English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Klubová výstava dalmatinù WAFDAL 2013 / WAFDAL Club Show 2013
Rostock (D) - 08. 09. 2013



Rozhodèí / Judge: Radana Zachová (CZ)

psi / dogs
tøída štìòat / baby class

VN1 SKVA LESS IS MORE
(Jilloc´s Zero Zero Seven x Jilloc´s Velvet Touch)
maj.Marie-Louise Eriksson

VN2 UNIT VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Luxury Landcruiser of the Living Spots x Sixtina von Reinhold´s Hüsung)
maj.Vanessa Tietz

VN3 ALPHADIRATO LORD OF THE RINGS
(Alphadirato Future Brand x Alphadirato Exact Copy)
maj.Annika Lellep


Skva Less Is More

tøída èestná / honour class

V1 JILLOC´S SUGARDADDY
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Jilloc´s Key To Success)
maj.Florence Brunberg Johansen

V2 CHRISTI ORMOND COPPOLA
(Lacrima Christi Cro A Porter x Mochaccino Dalmatian Dream)
maj.Michael Lehmann

V3 GERRY VOM HÜGEL
(Billy vom hügel x Alisa vom Hügel)
maj.Walter George

----- BARON
(Damir of Arctic Innova x Albicans Faustina)
maj.Eva Dragovic


Jilloc´s Suggardady


Christi Ormond Coppola


Gerry vom Hügel

tøída dorostu / puppy class

VN1 ENDLESS GAMES SUNSET DALMATIAN
(Solbo´s Kayo x Creative Images Sunset Dalmatian)
maj.Pavla Vengláøová

VN2 ASSIDUITAS LET´S TALK BUSINESS
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Assiduitas Inner Circle)
maj.Nathalie Ahrndt

VN3 ASSIDUITAS LODESTAR
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Assiduitas Inner Circle)
maj.Yvonne Cara

tøída mladých / junior class

V1, JCAC
VHD + Club
DEVITO VOM PASCHABERG
(Oriana´s Traceable Toffee x Cora-Lee vom Paschaberg)
maj.Ursula Bangert

V2, Res.JCAC
VHD + Club
DALSPOTS COACH MASTER
(Dalmo´s Elegant Edward x Dalspots Almost-Harmony)
maj.Lena Erlandsson

V4 ABRAXAS VON ABASKO
(Coastal Komentajakapteeni x Uttinka von Abasko)
maj.Susan Henschler

VD4 CRAZYSPOTS BRIGHT SIDE OF LIFE
(Udarny Blues S Nevskih Ostrovov x Toot´s Counting On A Miracle)
maj.Jens Moller Christensen

mezitøída / intermedia

V1, CAC
VDH + Club
DALMINO ONLY ONE
(Dalmino Voodoo Vision x Dvojica Velvet Glove)
maj.M.Müler, S.Yates & M.Stühler

V2, Res.CAC
VDH + Club
CHRISTI ORMOND INTELIGENT SOLUTION
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Christi Ormond First Fairytale)
maj.Joachim Kronefeld

V3 SMUGGLER´S DEN OF DUKE´S PROUD
(Perdita´s Right On Time x Perfect Kiss Of Duke´s Proud)
maj.Sandra Hertogh

V4 SPOTNIK´S JAZZ JAM
(Spotnik´s Quick Quackery x Spotnik´s Diva Deluxe)
maj.June Haug & Helle Hoie

V GATFULLS CROWN PRINS
(Jilloc´s Sugardaddy x Gatfulls Back In Business)
maj.Louice Hangman


Smuggler´s Den Of Duke´s Proud


Spotnik´s Jazz Jam


Gatfulls Crown Prins


tøída šampionu / champion class

V1, CAC
VDH + Club
Best Male
BOS
SPOTNIK´S FIRST FARAO FOR ORMOND
(Knock On Heaven Door Raul x Solbo´s Holly)
maj.M.Lehmann & H.Hoie

V2, Res.CAC
VDH + Club
SOLBO´S KAYO
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Chantal Hultink & Helle Hoie

V3 LOTS OF SPOTS BRUCE THE BOSS
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Oriana´s Traceable Titania)
maj.Pia S.Jensen

V4 SPOTDOG´S BEAT BOX
(Price-Spot´s Are You Ready x Solbo´s Karisma)
maj.Cecilia Andersson

V DALMO´S JOKER II
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Dalmo´s Campari)
maj.Anny Kindlistuen & Greibrokk Kirsti

V PRECIOUS LUV ALESSIO
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Planfield´s Bionda)
maj.Doreen Seidel

