English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinù WAFDAL 2009 / WAFDAL Club Show 2009
Oslo (N) - 15. 08. 2009



Rozhodèí / Judge: Aase Jakobsen (N)

psi / dogs
tøída štìòat / baby class / razred beba

VN1,
2nd BIS
Male Puppy
LOVINDA´S INDIAN CHIEF
(Jilloc´s Loverboy x Jilloc´s Picture Of Paradise)
maj.Nina & Anne Karin Nyhammer

VN2 ANDIAMO
(Dalmo´s Headmaster II x Ridotto Patrizia)
maj.Asa Boholm

tøída dorostu / puppy class

VN1,
BIS PUPPY
SPOTNIK´S FIT FOR FUN
(Knock On Heaven Door Raul x Solbo´s Holly)
maj.Sletten Kjersti & Helle Hoie

VN2 BLUES BROTHER OF ARCTIC INNOVA
(Pongolands Turasanne Ture x Viola Of Arctic Innova)
maj.Lind Ellen Linda

VN3 BOHEMIAN RHAPSODY OF ARCTIC INNOVA
(Pongolands Turasanne Ture x Viola Of Arctic Innova)
maj.Bjerkelund Camilla

feny / bitches
tøída štìòat / baby class / razred beba

VN1,
BOS PUPPY
GATFULL´S BACK IN BLACK
(Export Selection The Astonishing x Jilloc´s Matchmaker )
maj.Hagman Louice

----- FALABELLAS KLOKWITZIA
(Ridotto Gandolfi x Falabellas Filipendula Rubra)
maj.Malm Berith

----- SKVA J´TAIME
(Timanka´s Randevous x Jilloc´s Puzzle Peace For Skva)
maj.Bente Ovnerud

tøída dorostu / puppy class

VN1,
2nd BIS
Puppy Bitch
FIRST PLATINUM OF ARCTIC INNOVA
(Pongolands Turasanne Ture x Viola Of Arctic Innova)
maj.Lien Solvi Engoy

psi / dogs
tøída mladých / junior class

V1, CK ELLESSAR´S ALWAYS ON MY MIND
(Pongoland´s Sinnrike Simon x Jilloc´s Journey To Your Heart)
maj.Aak Hildegunn

V2, HP NAMARA´S WILD BASIL
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.Kuipers Ema

V3 NAPORI´S FABULOUS FELLOW
(Perdita´s Right On Time x Skva Honomas Heart)
maj.Skagen Hege & Kirsten Ravndal

V4 ANNEBELLASS MAN OF ETERNITY
(Kjennsbekken´s Copy Annebellass x Ddaljanckas Annebella)
maj.Drange Hulda

mezitøída / intermedia

V1, CK PRICE SPOT´S BILLY THE KID
(Ridotto Napoleone x Dalmo´s Xantippe)
maj.Johansen Linn-Marie & Kildal Frederik

V2, CK PERDITA´S RISKY BUSINESS
(Dalming´s Hocus Pocus x Perdita´s Dotty Design)
maj.Kari Ditlefsen

V3, CK DALMO´S JOKER II
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Dalmo´s Campari)
maj.Kindlistuen Anny & Greibrokk Kirsti

V4, HP SOLBO´S KAYO
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Loken & Hoie & Ivarsson

tøída otevøená / open class

V1, CK,
CERT, 3BM
PERDITA´S RIGHT ON TIME
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Dotty Design)
maj.Kari Ditlefsen

V2, CK KJENNSBEKKEN´S COPY ANNEBELLAS
(Prikkant´s Assistant Manager x Annebellas Dancing Denise)
maj.Drange Hulda

V3, CK CH.RIDOTTO NAPOLEONE
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x Ch.Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

V4, CK PERDITA´S RAINMAN
(Perdita´s Counterstrike x Perdita´s Dotty Design)
maj.Moen Tone

V PONGOLANDS TURSAMME TURE
(Spotnik´s Quick Quackery x Pongolands Kollegiala Kola)
maj.Rhoden Bjorg & Pedersen Per Roar

V SPOTNIK´S ARCTIC ADAM
(Spotnik´s Red River x Spotnik´s Queen O´Spades)
maj.Nierop Frek & Hoie Helle

V NAPORI´S CHARM COLLECTOR
(Spotnik´s Tale Teller x Spotnik´s Wonder Woman)
maj.Hohansen Trude

