English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Evropská výstava psù / European Winner Dog Show
Helsinki (FIN) - 09. 06. 2006



Rozhodèí / Judge:  Zena Thorn Andrews (GB)

psi / dogs
tøída dorostu / puppy class

VN1 ZIGZAG UDACHI S NEVSKIH OSTROVOV
(Rocca Al Mare Adirato x Vesna s Nevskih Ostrovov)
maj.Balalaina Ekaterina

tøída mladých / junior class

V1,
European
Junior Winner
SPOTNIK´S CHOCOLATE CHIP
(Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Marttinen Eine & Hoie Helle & Muurmäki Sa

V2 ALPHADIRATO FUTURE BRAND
(Spotnik´s Unbuttoned Unoform x Rocca Al Mare Colombine)
maj.Ratas Leelo

V3 HOLMANKARIN ISAAC NEWTON
(Gwynmor Roadrunner x Holmankarin Fleaur De Jour)
maj.Tallbacka Titta & Lankinen Ville

V4 O´ZONE EVALD
(Ekryda Grane x Jilloc´s Girl of Thousand Dreams)
maj.Vilkuna Outi & Kyllikki

V TEDDY
(Albin x T-Cart Single Brown)
maj.Hekkinen Mia

VD FIREHOUSE´S JUST A FULLBACK
(Jilloc´s Loverboy x Pinewater´s Adventures)
maj.Ollikainen Marita

----- ALPHADIRATO FORTH KNOX
(Spotnik´s Unbuttoned Unoform x Rocca Al Mare Colombine)
maj.Pankova Svetlana

mezitøída / intermedia

V1, CAC BELL-A-MIR´S ELEGANT ENVOY
(Spotnik´s Vikinkg Victory x Bell-A-Mir´s Classy Cleopatra)
maj.Hoie Helle & Jacobsen Sören & Ivarsson Solveig

V2 MARNELLIN WHO IS WHO
(Marnellin Zamzaran x Spotnik´s Valentine Visit)
maj.Huttunen Niina & Marttinen Heli

V3 PINEWATER´S BEACH BOY
(Rallallaa Tittelintuure x Pinewater´s Almostchampagne)
maj.Heikkinen Tiina & Kokkonen Jari

tøída otevøená / open class

V1 DOUBLE DOT´S GHIRLANDAIO
(Caesands Pablo Picasso x Tallpeak Absolut Pearl)
maj.Rovio Anu

V2 CAPRILLI´S CRUISING ON AIR
(Alphadirato Copyright x Jilloc´s Fancy Me at Milliview)
maj.Ratas Leelo & Heinlaid Kätlin

V3 CHARLIE´S ANGEL BY RAUL
(Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Savanova Yana

V4 LITTLE VILAGE´S JOLLY JOCKER
(Rallalla Tittelintuure x Little Village´s Infanta Isadora)
maj.Julkunen Marketta & Jaakko Koivurannatie

VD DUNKAN
(Zarhad x Assol)
maj.Grager O.B.

----- EXLIBRIS CANES ACE OF SPADES
(Ottopojan Pataässä x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus Jelena

----- GWYNMOR OCEAN OF LOVE
(Spotnik´s Special Selection x Perdita´s Keep Track)
maj.Drobyshevskaya Alena

tøída šampionu / champion class

V1, CACIB,
European Winner,
BOB, 3.BIG
KAMILKAN VÄINÄMÖINEN
(Kamilkan Milkanpoika x Kamilkan Nittykirvinen)
maj.Niemenperä Jonna & Taru

V2, Res.CACIB OTTOPOJAN WAUNUKOIRA
(Ottopojan Tähtimerkki x Ottopojan Oivallus)
maj.Gusef & Rinne & Skalin

V3 O´ZONE CIRIUS
(Dalissi Magical Moonshine x Dalmira´s Agile Macy)
maj.Vilkuna Outi & Holma Tommi

V4 ALPHADIRATO COPYRIGHT
(spotnik´s Special Selection x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Sokolova Ekaterina

V INTERSPORT ADIDAS
(Kamilkan Väinämoöinen x Kamilkan Tanssiinkutsu)
maj.Nikkari Leena

