English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinů / Dalmatian Club Show
Konopište (CZ) - 01. 05. 2005



Rozhodčí / Judge:  Theresa Gardinor (GB)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída štěňat / baby class

VN1 APOLLO HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Bulko Martin

VN2 GLAUMORBOY GORAN OF OLD STONEWICK
(Olbero On Top of the World x ICh.Cherubick Cinderella of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

třída dorostu / puppy class

VN1,
Best puppy
MULTIPLA JOHNY COME LATELY
(Azzuro x Rachel od Chlpiku)
maj.Jasmina Juvančić

třída mladých / junior class

V3 BILLY VOM HUGEL
(Ch.Wasja vom Hugel x Xira vom Hugel)
maj.Viete Ina

V4 CHIPSY IN RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Šimek David

V2 DE LUKATAN HARRY SPOTTER
(Starlong Silver Shadow x Pretty Penny De Puech Barrayre)
maj.Tenna Johansen

VD GUSSEPE VITMAR
(Agip z Šárčina chovu x Amanda Vitmar)
maj.Kučírek Pavel

V1, CAJC PRIKKEDILLA´S AMROCK
(ICh.Spotnik´s Red River x Spotnik´s Sweet´N´Sour)
maj.Tomaž Zajc

třída otevřená / open class

VD ABRI-ODI Z CÍSAŘSKÉHO HÁJE
(ICh.Agir z Otradovské stráně x Feiri-Feshna)
maj.Martínková Zuzana

VD4 ARMUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

V1, CAC BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

V3 T-CART OBVIOUS
(Cabman´s Testarossa x T-Cart Favola)
maj.Tenna Johansen

V2, Res.CAC XARRAS USMIECH DALMACJI
(Filip Filip Kontradomino x Avila Super Ciapki)
maj.Blahutová Eva

třída pracovní / working class

VD2 ARAN MALÝ KÁRNÍK
(Bondy z Bezejovického údolí x Bebe Lune Žlutá hvězda)
maj.Znamenáček Karel

VD1 ENRICO BAZZI RAUL
(Ich.Spotnik`s Special Selection x Ich.Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
Club Winner
CH.ARGUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

----- CH.JOKER PIKARO
(Lasko v.d. Lunie x Fedy Pikaro)
maj.Dragović Eva

V2, Res.CAC CH.LEANDER VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

V3 CH.WASJA VOM HÜGEL
(Ch.Tim v.Hügel x Lale v.Hügel)
maj.Viete Ina

třída čestná / honour class

V1 Ch.ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Katka

----- ASHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

třída veteránů / veteran class

----- ARNO Z HRADU KOŠUMBERKA
(Omar Gepard x Carmen z Dobranských ostrovu)
maj.Konvalinová Lenka

V1,
Best Veteran
FIN Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Adyck z Kotlasky x Coura z Bezejovického údolí)
maj.Hachlová Dana

psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
třída štěnat / baby class

VN1,
Best Puppy
ATREY HOJARES
(Ch.Churchil Starciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
Junior
Club Winner
CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

V3 ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana + Zachová Radana

----- JASPER STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

V2 UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdeňka

třída otevřená / open class

V1, CAC LITTLE-KEEN VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Bottcher Barbara + Herald

třída pracovní / working class

V1, CAC ETRIX VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Kotrbová Ladislava

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.TIMOTHY BROWN BY MEDIOLANUM
(ICh.Lacrima Christi Choco Royal x Blackbory Lulu)
maj.Arangelova Tanya

třída veteránů / veteran class

V1 DJUST A CLOWN OF DALBURY´S CLAN
(ICh.Timanka´s Almost a Clown x Dainty Djeany of Dalbury´s Clan)
maj.Horáková Alice

feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída štěnat / baby class

VN2 ARLIEN HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Lukešová Monika

VN3 DONATELLA DOLCE JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Křížková Martina

VN1 DOROTHEA DONNICA JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Machejovi Markét + Petr

třída mladých / junior class

VD3 GÁBI VITMAR
(Agip z Šárčina chovu x Amanda Vitmar)
maj.Vítová Martina

VD2 JAVA STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

VD1 VIOLINE VICKY DU DOMAINE BELLE ROSE
(Tim du Domaine Belle Rose x Changhai du Domaine Belle Rose)
maj.Blahutová Eva + Sedláčková Monika

mezitřída / intermedia

V1, CAC CANDY KIMBERLY JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Burešová Katka

třída otevřená / open class

VD ABYGAIL Z CÍSAŘSKÉHO HÁJE
(ICh.Agir z Otradovské stráně x Feiri-Feshna)
maj.Vlastimíl Novák

VD ADÉLA ZE SLUNEČNÉ ULICE
(Bondy z Bezejovického údolí x Annie Muška Zlatá)
maj.Trnka Josef

VD BEATRICE QUEEN SANATÁNA ATMA
(Ch.Gwynmor Nota Bene x JCh.Gina Fulnecké zátiší)
maj.Čechovi Roman + Jana

VD BELLA Z ADÉLČINA RODU
(Arny z Rudolfova chovu x Adéla ze Slunečné ulice)
maj.Listíková Helena

----- BENKY SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

V BRITA Z ADÉLČINA RODU
(Arny z Rudolfova chovu x Adéla ze Slunečné ulice)
maj.Trnka Josef

V CASCAYA OF NAIRE
(ICh.Gucci Straciatella x Ascaya Quinto of Naire)
maj. Stránská Jana

VD CESSI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Krejčíková Pavla

VD DOLORES VITMAR
(Ch.Charmeur du Chateu Aristocrate x Roxana Dianora)
maj.Jandíkova Zdeňka

V4 ENDŽI VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Vaník Richard

V3 ENITA VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Hejtíková Věra + Zuzana

V KITTY Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Fram Akátová zahrada x Hi-Fi z Bezejovického údolí)
maj.Rychlíková Lenka

V1, CAC,
Club Winner
BOB
MAJKA MAXI BOX
(ICh.T-Cart Eddie x JoJo by Mediolanum)
maj.Boender A.H.