V CHRISTI ORMOND EXQUISITE SELECTION
(Spotnik´s Viking Victory x Mochachino Dalmatian Dream)
maj.M.Lehmann

V DREAM BELIEVER SUNSET DALMATIAN
(Spotnik´s Viking Victory x Lacrima Christi Count On Me)
maj.Vengláøová Pavla

----- DAUMONT MAN OF GOLD
(Daumont Helmsman x Daumont Justadream)
maj.Gabriele Vettori


Spotnik´s First Farao For Ormond


tøída otevøená / open class

V1, CAC
VDH + Club
JILLOC´S ZERO ZERO ZEVEN
(Jilloc´s Sugardaddy x Jilloc´s Miss Perfect)
maj.Florence Brunberg Johansen

V2, Res.CAC
VDH + Club
CLOSEST FANTASY SUNSET DALMATIAN
(Spotnik´s Quick Quackery x Lacrima Christi Count On Me)
maj.Kemenyová Alexandra

V3 SPOTNIK´S GOLDEN GLOBE
(Alphadirato Future Brand x Spotnik´s Coffee Cream)
maj.Soren Jacobsen & Helle Hoie

V4 ASSIDUITAS IWANNAMAKER
(NspirD Hollywood Legend x Assiduitas Forbidden Fruit)
maj.Dirk Buchardt

VD EROS-EMILIO VOM JAGDSCHLÖSSCHEN ZU HÜTTELNGESÄS
(Vanoc von der Klostergasse x Checkpoint Bravos Indigo Queen)
maj.Mandy Starck

VD JARGO VOM HAUSE HEIDELBERG
(Hakiba´s Dali x Immy Vom Hause Heidelberg)
maj.Diana Küster

VD BROWNY VOM PASCHABERG
(Lacrima Christi Choco Mousse x Kiss Me Von Reinhold´s Hüsung)
maj.Mario & Katrin Wollert

VD CRAZYSPOTS AQUILO
(Elaridge Celtic Warrior x Toot´s Counting On A Miracle))
maj.Lars Bjerre

----- ASSIDUITAS KILL OR CURE
(Jilloc´s Loverboy x Assiduitas Inner Circle)
maj.Jens Leischner

----- SMILING FELLOW´S DREAM PEDLARY
(City Kid´s Dantes Peak x Smiling Fellow´s Clever Cloggs)
maj.D.Frieske & M.Stühler

----- DAUMONT STANDING OVATION
(Marnellin Who Is Who x Daumont Janesaisquoi)
maj.Gabriele Vettori



Rozhodèí / Judge: Chralotte Jenvall (DK)

feny / bitches
tøída štìòat / baby class

VN1 BAILEY VON ABASKO
(Rillan von Abasko x Uttika von Abasko)
maj.M.& M. Rummerl

----- URANIA VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Luxury Landcruiser Of Living Spots x Sixtina v.Reinhold´s Hüsung)
maj.Marie Kirchner

tøída veteránù / veteran class

V1,
Best Veteran
PLAINFIELD´S BIONDA
(Elliot Blackie Raul x Checkpoint Bravo´s Celia Perfect)
maj.Sabine Wabnitz

----- LATOYA VON TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Heaven´s Hope v.Teutoburger Wald)
maj.K.Lehmann & A.Handel

tøída èestná / honour class

----- SPOTTY BUDDY MON CHERI
(Spotty Buddy Velvet Freckles x Leaveslake Sugar N Spice)
maj.Tenna Johansen

----- DAUMONT JUSTADREAM
(T-Cart Man Of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj.Gabriele vettori

tøída dorostu / puppy class

VN1,
Best Puppy
ASSIDUITAS Lill´Ladida
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Assiduitas Inner Circle)
maj.Florence Brunberg Johansen

VN2 ELEVENTH HEAVEN SUNSET DALMATIAN
(Solbo´s Kayo x Creative Images Sunset Dalmatian)
maj.Eva Dragoviæ

N3 HAKIBA´S INJAH
(Hakiba´s Dameer x Hakiba´s El Ayana)
maj.Stephanie Ehlers

tøída mladých / junior class

V1,
JCAC
VDH + Club
CHRISTI ORMOND JOURNEY TO ADVENTURE
(Hakiba´s Faiz x Christi Ormond Everest Maxima)
maj.Brigitte & Jörn Priggel

V2,
Res.JCAC
VDH + Club
PRECIOUS LUV EMBRACE ME JOON
(Orion´s Belt vom Forst Eichenhorst x Precious Luv Brown Dollar)
maj.Jana Schulz-Vos

