English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinù / Dalmatian Club Show
Oslo (N) - 11. 08. 2007



Rozhodèí / Judge: Julia Swinburn (GB)

psi / dogs
tøída štìòat / baby class / razred beba

VN1 CURIA´S ARCHIE-AN ACE TO SPOTNIK
(Bell-A-Mir´s Eagle Eye x Gwynmor Terra Nova)
maj.Helle Hoie + Christoffer Nesteng

VN2 SHOSPOT´S XO HENRIK IBSEN NO1
(Dalmo´s Aragon The First x Civelda´s Keynote)
maj.Shona Nedungadi

VN3 NAPORI´S DASHING DUDE
(Spotnik´s Always Active x Skva Honomahs Heart)
maj.Trygve Skodvin + Shona Nedungadi

VN4 SHOSPOT´S XO WITH DALMO
(Dalmo´s Aragon The First x Civelda´s Keynote)
maj.Trygve Skodvin + Shona Nedungadi

VN5 SHANDOR´S CHOCOLATE CHARLIE
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Lovinda´s Dynamic Dorthe)
maj.Eidenbom Pia

----- DALMO´S INDIANA JONES II
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Haukjem Torgeir

tøída dorostu / puppy class

VN1, BIS PUPPY PERDITA´S RIGHT ON TIME
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Dotty Design)
maj.Kari Ditlefsen

VN2 ANNEBELLASS SEBASTIAN-K
(Kjennsbekken´s Copy Annebellass)
maj.Drange Hulda + Tomas Tone

VN3 PERDITA´S RAINMAN
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Dotty Design)
maj.Moen Tone

VN4 TIMANKA´S RANDEVOUS
(Jilloc´s I´ve Got The Power x Timanka´s Miracle of love)
maj.Lehmann Michael

DALNEWS BAJNOK BANTO
(Dalmo´s Whopper x Dalmo´s Evita)
maj.Grottebo Camilla

DALNEWS BAJNOK BARKAS
(Dalmo´s Whopper x Dalmo´s Evita)
maj.Hansen Jon-Espen

tøída mladých / junior class

V1, CK DALMROSA´S TORO BERNAISE
(ICh.Spotnik´s Unbottoned Uniform x Dalmrosa´s Magica)
maj.Ilstad Trygve + Lyngstad Ingrid

V2, CK SPOTNIK'S DASHING DATE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Damhaug Christina a Sverre

V3, CK DALMO´S HEADMASTER II
(ICh.Dalmo´s Aragon The First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Kindlistuen + Greibrokk

VD LOVINDA´S GENESIS
(Toot´s Working Class Hero x Lovinda´s Chessie)
maj.Jorgenvag Elizabeth

----- LOVINDA´S GOLDMINE
(Toot´s Working Class Hero x Lovinda´s Chessie)
maj.Risvaag Marit

mezitøída / intermedia

V1, CK, BM2 PRICE-SPOT´S ARE YOU READY
(Ch.Spotnik´s Snow Storm x Ch.Dalmo´s Xantipe)
maj.Price Heidi

V2, CK NAPORI´S CHARM COLLECTOR
(Spotnik´s Tale Teller x Spotnik´s Wonder Woman)
maj.Hohansen Trude

V3 VIKING OF ARCTICK INNOVA
(Toot´s The Great Pretender x Halima Of Arctick Innova)
maj.Nilsen Cecilie Tufte

V4 EKRYDA NANOOK
(Washakie Chief As Great As x Ekryda Isis)
maj.Per-Owe Saleryd

VD BORGDALMS EXPORT XANDO
(Borgdalm´s Vaksamma Valle x Dallas Edwina Gardens)
maj.Ann Dalstrom

tøída otevøená / open class

V1, CK PERDITA´S COUNTERSTRIKE
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x Perdita´s Flower Power)
maj.Moen Tone

V2, CK SPOTNIK´S CARBON COPY
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Johansen Hanne

V CH.RIDOTTO NAPOLEONE
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x Ch.Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

V, CK EDEN´S FERGUSON
(Dalstable Crackerjack x Brunette)
maj.Dignes Lillian + Tone

DALNEWS ARANY AVALON
(Stream Islands Danger x Solbo´s Chiba)
maj.Hagerup-Jenssen Maria

KJENNSBEKKEN´S COPY ANNEBELLAS
(Prikkant´s Assistant Manager x Annebellas Dancing Denise)
maj.Dragnge Hulda

