Lord od Motovuna x Una)
maj.Hrenić Božo i Davorka

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
ECDC
Junior Winner
SPOTNIK'S DIVA DELUXE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Helle Hoie

V2 GWYNMOR YSGAWEN
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Morgans Annemiek & Rhys

V3 MUZIKA S NEVSKIH OSTROVOV
(Veseliy Roger s Nevskih Ostrovov x Esche Odna Volna s Nevskih Ostrovov)
maj.Zemtsova Anna

V4 HITACHI ROUZ
(Keen Keemund of Dalbury´s Clan x Oktavia Basna)
maj.Obruchnikova I.V.

V DALMINO MAGGIE MAY
(Dalmino Touch Me Tiger x Dalmino Eternal Electra)
maj.Borckenstein-Quirini

V KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Bad&Mad Serbian Surprice in Raul x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Malović

VD IVETTE OF OLD STONEWICK
(Assiduitas Catch All Eyes x Eternal Elinor of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

VD GRACILIS IRRESISTIBLE
(Lacrima Christi Coppola x gracilis Gold Chocolate)
maj.Outi Vilkuna

VD DOTTY VOM HOSSENHAUS
(Kamilkan Vainamoinnen x Buffy Pearl vom Hossenhaus)
maj.Ronneburg Sigrid

VD ESPRIT FLEUR VON BULDERN
(Caruso vom Hause Cideri x Charline von Buldern)
maj.Heise E&T

----- DALMINO MALA MO
(Dalmino Touch Me Tiger x Dalmino Eternal Electra)
maj.Jurić Davor

----- DALMINO AMULETTI SKY BLESSING
(Zabavan Uzenii x Alphadirato Catch Me)
maj.Gruba Julia

----- DALYLOVE COMPLETE CHECKMATE
(Chilli Pepper in Raul x Dalylove Barbara)
maj.Henlaid Katalin & Luts Merle

mezitřída / intermedia

V1, CAC ORIANAS TRACEABLE TUDOR ROSE
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon´s Countess Oriana)
maj.Jacobsen Soren

V2, Res.CAC VERONA DREAM DALMATINER
(Prikedilla´s Amarock x Jezabel by Mediolanum)
maj.Dević Nenad

V3 ALBICANS FIDELIA
(Spotnik´s White Winter x Paper Moon´s Cooee)
maj.Kubko Anna

V4 GWYNMOR YAHIMBA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Kuipers E.

V LACRIMA CHRISTI CSILLA CESARIA
(ICh.Kamilkan Vainnamoinenn x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Radić Željko

V FEE VON DER MONTFORTER EBENE
(Yokel vom Dalheim x Zara von der Montforter Ebene)
maj.Voitle Ursula

VD DAUMONT JENESAISQUOI
(T-Cart Man of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj.Vettori Gabrielle

třída otevřená / open class

V1, CAC NAMARA'S END OF RAINBOW
(Rocca Al Mare Congregare x Lady Mara of the Three Turnips)
maj.Kuipers E.

V2, Res.CAC CHANDHALLY CHANTILLY LACE
(Truthful Tango at Kilndandy x Dalegris Shooting Star of Chandally)
maj.Fleming N.R.

V3 LATOYA VOM TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Heavens Hope vom Teutoburger Wald)
maj.Lange Karola & Handel Ada

V4 YUGOSLAVSKAYA ZVEZDA IZ ORDENA EKATE-RIN
(Dalissi Magical Moonshine x Shalovlivaya Bestia iz Ordena)
maj.Sharuda B.

V COASTAL HATTUTEMPPU
(Ekryda Grane x Hat Trick Marnellin)
maj.Firtser / Lintunen

V ASSIDUITAS ECCENTRIC ECHO
(Ekryda Grane x Bibahz v.d. Strengliher Muhle)
maj.Speier Viola

V DAUMONT JUSTADREAM
(T-Cart man of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj. Vettori Gabrielle

V BOOGIE WOOGIE VON ARNESTOWO
(Snow Flake von Nassau x Tamara vom Doracher)
maj.Klauz Margrit

VD CHANDHALLY SNOW QUEEN
(Washakie Chief As Great As x Chandhally Chantilly Lace)
maj. Fleming N.R.