----- DALMO´S INDIANA JONES II
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Haukjem Torgeir & Andreassen Kjetil

tøída šampionu / champion class

V1, CK,
Best Male
BOB, BIS
DALMINGS HOCUS-POCUS
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Dalming´s Great Bunny)
maj.Senderud Trine

V2,CK, 2BM ICH.LOVINDA´S FABIAN
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Lovinda´s Chessie)
maj.Anne K.Nyhammer

V3, CK, 4BM CH.DALMO´S ELEGANT EDWARD
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Soyland Haidi + Greibrokk Kirsti

V4, CK PERDITA´S COUNTERSTRIKE
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x Perdita´s Flower Power)
maj.Moen Tone

V ICH.DALMO´S ARAGON THE FIRST
(Ch.Spotnik´s Snow Storm x Dalmo´s Octavia)
maj.Harjen Arild & Greibrokk Kirsti

V CH.DALMROSA´S TORO BERNAISE
(ICh.Spotnik´s Unbottoned Uniform x Dalmrosa´s Magica)
maj.Ilstad Trygve + Lyngstad Ingrid

V CH.DALMO´S HEADMASTER II
(ICh.Dalmo´s Aragon The First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Kindlistuen & Greibrokk

----- CH.DALMO´S EXCALIBUR
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Kristiansen Per



Rozhodèí / Judge: Rune Johansen (S)

feny / bitches
tøída mladých / junior class

V1, CK,
Best Bitch,
CERT,BOS
PERDITA´S ADDICTED TO LOVE
(Perdita´s Right On Time x Perdita´s Did It Again)
maj.Kirsten Ravndal

V2, CK PERDITA´S ANOTHER CHANCE
(Perdita´s Right On Time x Perdita´s Did It Again)
maj.Kjaer Svein

V3 DALMO´S KARMENCITA
(Dalmo´s Headmaster II x Dalmo´s Cera)
maj.Drange Kristin & Greibrokk Kirsti

V4 TOOT´S EVERY BREATH YOU TAKE
(Perdita´s Counterstrike x Toot´s You Can Call Me All)
maj.Utsi Ellen

V RIDOTTO SIMONA
(Ch.Löjtnantshjärtats Octavius x Ridotto Nerissa)
maj.Boholm Asa

V DALADIN´S BE A BARONESS
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Perdita´s Dutyfree)
maj.Drange Annelise Gabrielle a Hulda

V NAPORI´S FLOWER FLIRT
(Perdita´s Right On Time x Skva Honomas Heart)
maj.Johansen Trude

V NAPORI´S FUNNY FACE
(Perdita´s Right On Time x Skva Honomas Heart)
maj.Lokkebo Eirin

V NAMARA´S DRAAIF MIE KREESIE
(Ch.Sir Hamlet Xam Of The Three Turnips x Namara´s Miami Dolphin)
maj.Kuipers Erna

VD NAMARA´S COLORADO BLUE COLOMBINE
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.Kuipers Erna

mezitøída / intermedia

V1, CK PERFECT KISS OF DUKE´S PROUD
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x Obviously Onix Of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V2, CK NAPORI´S EVER LASTING LOVE
(Ch.Perdita´s Counterstrike x Spotnik´s Wonder Woman)
maj.Kirsten Ravndal

V3, CK DALMING´S ICETEA
(Perdita´s Right On Time x Dalming´s Harlequin)
maj.Senderud Trine

V4, CK NAPORI´S EXTERIOR EXAPMLE
(Ch.Perdita´s Counterstrike x Spotnik´s Wonder Woman)
maj.Johnsen Evy Debbie Belinda

V5, CK SPOTNIK´S EXCUSE FOR ECSTACY
(ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Xcellent Xample)
maj.Stensvik Filip & Helle Hoie

V SKVA INNER CIRCLE
(Jilloc´s Loverboy x Jilloc´s Puzzle Piece For Skva)
maj.Ovnerund Bente & Eklund Reidar

V NAPORI´S EVENING STAR
(Ch.Perdita´s Counterstrike x Spotnik´s Wonder Woman)
maj.Loff Tonje

----- PRICE SPOT´S BLACK PEARL
(Ridotto Napoleone x Dalmo´s Xantippe)
maj.Paulsen Silje

tøída otevøená / open class

V1, CK,
3BB
LOVINDA´S GOLDEN GIRL
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Ch.Lovinda´s Chessie)
maj.Tveit Ann Kristin

V2, CK GWYNMOR YAHIMBA
(ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Erna Kuipers

