English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinů / Dalmatian Club Show
Praha (CZ) - 09. 11. 2013



Rozhodčí / Judge:  Zdena Holmerová (CZ)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

VN1,
Best Puppy
ELIOT DANARNY
(Albert Danarny x Love Of My Life By Raul)
maj.Kateřina Zimanová

VN2 CORDIS FORTIS VIVA BOHEMIA
(Closest Fantasy Sunset Dalmatian x Ebony Pearl Of Naire)
maj.Jitka Kramlová

VN3 CELTIC CROX VIVA BOHEMIA
(Closest Fantasy Sunset Dalmatian x Ebony Pearl Of Naire)
maj.Hana Vojtová


Eliot Danarny


Cordis Fortis Viva Bohemia


Celtic Crox Viva Bohemia



třída mladých / junior class

V1, CAJC,
KVMl, BOJ
AARON ALBUS NIGER
(Baron x Kimberly Vitmar)
maj.Simona Pouchlá

V2 ENDLESS GAMES SUNSET DALMATIAN
(Solbo´s Kayo x Creative Images Sunset Dalmatian)
maj.Pavla Venglářová

V3 GOSSET RELEVANT DALMADAMI
(Enjoy The Silence v.d.Ora Martima x Daughter De La Queen Dalmadami)
maj.Martina Bárová

V4 DEAN DANARNY
(Mates z Bezejovického údolí x Bája Danarny)
maj.Zdeněk Hejný


Aaron Albus Niger


Endless Games Sunset Dalmatian



mezitřída / intermedia

V1, CAC G´RICH WOODY GENESIS DALMADAMI
(Enjoy The Silence v.d.Ora Martima x Daughter De La Queen Dalmadami)
maj.Monika Pelíšková

V2 ADRIEN ROYAL FELICITY
(Chipsy in Raul x Iowa Iduna Royal Hermelín)
maj.Lenka Chaloupková


G´Rich Woody Genesis Dalmadami


Adrien Royal Felicity



třída otevřená / open class

V1, CAC MARYLIN MANSON RAUL
(Kilimanjaro´s Snow Raul x Fiesta Star Bohemia Rododendron)
maj.Radana Zachová + M.Wolfová

V2, Res.CAC ANTHONY ROYAL FELICITY
(Chipsy in Raul x Iowa Iduna Royal Hermelín)
maj.Johana Spáčilová

VD3 AGIR ARISTOCRATE DOG FACTORY
(Etrix Vetřelec x Ágnes Sem-Tam Tečka)
maj.Lukáš Tupý

VD4 EDMOND ERAMOON TEČKOVANÝ PŘÍTEL
(Blade Runner Javapami x Dunne Diamond Javapami)
maj.Monika Mahelová


Marylin Manson Raul


Anthony Royal Felicity


Agir Aristocrate Dog Factory

třída pracovní / working class

V1, CAC,
KV, BOB
FLORIAN OD BÍLÉ LANĚ
(Baron x Kassiopea The Best Raul)
maj.Eva Lišková

----- FANTOM VETŘELEC
(Etrix Vetřelec x Kim vom Hügel)
maj.Ladislava Kotrbová


Florian od Bílé laně

třída vítězů / winner class

V1, CAC DARIUS JIMMY OD BÍLÉ LANĚ
(Bell-A-Mir´s Eagle Eye x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Eva Lišková + Martina Křížková

V2, Res.CAC MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ch.Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Přesličková Libuše

V3 KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj. Klára Šípková

třída veteránů / veteran class

V1 LASKO Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Arny Javapami x Isis z Bezejovického údolí)
maj.Kateřina Burešová


Lasko z Bezejovického údolí

třída čestná / honour class

V1,
Nej.čestný
ELDRITCH MOON RAY OF NAIRE
(Elaridge Celtic Warrior x Alphadirato Eternal Love)
maj. Irena Rohrbachová

V2 KNOCK ON HEAVEN DOOR SNOW RAUL
(Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj. Eva Lišková


Eldritch Moon Ray of Naire


feny / bitches
třída dorostu / puppy class

----- CITERIA VIVA BOHEMIA
(Closest Fantasy Sunset Dalmatian x Ebony Pearl Of Naire)
maj.Jana Strnadová

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
KVMl
EXCLUSIVE SEDUCTION SUNSET DALMATIAN
(Solbo´s Kayo x Creative Images Sunset Dalmatian)
maj.Michal Jetmar

V2 BLATTA ORIENTALIS VIVA BOHEMIA
(Closest Fantasy Sunset Dalmatian x Ebony Pearl Sunset Dalmatian)
maj.Jitka Kramlová

----- ANNIE ALBUS NIGER
(Baron x Kimberly Vitmar)
maj.Jana Heláková


Exclusive Seduction Sunset Dalmatian


Blatta Orientalis Viva Bohemia

mezitřída / intermedia

V1, CAC ARIETA ALBUS NIGER
(Baron x Kimberly Vitmar)
maj.Miroslava Urbanová

VD2 DELI DANARNY
(Mates z Bezejovického údolí x Bája Danarny)
maj.Martina Koretková


Arieta Albus Niger


Deli Danarny

třída otevřená / open class

V1, CAC CULHAWK FLASH ME A SMILE
(Fakenham Flash Gordon x Sassafras Brown Sugar of Culhawk)
maj.Radana Zachová

V2, Res.CAC FREYA OD BÍLÉ LANĚ
(Baron x Kassiopea The Best Raul)
maj.Josef Hájek

V3 AIREEN AGNES CLAIR DE LUNE
(Arno z Hradu Košumberka x Ch.Fay Tečka z Krkonoš)
maj.Konvalinová Lenka

VD4 EBONY PEARL OF NAIRE
(Elaridge Celtic Warrior x Alphadirato Eternal Love)
maj.Jitka Kramlová


Culhawk Flash Me A Smile


Freya od Bílé laně


Aireen Agnes Clair De Lune


třída pracovní / working class

V1, CAC ANGELA OF DALMABEAUTY
(Primo Angelo Benedetto x June Serendipity Royal Hermelin)
maj.Helena Šmídová


Angela of Dalmabeauty

třída vítězů / winner class

V1, CAC,
KV
DELILAH ELSA OD BÍLÉ LANĚ
(Bell-A-Mir´s Eagle Eye x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Veronika Veselá

V2, Res.CAC FANTAZIA OD BÍLÉ LANĚ
(Baron x Kassiopea The Best Raul)
maj.Roman Barák

V3 EVENING STAR OF NAIRE
(Elaridge Celtic Warrior x Alphadirato Eternal Love)
maj.Irena Rohrbachová

V4 FATA MORGANA OD BÍLÉ LANĚ
(Baron x Kassiopea The Best Raul)
maj.Eva Lišková


Delilah Elsa od Bílé laně

třída veteránů / veteran class

V1,
Nej.vet
ÁGNES SEM-TAM TEČKA
(Charmeur Du Chateau Aristocrate x Astraia Leopard Maior)
maj.Nikola Oříšková

V2 ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Irena Rohrbachová

V3 BRIDGET JONES HEART JAVAPAMI
(Olbero Olympic Playa x Arlette Javapami)
maj.Iva Bidlová Janků


Ágnes Sem-Tam Tečka


Alphadirato Eternal Love


*** zde zveřejněné fotografie podléhaji autorským právum. nejsou volně ke staženi. pokud byste měli o nějakou z nich zájem, kontaktujte mě emailem. / these photos are under copyright protection. they are not free to download. if you are interested in some of the photos you can contact me by email.