TOOT´S BACHELOR BOY
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Ch.Perdita´s Itchy Itch)
maj.Moen Tone

SHOSPOT´S UNEXPECTED T-GUY
(ICh.Spotnik´s Red River x Ch.Civelda´s Finespun Velvet)
maj.Holterud Ida

tøída šampionu / champion class

V1,CK, BM3 CH.LOVINDA´S FABIAN
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Lovinda´s Chessie)
maj.Anne K.Nyhammer

V2, CK, BM1,
Club Winner,
BOS
BEL-A-MIR´S ELEGANT ENVOY
(Ch.Spotnik´s Viking Victory x Bel A Mir´s Classy Kleopatra)
maj.Helle Höie & Solveig Ivarsson & Sören Jacobsen

V3, CK, BM4 CH.DALMO´S ELEGANT EDWARD
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Soyland Haidi + Greibrokk Kirsti.

V4, CK CH.DALMO´S EXCALIBUR
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Kristiansen Per

V, CK DALMO´S XANADU
(Dalmo´s Vinston x Dalmo´s Knysna)
maj.Stenberg Jeanette

V, CK DALMINGS HOCUS-POCUS
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Dalming´s Great Bunny)
maj.Senderud Trine

V, CK ICH.TOOT´S WORKING CLASS HERO
(ICh.Spotnik´s Unobottoned Unoform x Ch.Perdita´s Keep An Eye On Me)
maj.Jakobsen Aase

VD MAKARIDA´s BE GOOD TO ME
(Dalmo´s Ringleader x Skva Cintia)
maj.Aud Liljedal

SHOSPOT´S UNEXPECTED DADDY BOY
(ICh.Spotnik´s Red River x Ch.Civelda´s Finespun Velvet)
maj.Ytrearne Oystein

V, CK SHOSPOT´S UNEXPECTED SUGAR
(ICh.Spotnik´s Red River x Ch.Civelda´s Finespun Velvet)
maj.Hendugadi Shona + Skodvin Trygve

tøída veteránù / veteran class

V1, CK SPOTNIK´S QUICK QUACKERY
(Ch.Perdita´s Inside Information x Ch.Spotnik´s new Network)
maj.Pedersen Per Roar

V2 CAESAR
(Dalming´s Easter Parade x Perdita´s In The Spotlight)
maj.Oshjell Guro

V3 EKRYDA GRANE
(Labyrinth Big Spender x Ekryda Embla)
maj.Per-Owe Saleryd

V4 SPOTNIK´S QUALIFIED FOR QUICKSTEP
(Ch.Perdita´s Inside Information x Ch.Spotnik´s new Network)
maj.Pontecorvo Carlo

feny / bitches
tøída štìòat / baby class

VN1 SHANDOR´S CUTE CASSIE
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Lovinda´s Dynamic Dorthe)
maj.Fjellet Line

VN2 DALMO´S ISOLDE
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Greibrokk Kristi

VN3 DALMO´S ICECREAM
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Kristiansen Grethe

VN4 DOT.COM´S EXPECT THE UNEXPECTED
(Spotnik´s Quick Quackery x Dot.Com´s Bandwidth)
maj.Miriam Ozger

VN NAPORI´S DAPPER DAMSEL
(Spotnik´s Always Active x Skva Honomahs Heart)
maj.Ravndal Kirsten + Andersen Frode

VN SHOSPOT´S XO JENSSEN ARCANA
(Dalmo´s Aragon The First x Civelda´s Keynote)
maj.Shona Nedungadi

VN SHANDOR´S CUDDLY CARMEN
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Lovinda´s Dynamic Dorthe)
maj.Jorgenvag Elisabeth

VN DOT.COM´S EXTENDED MEMORY
(Spotnik´s Quick Quackery x Dot.Com´s Bandwidth)
maj.Tone a Lillian Dignes

tøída dorostu / puppy class

VN2 ANNEBELLASS JEZGIRL
(Kjennsbekken´s Copy Annebellass)
maj.Drange Annelise Gabrielle a Hulda

VN2 PERDITA´S RED RIBBONS TO LOVINDA
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Dotty Design)
maj.Nyhammer Anne Karin

PERDITA´S AGAINST ALL ODDS
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Did It Again)
maj.Lundeby Hjalmar

DALNEWS BAJNOK BINDI
(Dalmo´s Whopper x Dalmo´s Evita)
maj.Hagerup-Jennsen Maria

tøída mladých / junior class

V1, CK, BF2 DALMROSA´S TINE YOGHURT
(ICh.Spotnik´s Unbottoned Uniform x Dalmrosa´s Magica)
maj.Flones Torill

