English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinů / Dalmatian Club Show
České Budějovice (CZ)- 01.03.2008



Rozhodčí / Judge : Tibor Havelka (SK)

psi / dogs
třída otevřená / open class

V2 MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Borůvková Libuše

V1 KNOCK ON HEAVEN´S DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

třída pracovní / working class

V1 ENRICO BAZZI RAUL
(Ich.Spotnik`s Special Selection x Ich.Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková

třída vítězů / winner class

----- ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

V1, CAC,
KV
CH.ARES VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

----- BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

V2 LASKO Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Isis z Bezejovického údolí )
maj.Kateřina Burešová

třída veteránů / veteran class

----- ASCHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

V1
Nej.Veterán
2.BIS Veteran
ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Katka

třída čestná / honour class

V1 JCh.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

V2 ARGUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN1, Nej.dorost DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE
(ICh.Enrico Bazzi Raul x ICh.Alphadirato Eternal Love)
maj.Ludmila Macháčová

VN2 LACRIMA CHRISTI COTTON CLOUD
(ICh.Dalissi Magical Moonshine x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Coubalová Dagmar

třída otevřená / open class

V1, CAC,
KV, BOB,
Vítěz 6.skupiny,
BIS
KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

třída pracovní / working class

V1, CAC ICH.CANDY KIMBERLY JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Burešová Kateřina

třída vítězů / winner class

V4 BUGSY VE ZNAMENÍ DRAKA
(Bad&Mad Serbian Suprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenyova Alexandra

V3 HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

V2, Res.CAC CH.ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

V1, CAC ICH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva



Knock on Heaven Door Raul

Mates z bezejovického údolí

Enrico Bazzi Raul

Lasko z Bezejovického údolí

Ch.Ares ve Znameni Draka

Ch.Chainie´s Secret by Raul

Arny Javapami

Dreamskape Loves of Naire

Lacrima Christi Cotton Cloud

ICh.Candy Kimberly Javapami

Kassipoea The Best Raul

ICh.Alphadirato Eternal Love

Kassipoea The Best Raul + Ares ve Znamení draka

Kassipoea The Best Raul - BOB

Arny Javapami - 2.BIS Veteran

Knock on Heaven Door Raul + Heart of Bad&Mad Raul - Nejlepší pár

Kassipoea The Best Raul - Vítěz VI FCI skupiny

Kassipoea The Best Raul - Vítěz výstavy BIS