V OTTOPOJAN PATAÄSSAÄ
(Dalmo´s Irish Coffee x Rillan)
maj.Kruus Helena

V SPOTNIK´S VIKING VICTORY
(Spotnik´s Special Selection x Perdita´s Kiss Me Better)
maj.Hoie Helle & Jacobsen Sören

VD FRÖKENS JUPITER
(Ridotto Formosus x Frökens Huldra)
maj.Skalin & Guseff Kirsikkatie

VD CAESANDS ZUPER STAR
(Caesands Rob Roy x Caesands Velvet Kiss)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

VD ZABAVAN UZENII
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Zabavan Jutal)
maj.Laine Nina

----- CAESANDS WAY TO FAME
(TNG N´Zagreb The Temptation x Guardian BME Willing Heart)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

----- LITTLE VILLAGE´S ICEMAN
(Doh Hill´s Beachcomber x Little Village´s Goddess)
maj.Julkunen Marketta & Jaakko

----- LITTLE VILLAGE´S ISPY
(Doh Hill´s Beachcomber x Little Village´s Goddess)
maj.Heusala Mervi & Henri

tøída veteránù / veteran class

V1,
Best Veteran
HOLMANKARIN CURLEW
(Gracilis Banzai x Caesands Guardian Angel)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

V2 KAMILKAN ORANSSIPRINSSI
(Rivedore Right As Rain x Kamilkan Katinka)
maj.Niemenperä Jonna & Meskanen Tarja

----- CAESANDS ROB ROY
(Gracilis Banzai x Caesands Guardian Angel)
maj.Sandbacka Ann-Sofi



Rozhodèí / Judge:  Ellis Hulme (GB)

feny / bitches
tøída dorostu / puppy class

VN1 VOLSHEBNAYA ZHEMCHUZHINA
(Gwynmor Roadrunner x Nizhegorodskaya Dikovinka)
maj.Kras Ilnikova

tøída mladých / junior class

V1, CAC,
European Junior Winner
HOLMANKARIN JOSEPHINE
(Ekryda Grane x Holmankarin Elizabeth)
maj.Ripatti Eeva-Maija

V2, Res. CAC SPOTNIK´S CRYSTAL CROWN
(Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Erlandsson Lena

V3 LACRIMA CHRISTI C´EST LA VIE
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Vilkuna Outi

V4 GRACILIS HIGHER POWER
(Firehouse´s Frantic Fullback x Gracilis Flower Power)
maj.Jousmäki Päivi

V ALDERISLAND CARAMEL CANDY
(Ekryda Grane x Alderisland Angel Annika)
maj.Lepasaar Siret & Marko

V CAESANDS ENDLESS FAME
(Washakie Chief As Great As x Caesand´s Zagreb Design)
maj.Degerth Gundrun

V HOLMANKARIN ILONAS GIFT TO ANN
(Gwynmor Roadrunner x Holmakarin Fleaur De Jour)
maj.Eskola Anna & Rippati Eeva-Maija

V HOLMANKARIN IMPULSE
(Gwynmor Roadrunner x Holmakarin Fleaur De Jour)
maj.Salakka Anne

V MIR GREZ RUSSKAYA MATRESHKA
(Dalissi Magical Moonshine x Flinkvild Diana Ross)
maj.Skripka A.

V O´ZONE EBBA
(Ekryda Grane x Jilloc´s Girl Of Thousand Dream)
maj.Säilä Sanna & Vilkuna Outi

VD ALBICAN´S FIDELIA
(Spotnik´s White Winther x Paper Moon´s Cooee)
maj.Kubko Anna

VD BLANCO SOLAR DAD´S BABY
(Zabavan Uzenii x Alderisland Amazing Amanda)
maj.Tisler Merle

VD DREAM BEAUTY SAN SOROTERG
(Ottopojan Pataässa x Snow Flake Perfect Choice)
maj.Kruus Jelena & Janson Kairi

VD GRACILIS HEARTS ON FIRE
(Firehouse´s Frantic Fullback x Gracilis Flower Power)
maj.Lönnqvist Tanja & Mika

mezitøída / intermedia

VD1 PIKOVAYA PANDA
(Noktyrn x Dzilissa)
maj.Krasilnikovs O.

tøída otevøená / open class

V1 KAMILKAN ZUZUSANNA
(T-Cart Black Baboo x Kamilkan Neidonkello)
maj.Hutz Bettina

V2 ALPHADIRATO EXACT COPY
(Jilloc´s A Man in the Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

V3 FLINKVILD VIVIEN TAORI
(Alphadirato Copyright x Flinkvild Shantal Taori)
maj.Volgina N.