V2, CK SPOTNIK'S DIVA DELUXE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Helle Hoie

V3 RIDOTTO ROSALINDA
(Ch.Ridotto Gandolfi x Ridotto Nerissa)
maj.Boholm Asa

V4 DALMROSA´S SYNNOVE FIN DEN
(ICh.Spotnik´s Unbottoned Uniform x Dalmrosa´s Magica)
maj.Mohaugen Heidi

mezitøída / intermedia

V1, CK DALMO´S GUARDING ANGEL
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Ch.Dalmos Contessa)
maj.Kindlistuen Anny + Greibrokk Kirsti

V2, CK VIOLA OF ARCTIC INNOVA
(Toot´s The Great Pretender x Halima of Arctic Innova)
maj.Ottinsen Siri Solbakken

V3 SHOSPOT´S WONDER LA NINJA
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Ch.Civelda´s Keynote)
maj.Paulsen Ingvild

V4 VILDE OF ARCTIC INNOVA
(Toot´s The Great Pretender x Halima of Arctic Innova)
maj.Brandt Arild

V SHOSPOT´S WONDER BANDIT
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Ch.Civelda´s Keynote)
maj.Follaug Siri Merete

VANJA OF ARCTIC INNOVA
(Toot´s The Great Pretender x Halima of Arctic Innova)
maj.Engeland Ragnhild

----- PERDITA´S CUDDLE ME
(Dalming´s Hocus-Pocus x Perdita´s Flower Power)
maj.Sorskott Wenche a Hakon

----- SHOSPOT´S WONDER BINDI
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Ch.Civelda´s Keynote)
maj.Nedungadi Shona

tøída otevøená / open class

V1, CK, BF4 TOOT´S BOBADILLA LIGHT
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Ch.Perdita´s Itchy Itch)
maj.Fagerlund Asa + Jakobsen Aase

V2, CK TOOT´S BIBBEDI BOBBEDI BOO
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Ch.Perdita´s Itchy Itch)
maj.Fagerlund Asa + Jakobsen Aase

V3 SPOTNIK´S CROSS COUNTRY
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Nahhevig Elisabeth

V4 CH.DALMO´S CERA
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Holmstad Mette a Bjarne

V DALMO´S AIDA THE SECOND
(Spotnik´s Snow Storm x Dalmo´s Octavia)
maj.Vageng Inger Lise

V DALNEWS ARANY ASSI
(Stream Islands Danger x Solbo´s Chiba)
maj.Myhre Trine Lise

V SABRINA OF ARCTICK INNOVA
(Zagreb´s Wings to Companero x Ariadne)
maj.Rhoden Bjorg a Pedersen Per Roar

V SITRONII
(Ch.Kamilkan Oranssiprinssi x Ridotto Gelsomina)
maj.Welander Helene

V SOLBO´S CHIBA
(Dalmo´s Tracker x Solbo´s Yamazita)
maj.Holm Erika Sparre

V CHANDHALLY SNOW FLAKE
(Ch.Washakie Chief As Great As x Chandhally Chantilly Lace)
maj.Boholm Asa

V ALBICANS FELICITAS
(Spotnik´s White Winter x Paper Moon´s Cooee)
maj.Flekker Gylterud

V PERDITA´S DOTTY DESIGN
(Ch.Perdita´s Just In Time x Perdita´s Inter Action)
maj.Ditlefsen KAri

VD ALPHADIRATO FORTUNA
(ICh.Spotnik´s Unbottoned Uniform x ICh.Rocca Al Mare Colombine)
maj.Hakonsen Signe

----- ALBICANS FAUSTINA
(Spotnik´s White Winter x Paper Moon´s Cooee)
maj.Olsen Torhlid

----- DALMO´S FABIOLA FROM ARAGON
(Dalmo´s Aragon The First x Dalmo´s Velvet Glove )
maj.Strand Tone

----- DALNEWS ARANY ASSI
(Stream Islands Danger x Solbo´s Chiba)
maj.Oshjell Guro

tøída šampionu / champion class

V1, BF1,
BOB
CH.DALMO´S CAMPARI
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Kindlistuen Siv Merete

V2, BF3 CH.DALMO´S XANTIPPE
(Ch.Dalmo´s Vinston x Dalmo´s Knysna)
maj.Paulsen Silje + Heidi Price

