English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinů / Dalmatian Club Show
Praha (CZ) - 19. 11. 2006



Rozhodčí / Judge:  MUDr.Radana Zachová (CZ)

psi - černě tečkovaný / dogs - black spotted
třída dorostu / puppy class

VN1 KNOCK ON HEAVEN DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Malović / Lišková

třída mladých / junior class

VD2 DINO SENIORITA BOY
(ICh.Achanti Seniorita Boy x Ch.Benki Seniorita Boy)
maj.Lenka Konvalinová

V1, CAJC MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Přesličková Libuše

----- MONTY Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Fialová Marie

mezitřída / intermedia

V1, CAC LASKO Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch. Arny Javapami x Isis z Bezejovického údolí)
maj.Burešová Kateřina

třída otevřená / open class

V1, CAC ABRI-ODI Z CÍSAŘSKÉHO HÁJE
(ICh.Agir z Otradovské stráně x Feiri-Feshna)
maj.Martínkovi Josef + Zuzana

----- BRIX Z ADÉLČINA RODU
(Arny z Rudolfova chovu x Adéla ze Slunečné ulice)
maj.Navrátil Martin

třída vítězů / winner class

V1, CAC ARGUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

V2, Res.CAC ASCHANTI SENIORITA BOY
(ICh.Zorba Plum Pudding x Ch.Fay Tecka z Krkonoa)
maj.Konvalinová Lenka

třída čestná / honour class

V1 CH.ARES VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

třída veteránů / veteran class

V1
Veteran BIS
CH.ARNY JAVAPAMI
(Argo Monzden x Elka Fanfano)
maj.Burešová Katka


psi - hnědě tečkovaný / dogs - liver spotted
třída dorostu / puppy class

VN1 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Malović / Lišková

mezitřída / intermedia

V1, CAC ATREY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Všetečka Václav

třída otevřená / open class

V1, CAC,
Best Male
CH.LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE
(ICh.Lacrima Christi Coppola x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Anna Kozber

třída pracovní / working class

V1, CAC CH.ETRIX VETŘELEC
(Démon Vetřelec x Atlanta ve Znamení Draka)
maj.Kotrbová Ladislava

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

V2, Res.CAC CH.UNIVERSAL GOLD OD CHLPÍKŮ
(Rekord od Chlpíků x Pinie od Chlpíků)
maj.Jandíková Zdena

třída čestná / honour class

----- CH.ELBRUS DREAMER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Hejtíková Zuzana

feny - černě tečkované / bitches - black spotted
třída mladých / junior class

V1, CAJC,
BIS Junior
BELLA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Novotná Andrea

V2 BRITANNIA VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Bukáčková Milada

VD4 BUGSY VE ZNAMENÍ DRAKA
(Ch.Bad & Mad Serbian Surprice in Raul x Artemis pod Amerikou)
maj.Kaményová Alexandra

VD LETKISS VON SERION
(Ch.Arny Javapami x Kajilca von Mühlenbach)
maj.Ickenroth Heidemarie

VD3 MAJA Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Pýchová Hana

mezitřída / intermedia

----- DONATELLA DOLCE JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Křížková Martina

V2, Res.CAC DOROTHEA DONNICA JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Machej Petr

V1, CAC,
Best Female,
BOB
JANNET JACKSON RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović / Havlíček

VD3 YASMINE USMIECH DALMACJI
(ICh.Hollywood´s Dream Raul x Avila Super Ciapky)
maj.Monika Sedláčková

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC BENKI SENIORITA BOY
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

V1, CAC HAILY VOM MAGDEBURGER DOMFELSEN
(Little Keen vom Gramzower Kloster x Donna vom Magdeburger Domfelsen)
maj.Sieger Marion

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.CANDY KIMBERLY JAVAPAMI
(ICh.Zeno von Waldhagen x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Burešová Kateřina