VD4 RALLALLAA LAA LAA
(Zagreb´s Wings to Companero x Ozaenas Glenda)
maj.Mäkelä - Poutala Maarit & Löfgren Mia

VD ALDERISLAND AMAZING AMANDA
(Rocca Al Mare Adirato x Belita)
maj.Tisler Merle

VD EXLIBRIS CANES A´LA CARTE
(Ottopojan Pataässa x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus Jelena

VD HOLMANKARIN GLAMOUR
(Kamilkan Väinämoöinen x Päivänvalo Aidacindyntytär)
maj.Ripatti Eeva-Maija

VD ORIGAMI OPTIMA
(Gwynmor Ocean of Love x Mir Grez Krasota Nezemnaya)
maj.Skripka A.

VD TALLPEAK ABSOLUT PEARL
(Doh Hill´s Adventurer x Marnellin Et Catera)
maj.Rovio Anu

----- ALPHADIRATO CATCH ME
(Spotnik´s Special Selection x Laguna Dios Alissia Donna)
maj.Gruba Julia

----- GLUBOKAYA VOLNA U NEVSKIH OSTROVOV
(Zhemchug Iz Terletskoy Dubravy x Anieza)
maj.Romanova E.

tøída šampionu / champion class

V1, CACIB
European Winner
SPOTNIK´S VERY VIVID PAPER MOON
(Spotnik´s Special Selection x Perdita´s Kiss Me Better)
maj.Hoie Helle & Foss Arne

V2, Res.CACIB OTTOPOJAN VEENUS WILLIAMS
(Ottopojan Tähtimerkki x Ottopojan Oivallus)
maj.Skalin & Guseff

V3 ALPHADIRATO CRYSTAL CLEAR
(Spotnik´s Special Selection x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Evstafyeva Elena

V4 CAESANDS VELVET KISS
(TNG´N Zagreb The Temptation x Caesands Luxus Mocca )
maj.Pennanen Hanna

V DOH HILL´S DULCET DRYAD
(Little Village´s Chieftain x Doh Hill´s Bilberry )
maj.Orenius Taina & Jane

V HOMALKARIN FLEUR DE JOUR
(Gracili´s Force Major x Netolav´s Elyce-Fleur )
maj.Eskola Anna

V LITTLE VILLAGE´S INFANTA ISADORA
(Doh Hill´s Beachcomber x Little Village´s Goddess)
maj.Julkunen Marketta & Jaakko

V MARNELLIN INAESTIMABILIS
(Jilloc´s A Man in the Mirror x Marnellin Eximia Cumlaude)
maj.Huttunen Niina

V MARNELLIN NEW MABELLINE
(Caesands Zimmermann x Marnellin Eximia Cumlaude)
maj.Leppäniemi Nadja

V TIMANKA´S MOVIE STAR
(Timanka´s Daylight Roberry x Timanka´s Close Enough)
maj.Berg Helena

tøída veteránù / veteran class

V1,
Best Veteran,
BOB Veteran
BME GUARDIAN ANGEL
(Cheerio Victory x Guardian Classic Angel Kiss)
maj.Sandbacka Ann-Sofi


Best Puppy
Zigzag Udachi S Nevskih Ostrovov + Volshebnaya Zhemchuzhina
BEST PUPPY
Spotnik´s Chocolate Chip
Spotnik´s Chocolate Chip
European Junior Winner
Holmankarin Josephine
Holmankarin Josephine
European Junior Winner
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Lacrima Christi C´Est La Vie
Lacrima Christi C´Est La Vie
Holmankarin Curlew
Holmankarin Curlew
Best Veteran
BME Guardian Willing Heart
BME Guardian Willing Heart
Best + BOB Veteran
Spotnik´s Very Vivid Paper Moon
Spotnik´s Very Vivid Paper Moon
European Winner
Kamilkan Väinämöinen
Kamilkan Väinämoöinen
European Winner + BOB + 3.BIG