V3 CH.DALMO´S EVITA
(Ch.Dalmo´s Aragon The First x Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Holm Knut a Erika Sparre

V4, CK CH.DALMO´S CONTESSA
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Kindlistuen Siv Merete

V5, CK CH.SPOTNIK´S CALLING CARD
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s treasure O´Tomorrow)
maj.Ivarsson Solveig

V CH.DOT COM´S BANDWIDTH
(ICh.Jilloc´s A Man In The Mirror x Ch.Timanka´s Hothouse Flower)
maj.Ozger Miriam

V CH.ANNEBELLASS CASS-OLÉ
(Daljanckas Beauty Boy x Annebellass Dancing Denise)
maj.Drange Hulda + Annelise G.

V HALIMA OF ARCTICK INNOVA
(Spotnik´s Quick Quackery x Ariadne)
maj.Rhodin Bjorg

V CH.TOOT´S YOU CAN CALL ME ALL
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Toot´s Unforgivable Sinner)
maj.Jacobsen Aase

V, CK CH.SKVA HONOMAS HEART
(Spotnik´s Snow Storm x Skva Candy)
maj.Ravndal Kirsten

V CH.JILLOC´S APUZZLE PIECE FOR SKVAA
(Ch.Toot´s Ring O´Fire x Ch.Dalstable Attention Seeker)
maj.Ovnerud Bente

V CH.SKVA HAPIUMAS EYE
(Spotnik´s Snow Storm x Skva Candy)
maj.Ovnerund Bente

----- CH.SVOALVERGEITA´S ZITA O´ MAGIC
(Ch.Svolvaergeita´s Marcus Only x Ch.Perdita´s Kind O´Magic)
maj.Iversen LIsbeth

----- CH.CIVELDA´S KEYNOTE
(Ch.Perdita´s Inkasso x Civelda´s Fata Morgana)
maj.Nedungadi Shona

tøída veteránù / veteran class

V1, CK
BIS Veteran
CH.PERDITA´S ITCHY ITCH
(Perdita´s High and Mighty x Ch.Perdita´s Key to Heaven)
maj.Fagerlund Asa

V2, CK CH.SKVA CANDY
(Dalmo´s Larry TAylor x Cara Brown)
maj.Ovnerud Bente

V3 CH.MAKARIDA- S ALOHA FUNNY FACE
(Perdita´s Kick Off x Svolvaergeita´s Red Rose)
maj.Loven Aud Liljedal

V4 CH.DALMO´S OCTAVIA
(Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc x Dalmo´s Extra Edition)
maj.Nedungandi Shona

V CH.SPOTNIK´S QUEEN O´SPADES
(Ch.Perdita´s Inside Information x Ch.Spotnik´s New Network)
maj.Gjersten Hans Jorgen

----- ARIADNE
(Perdita´s Kick Off x Spotnik´s Rhapsody in Red)
maj.Nedungandi Shona

----- CIVELDA´S FINESPUN VELVET
(Ch.Perdita´s Inside Information x Ch.Timanka´s Velvet Touch)
maj.Nedungandi Shona


Perdita´s Right On Time
Perdita´s Right On Time
Shandor´s Cute Cassie
Shandor´s Cute Cassie
Lovinda´s Fabian
Lovinda´s Fabian
Lovinda´s Fabian
Lovinda´s Fabian
Price-Spot´s Are You Ready
Price-Spot´s Are You Ready
Perdita´s Counterstrike
Perdita´s Counterstrike
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Bell-A-Mir´s Elegant Envoy
Dalmo´s Elegant Edward
Dalmo´s Elegant Edward
Spotnik´s Qualified For Quickstep
Spotnik´s Qualified For Quickstep
Spotnik´s Quick Quackery
Spotnik´s Quick Quackery
Dalmrosa´s Tine Yoghurt
Dalmrosa´s Tine Yoghurt
Spotnik´s Diva Deluxe
Spotnik´s Diva Deluxe
Toot´s Bobadilla Light
Toot´s Bobadilla Light
Dalmo´s Guarding Angel
Dalmo´s Guarding Angel
Dalmo´s Xantippe
Dalmo´s Xantippe
Dalmo´s Campari
Dalmo´s Campari
Perdita´s Itchy Itch
Perdita´s Itchy Itch
Spotnik´s Queen O´Spades
Spotnik´s Queen O´Spades
Dalmo´s_Elegant_Edward
Dalmo´s Elegant Edward - nejl.plemeník
BOB+BOS
ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy - BOS a Dalmo´s Campari - BOB