V3, CK CH.ACE OF SPADES IMAGINE
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x T-Cart Ivory Bell )
maj.Helling Birgitta

V4, CK SPOTNIK´S EBONY EMBLEM
(ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Xcellent Xample)
maj.Bjorn Erling & Helle Hoie

V5, CK DALMO´S ISOLDE
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Greibrokk Kristi

V SPOTNIK´S CROSS COUNTRY
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Nahhevig Elisabeth

V JILLOC´S JOURNEY TO YOUR HEART
(Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc´s x Timanka´s Close Enough)
maj.Aak Hildegunn

V RIDOTTO ROSALINDA
(Ch.Ridotto Gandolfi x Ridotto Nerissa)
maj.Boholm Asa

V TOOT´S BEAUTIFUL DAY
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Perdita´s Itchy Itch)
maj.Lyngstad Ingrid & Ilstad Trygve

VD ANNEBELLASS JEZGIRL
(Kjennsbekken´s Copy Annebellass)
maj.Drange Annelise Gabrielle a Hulda

VD SHOSPOT´S WONDER BANDIT
(Ch.Dalmo´s Elegant Edward x Ch.Civelda´s Keynote)
maj.Follaug Siri Merete

----- PERDITA´S ALIVE AND KICKING
(Timanka´s PArt Time Lover x Perdita´s Did It Again)
maj.Faugstad Linda Askvik

----- DALMO´S ICECREAM
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj.Kristiansen Grethe

----- ANEBELLASS LUCY ANGELICA
(Kjennsbekken´s Copy Annebellass x Ch.Annebellass Fatima G)
maj.Edland Marie & Drange Hulda

----- FALLABELLAS FILIPENDULA RUBRA
(Ch.Spotnik´s Unique Union x Ch.Faùabellas You Can Do It)
maj.Malm Berith

----- DARLIN´ COMPANION-FS
(Spotnik´s White Winter x Toot´s Quanta Costa)
maj.Solbakken Hanna

----- LOVINDA´S HEAVENS DOOR
(ICh.Toot´s Working Class Hero x Ch.Lovinda´s Charm)
maj.Alvaer Hege Rebecka

tøída šampionu / champion class

V1, CK,
2BB
CRAZY FOR YOU OF DUKES PROUD
(Gwynmor Quality Label x Obviously Onyx Of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V2, CK
4BB
CH.DALMO´S CAMPARI
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Kindlistuen Siv Merete

V3, CK CH.DALMO´S CONTESSA
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Kindlistuen Siv Merete

V4, CK SPOTNIK'S DIVA DELUXE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Helle Hoie

V, CK CH.JILLOC´S A PUZZLE PIECE FOR SKVAA
(Ch.Toot´s Ring O´Fire x Ch.Dalstable Attention Seeker)
maj.Ovnerud Bente

V, CK CH.ANNEBELLASS FATIMA G
(Daljanckas Best Wish To Annebellas x Annebellass Dancing Denise)
maj.Drange Hulda

V, CK CH.ANNEBELLASS CASS-OLÉ
(Daljanckas Beauty Boy x Annebellass Dancing Denise)
maj.Drange Hulda + Annelise G.

V, CK SHANDOR´S CUTE CASSIE
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Lovinda´s Dynamic Dorthe)
maj.Fjellet Line

V, CK HALIMA OF ARCTICK INNOVA
(Spotnik´s Quick Quackery x Ariadne)
maj.Rhoden Bjorg & Pedersen Per Roar

tøída veteránù / veteran class

V1, CK
BIS Veteran
CH.PERDITA´S ITCHY ITCH
(Perdita´s High and Mighty x Ch.Perdita´s Key to Heaven)
maj.Fagerlund Asa

V2, CK PERDITA´S FLOWER POWER
(Ch.Perdita´s Inkasso x Perdita´s Give Me Five)
maj.Kari Ditlefsen

V3, HP CERES CINDY AV VERBRAUTA
(Ch.Timanka´s Vandalizer x Antlia Av Verbrauta)
maj.Paulsen Silje + Heidi Price

V4, HP CH.DALMO´S XANTIPPE
(Ch.Dalmo´s Vinston x Dalmo´s Knysna)
maj.Paulsen Silje + Heidi Price

BOB, BIS - Dalming´s Hocus Pocus a BOS - Perdita´s Addicted To Love
BOB, BIS - Dalming´s Hocus Pocus a BOS - Perdita´s Addicted To Love
Fotogalerie / Photos >>