V2, Res.CAC HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

třída čestná / honour class

V1, Best Honour CH.FAY TEČKA Z KRKONOŠ
(ICh.Buddy Jazz Maj x Bohemia Brisance)
maj.Konvalinová Lenka

třída veteránů / veteran class

V1 CH.ELKA FANFANO
(Lasko v.d. Lunie x Arta Podhradní Lhota)
maj.Škodová Jana


feny - hnědě tečkované / bitches - liver spotted
třída štěňat / baby class

----- IASMINA VITMAR
(Ch.Etrix Vetrelec x Amanda Vitmar)
maj.Vitová Martina

třída dorostu / puppy class

VN3 ELLENE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Diamond Lilly Raul)
maj.MUDr.Mečl Jan

VN1,
Puppy BIS
KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

VN2 KOH-I-NOOR´S LIGHT RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Hejtíková zuzana

třída mladých / junior class

VD1 BEVERLY ANGELIA ROYAL HERMELÍN
(ICh.Hollywood´s Dream Raul x Zuzia Usmiech Dalmacji)
maj.Monika Sedláčková

mezitřída / intermedia

----- JENNIFER LOPEZ RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović / Havlíček

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC AIMY HOJARES
(Ch.Churchil Straciatella x Dolores Vitmar)
maj.Jandíková Zdeňka

V1, CAC JENNY STRACIATELLA
(Ch.Olbero Olympic Playa x Ich.Cher Straciatella)
maj.Gürtlerová Jana

třída pracovní / working class

V1, CAC DUNNE DIAMOND JAVAPAMI
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Ch.Diamond Lilly Raul)
maj.Janouchová Jaroslava

třída vítězů / winner class

V1, CAC CH.ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(ICh.Jilloc´s A Man in the Mirror x Ich.Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachová Irena

----- CH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva


Knock on Heaven Door Raul
Knock on Heaven Door Raul
Mates z Bezejovického údolí
Mates z Bezejovického údolí
Dino Seniorita Boy
Dino Seniorita Boy
Lasko z Bezejovickéeho údolí
Lasko z Bezejovickéeho údolí
Abri-Odi z Císařského Háje
Abri-Odi z Císařského Háje
Ch.Ares ve Znameni Draka
Ares ve Znameni Draka
Ch.Argus ve Znameni Draka
Ch.Argus ve Znameni Draka
Ch.Aschanti Seniorita Boy
Ch.Aschanti Seniorita Boy
Ch.Arny Javapami
Ch.Arny Javapami
Kilimanjaro´s Snow Raul
Kilimanjaro´s Snow Raul
Atrey Hojares
Atrey Hojares
Ch.Lacrima Christi Choco Mousse
Ch.Lacrima Christi Choco Mousse
Etrix Vetřelec
Etrix Vetřelec
Universal Gold od Chlpíků
Universal Gold od Chlpíků
Ch.Chainie´s Secret by Raul
Ch.Chainie´s Secret by Raul
Bugsy ve Znameni Draka
Bugsy ve Znameni Draka
Bella ve Znameni Draka
Bella ve Znameni Draka
Britannia ve Znameni Draka
Britannia ve Znameni Draka
Yasmine Úsmiech Dalmacji
Yasmine Úsmiech Dalmacji
DorotheaDonnica Javapami
Dorothea Donnica Javapami
Letkiss von Sierion
Letkiss von Sierion
Maja z Bezejovického údolí
Maja z Bezejovického údolí
Ch.BenkiSenioritaBoy
Ch.Benki Seniorita Boy
Haily vom Magdeburger Domfelsen
Haily vom Magdeburger Domfelsen
Ch.Heart of Bad&Mad in Raul
Ch.Heart of Bad&Mad in Raul
ICh.Candy Kimberly Javapami
ICh.Candy Kimberly Javapami
Elka Fanfano
Elka Fanfano
Ch.Fay Tečka z Krkonoš
Ch.Fay Tečka z Krkonoš
Jannet Jackson Raul
Jannet Jackson Raul
Koh-I-Noor´s Light Raul
Koh-I-Noor´s Light Raul
Jenny Straciatella
Jenny Straciatella
Aimy Hojares
Aimy Hojares
Dunne Diamond Javapami
Dunne Diamond Javapami
ICh.Alphadirato Eternal Love
ICh.Alphadirato Eternal Love
Ch.Lacrima Christi Choco Mousse - BOS
Ch.Lacrima Christi Choco Mousse - BOS
Jannet Jackson Raul
Jannet Jackson Raul - BOB