English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Speciální výstava dalmatinů / Dalmatian Speciality Show
Litoměřice (CZ) - 24. 05. 2009



Rozhodčí / Judge:  Maciej Kozber (PL)

psi / dogs
třída mladých / junior class

V1, CAJC CLOSEST FANTASY SUNSET DALMATIAN
(Spotnik´s Quick Quackery x Lacrima Christi Count On Me)
maj.Keményová Alexandra

mezitřída / intermedia

V1, CAC,
Speciality Winner
XANTINO VOM SCHEIBENHOLZ
(Gwynmor Undercover Agent x Santana vom Scheibenholz)
maj.Andrea Mix & Kujat Petra

třída otevřená / open class

V1, CAC KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Šípková Klára

----- SPOTTY BUDDY VELVET FRECKLES
(Washakie Black Velvet x De Lukatan Home-Made-Buisquit)
maj.Tena Johansen

třída pracovní / working class

V1, CAC MATES Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Arny Javapami x Kity z Bezejovického údolí)
maj.Borůvková Libuše

třída vítězů / winner class

V1, CAC ARMUS VE ZNAMENÍ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Kamenýová Alexandra

V2, Res.CAC ERSI DREAM READER BOHEMIA RODODENDRON
(Alf of Discovery World x Ch.Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Zachová Radana

----- KNOCK ON HEAVEN´S DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

třída čestná / honour class

V1
Nej.čestný
CH.CHAINIE´S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalová Dagmar

třída veteránů / veteran class

V1 ENRICO BAZZI RAUL
(Ich.Spotnik`s Special Selection x Ich.Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková


feny  / bitches
třída štěňat / baby class

VN1 BÁRA DANARNY
(Ch.Chainie´s Secret by Raul x ICh.Candy Kimberly Javapami)
maj.Borůvková Libuše

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
Best Junior
BLACK PEARL VOM RIESBLICK
(Leander vom Gramzower Kloster x Alina von den Wallufer Mühlen)
maj.Ickenroth Heidemarie

V3 CREATIVE IMAGES SUNSET DALMATIAN
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x ICh.Lacrima Christi Count On Me)
maj.Dragović Eva

V2 DAUGHTER DE LA QUEEN FROM DALMADAMI
(Chainie´s Secret by Raul X Emily Brown Raul)
maj.Beutelová Lenka

V4 ORESTA Z BEZEJOVICKÉHO ÚDOLÍ
(Ersi Dream Reader Bohemia Rododendron x Kity z Bezejovického údolí)
maj.jirko Ondřej

V KIMBERLY JAVAPAMI VON ARABIAN´S STUD
(Clayton Duke Javapami x Darina von Arabian ´Stud)
maj.Škodová Jana

mezitřída / intermedia

VD3 AJŠA DANARNY
(Blade Runner Javapami x ICh.Candy Kimberly Javapami)
maj.Nováková Lenka

V2, Res.CAC DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

V1, CAC DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE
(ICh.Enrico Bazzi Raul x ICh.Alphadirato Eternal Love)
maj.Ludmila Machačová

třída otevřená / open class

V2, Res.CAC FIESTA STAR BOHEMIA RODODENDRON
(Starlong Selective Stainer x Olbero Olympic Dreamgirl)
maj.Malović Kateřina a Nenad

----- KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

V1, CAC WAIKIKI VOM SCHEIBENHOLZ
(Caprilli´s Cool As Ice x Rimini vom Scheibenholz)
maj.Andrea Mix & Kujat Petra

třída vítězů / winner class

V2, Res.CAC JANNET JACKSON RAUL
(Timanka´s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malović Kateřina

V1, CAC,
Speciality Winner,
BOB
ICH.LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Ch.Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragović Eva

třída čestná / honour class

---- HEART OF BAD&MAD IN RAUL
(Timanka`s Just Harvesting x Djeany`s Dinag of Dalbury`s Clan)
maj.Lišková Eva

třída veteránů / veteran class

V1,
Best Veteran
ANASTASIA AURA BOHEMIA
(Cassidy Zerava x Ultraviolet Plum Pudding)
maj.Zachová Lenka

V2 DIAMOND LILY RAUL
(Elton John Jazz Maj x Djeany´s Dinag of Dalbury´s Clan)
maj.Škodová Jana


Fotografie / Photos >>