VD ASTRA
(Royal Fresh od Chlpíků x Marabella od Pjegave Sanjaske)
maj. Kovaček Lorena

VD MARABELLA OD PJEGAVE SANJASKE
(Fox Tessa Zagrebiensis x Ona Diva D od Pjegave Sanjaske)
maj.Kovaček Lorena

VD BUNGEE JUMP VON ARNESTOWO
(Snow Flake von Nassau x Tamara vom Doracher)
maj.Tanner G.A.

VD JANNET JACKSON RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović

----- ALPHADIRATO CATCH ME
(Spotnik´s Special Selection x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Gruba Julia

----- UNITED SPOTS OASIS
(Gwynmor Quality Label x Elaridge Touch of Class)
maj.Mathis Fiorella

třída šampionu / champion class

V1, CAC,
ECDC Winner
ALPHADIRATO EXACT COPY
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Katlin

V2, Res.CAC MOCHACCINO DALMATIAN DREAM
(Lacrima Christi Coppola x Bella Dalmatian Dream)
maj. Lehman Michael

V3 PANTHERA UNICA VERY LOVELY
(Curia´s Outstanding Oliver x Dolche De Gabritho)
maj. Nemanić & Blatnik & Juvančić

V4 CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva

V MAXI BOX
(ICh.T-Cart Eddie x Jo Jo by Mediolanum)
maj. Boender A. H.

V DEA DALMATIAN DREAM
(Corrado x Deva)
maj. Kojadinović Zoran

V PUDING DOG KANTATA TER LETSKAYA
(Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ezmevka iz Terletskoy Dubravy)
maj. Smatova

V UVERTURA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Lacrima Christi Coppola x Gwynmor Never Say Never)
maj.Nikolaeva T.

V GRACE KELLY VOM GOLDENEN HUT
(Spotnik´s Special Selection x Angelface vom Goldenen Hut)
maj. Nagel Herbert

V LADY BENTE OF THE THREE TURNIPS
(ICh.Spotnik´s Special Selection x Ch.Lady Noraly of the Three Turnips)
maj.Nierop F.& A.S.P.de Boer

----- UZHE ZVEZDA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Lacrima Christi Coppola x Gwynmor Never Say Never)
maj.Chernova V.

----- FAIRY SPOTS AMAZING GRACE
(Busby´s Freshman x Vemmentorps Trixie)
maj. Meli Massimo

----- BUFFY-PEARL VOM HOSSENHAUS
(Perdita´s Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj. Langanke E.S.

----- BESSY-BIJOU VOM HOSSENHAUS
(Perdita´s Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj. Langanke E.S.

třída veteránů / veteran class

V1,
ECDC
Veteran Winner
DALREGIS SHOOTING STAR OF CHANDHALLY
(Dalrannoch Citizen Kane to Chandhally x Dalregis La Serenatia)
maj.Fleming N.R.

V2 FANTASIA VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s keen Observer x Antonia vom Gramzower Kloster)
maj.Langanke Elke

V3 FIA TESSA ZAGRABIENSIS
(O´Leary Hadrianus von Huis Dalmatho x Bona )
maj.Gorenjak Stipe

----- CHERUBIC CINDERELLA OF OLD STONEWICK
(Timanka´s Almost A Clown x Aranka of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.


Dark Diamond by Mediolanum
Dark Diamond by Mediolanum - BIS Puppy
Spotnik´s Diva Deluxe
Spotnik´s Diva Deluxe - BIS ECDC Junior Winner
Chapman vom Teutorburger Wald + Dalregis Shooting Star of Chandhally
Chapman vom Teutorburger Wald + Dalregis Shooting Star of Chandhally - BIS ECDC Veteran Winners
Panthera Unica
Panthera Unica - BIS ECDC Breeders Group
ICh.Alphadirato Exact Copy
ICh.Alphadirato Exact Copy - ECDC Winner - BOS
ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy + ICh.Alphadirato Exact Copy
ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy - ECDC Winner - BOB
ECDC Winners
ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy + ICh.Alphadirato Exact Copy