V2, Res.CAC XANDRA USMIECH DALMACJI
(Ch.Filip Filip Kontradomino x Ch.Avila Super Ciapky)
maj.Mourková Lucie

třída vítězů / winner class

V3 CH.DIAMOND LILY RAUL
(Elton John Jazz Maj x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Škodová Jana

V1, CAC HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

V2, Res.CAC ICh.CHERUBIC CINDERELLA OF OLD STONEWICK
(Ch.Timanka´s Almost a Clown x Aranka of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

V4 HI-FI Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Aron Bohdalecká Střela x Coura z Bezejovického údolí)
maj.Rychlíková Lenka

třída čestná / honour class

V1,
Best Honour
CH.OLBERO OLYMPIC DREAMGIRL
(Ch.Doctor Fox by Salsusa x Olbero Rivedore Justa Dream)
maj.Zachová Radana

V2 CH.ARTEMIS POD AMERIKOU
(Ch.Viking Vike Plum Pudding x Dona Fanfano)
maj.Keményová Alexandra

D CASABLANCA PRAŽAČKA
(Elliot Rados´t a Pohoda x Ariana u Čtyř zvonků)
maj.Krutinová Milena

třída veteránů / veteran class

VD3 AMANDA ZE SULICKÉ TVRZE
(Avar Vetřelec x Irra Slunečný Vrch)
maj.Lukeš Rudolf

----- ANABELA
(Ch.Agi x Fekete Pataki Csendike)
maj.Dragović Eva

----- ARIANA U ČTYŔ ZVONKŮ
(Lasko v.d. Lunie x Elis Dianina Smečka)
maj.Krutinová Milena

VD2 BESSY KILKIM
(Avar Vetřelec x Amanda Žižkovská romance)
maj.Rohrbachová Irena

---- CH.FAY TEČKA Z KRKONOŠ
(ICh.Buddy Jazz Maj x Bohemia Brisance)
maj.Konvalinová Lenka

---- COURA Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Lasko v.d.Lunie x Alfa u Kocoura)
maj.Rychlíková Lenka

V1 ELKA FANFANO
(Lasko v.d. Lunie x Arta Podhradní Lhota)
maj.Škodová Jana

feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
třída dorostu / puppy class

----- AIMY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

VN1 DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

třída mladých / junior class

V1, CAJC ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

V2 JENNY STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

třída otevřená / open class

V1, CAC ANGEL OF DISCOVERY WORLD
(Ch.Olbero Olympic Playa x ICh.Social Souchong of Dalbury´s Clan)
maj.Mališová Blanka

V3 CLAUDIA CHOCOLATE OF NAIRE
(ICh.Gucci Straciatella x Ascaya Quinto of Naire)
maj.Listíková Helena

----- ELIS VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Frydrychová Marta

V2, Res.CAC HARMONY VOM SCHWARZEN BERG
(Ch.Perdita´s Inside Information x Desiré vom Schwarzen Berg)
maj.Bottcher Barbara + Herald

třída vítězů / winner class

V3 CH.JETTE VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Ch.Perdita´s Inside Information x Franca Futures vom Gramzower Kloster)
maj.Paul Ilona

V2, Res.CAC XILLY VOM HÜGEL
(Utz v.Hügel x Lale v.Hügel)
maj.Werner Frank

V1, CAC ICH.SOCIAL SOUCHONG OF DALBURY´S CLAN
(Ch.Timanka´s Almost a Clown x Dainty Djeany of Dalbury´s Clan)
maj.Mališová Blanka

třída čestná / honour class

V2 ICh.CHER STRACIATELLA
(ICh.Gucci Straciatella x Hillary C.Straciatella)
maj.Gurtlerová Jana

V1 CH.EMILLY BROWN RAUL
(ICh.Spotnik´s Special Selection x ICh.Social Souchong of Dalbury´s Clan)
maj.Coubalová Dagmar + Malović Kateřina

třída veteránů / veteran class

V1 ARIEN KANBERI OF NAIRE
(Athos Bílý Anděl x Bessy Kilkim)
maj.Rohrbachová Irena

----- CH.CONIE Z HRADU GRABŠTEJNA
(Idefix v. Isareck x Bessy Jičinský vítr)
maj.Hejtíková Zuzana


Black Pearl Sunset Dalmatian
Black Pearl Sunset Dalmatian
Black Pearl Sunset Dalmatian
V1, CAC
Ch.Argus ve Znameni Draka
Ch.Argus ve Znameni Draka
Majka Maxi Box
Majka Maxi Box
Fin z Bezejovického údolí
Fin z Bezejovického údolí
Atrey Hojares
Atrey Hojares
Ch.Olbero Olympic Dreamgirl
Ch.Olbero Olympic Dreamgirl
Chainie´s Secret by Raul
Chainie´s Secret by Raul
Chainie´s Secret by Raul + ICh.Emily Brown Raul
Chainie´s Secret by Raul + ICh.Emily Brown Raul