English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinů / Dalmatian Club Show
Litoměřice (CZ) - 20. 05. 2007



Rozhodčí / Judge: Ludmila Fintorová (SK)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída dorostu / puppy class / razred najmladjih

VN1 APPENINE CALICO JACK
(Phaeland Passion Phyler x Appenine Moonlight Chaser)
maj.Malović + Andělová

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
Best Junior,
BOB
KNOCK ON HEAVEN DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

mezitřída / intermedia

VD2 DINO SENIORITA BOY
(ICh.Achanti Seniorita Boy x Ch.Benki Seniorita Boy)
maj.Lenka Konvalinová

VD1 MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Borůvková Libuše

třída otevřená / open class

V1, CAC GLAMOURBOY GORAN OF OLD STONEWICK
(Olbero on Top of the World x Cherubic Cinderella of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

V2, Res.CAC ICE CREAM RAUL
(ICh.Starlong Selective Stainer x ICh.Emilly Brown Raul)
maj.Pobijaková Dana

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
Best Male
CH.ARES VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

V2, Res.CAC BLACK PEARL SUNSET DALMATIAN
(ICh.Lacrima Christi Coppola x Anabela´s Choice Sunset Dalmatian)
maj.Dragović Eva

třída veteránů / veteran class

V1,
Best Veteran
ASCHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
třída mladých / junior class

VD1 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

třída vítězů / winner class

VD1 CH.UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

třída pracovní / working class

V1 CH.DJUST A CLOWN OF DALBURY`S CLAN
(Ch.Timanka`s Almost a Clown x Dainty Djeany of Dalbury`s Clan)
maj.Horáková Alice

feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC BUGSY VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Keményová Alexandra

mezitřída / intermedia

V1, CAC JANNET JACKSON RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović / Havlíček

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC BENKI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

V1, CAC ICh.CHERUBIC CINDERELLA OF OLD STONEWICK
(Ch.Timanka´s Almost a Clown x Aranka of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

třída vítězů / winner class

V1, CAC MAXI BOX
(ICh.T-Cart Eddie x JoJo by Mediolanum)
maj.Boender A.H.

třída pracovní / working class

V1, CAC,
Best Working
HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

třída veteránů / veteran class

V1 CH.FAY TEČKA Z KRKONOŠ
(ICh.Buddy Jazz Maj x Bohemia Brisance)
maj.Konvalinová Lenka



feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted / ženke - sa braon tačkama

třída dorostu / puppy class

VN1 IVETTE OF OLD STONEWICK
(Assiduitas Catch All Eyes x Eternal Elinor of Old Stonewick)
maj.Boender A.H.

třída mladých / junior class

V1, CAJC KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

mezitřída / intermedia

VD2 JENIFFER LOPEZ RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Herounová Anna

V1, CAC,
Best Female
LACRIMA CHRISTI CSILLA CESARIA
(ICh.Kamilkan Vainnamoinenn x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Radić Željko

třída otevřená / open class

VD1 AIMY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

třída pracovní / working class / razred radnih

VD1 DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva


Ch.Black Pearl Sunset Dalmatian
Ch.Black Pearl Sunset Dalmatian - Res.CAC
Lacrima Christi Csilla Cesaria
Lacrima Christi Csilla Cesaria - CAC, Nejlepší fena