VD3 TERRA VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Offordale Chevalier x Mamma-Mia von Reinhold´s Hüsung)
maj.Reinhold Ebert

VD4 ZIMTSTERN VON ABASKO
(Nic vom Wolfsberg x Coastal Kampawiineri)
maj.M.& M. Rummel

D CHRISTI ORMOND JOLLIE JUWEL
(Hakiba´s Faiz x Christi Ormond Everest Maxima)
maj.M.& M. Rummel

----- DAUMONT INFORGETTABLE DREAM
(Jilloc´s Sugardaddy x Daumont Janesaisquoi)
maj.Gabriele Vettori

----- SPOTDOG´S COMPASS CARD
(Spotnik´s Arctic Adam x Solbo´s Karisma)
maj.Cacilia Andersson


Precious Luv Embrace Me


Christi Ormond Jolie Juwel

mezitøída / intermedia

V1,
CAC
VDH + Club
CELTIC GATE´S BREAD N´BUTTER
(City Kid´s Dark Chocolate Danilo x Everwood butterfly Kiss)
maj.Tanja Mattiesson

V2,
Res.CAC
VDH + Club
TIMANKA´S SWEETNESS IS MY WEAKNESS
(Jilloc´s Zero Zero Zeven x Timanka´s Playmate)
maj.R.& F.Brunberg Johansen

V3 CHRISTI ORMOND IMMORTAL SOUL
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Christi Ormond First Fairytale)
maj.Michael Lehmann

VD4 TRICK OR TREAT OF DUKE´S PROUDY
(Perdita´s Rigth on Time x Perfect Kiss of Duke´s Proud)
maj.Sandra Hertoghe

----- CHRISTI ORMOND INCREDIBLE FAIRYLAND
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Christi Ormond First Fairytale)
maj.Linda Petermann


Celtic Gate´s Bread N´Butter


Timanka´s Sweetness Is My Weakness


Trick Or Treat Of Duke´s Proud

tøída šampionu / champion class

V1,
CAC
VDH + Club,
WAFDAL Winner ´13,
BOB
GATFULLS BACK IN BUSINESS
(Export Selection fo Astonishing x Jilloc´s Matchmaker)
maj.Louice Hangman

V2,
Res.CAC
VDH + Club,
PERFECT KISS OF DUKE´S PROUD
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x Obviously Onix Of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V3 ASSIDUITAS JUNGLE FEVER
(Ottopojan Önskarlyckatill x Dallmalli Goodness Gracious at Assiduitas)
maj.Michaela Dörfer

V OFFORDALE SAPHIRE
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Offordale White Lady)
maj.Helle hoie & Jenny Alexander

----- CHECKPOINT BRAVO´S HAZEL
(Alphadirato Emperor x Checkpoint Bravo´s Fame)
maj.Christiane Wolski

----- CREATIVE IMAGES SUNSET DALMATIAN
(Spotnik´s Quick Quackery x Lacrima Christi Count On Me)
maj.Eva Dragoviæ

----- DAUMONT QUALITY SEAL
(Jilloc´s Loverboy x Daumont Justadream)
maj.Gabriele Vettori

------ TREASURE TOULOUSE VOM TEUTOBURGER WALD
(Christi Ormond Exquisite Selection)
maj.Nabuka vom Teutoburger Wald


Gatfulls Back In Business


Perfect Kiss Of Duke´s Proud

Offordale Saphire

tøída otevøená / open class

V1,
CAC
VDH + Club
JILLOC´S SPLENDID CHOICE
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Jilloc´s Key To Success)
maj.Florence Brunberg Johansen

V2 LOTS OF SPOTS MADAME MARIE
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Oriana´s Traceable Titania)
maj.Mette Grüner Vindfeldt

V3 OBONYA´S PRIDE ANNA-ARIELLA
(Spotnik´s First Farao For Ormond x Obonya vom teutoburger Wald)
maj.Karola Lehmann

VD4 CORAL-LEE VOM PASCHABERG
(Easy lover Spike of the living Spots x Kiss Me von Reinhold´s Hüsung)
maj.Andreas Engeln

VD SCARLET VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Oriana´s Traceable Toffee x Mamma-Mia von Reinhold´s Hüsung)
maj.Barbara & Jürgen Plock

VD UNITED PLEASURE VOM TEUTOBURGER WALD
(City Kid´s Dark Chocolate Danilo x Christi Ormond Empress Edition)
maj.Sandra Stolte


Spotnik´s First Farao For Ormond - BOS


Gatfulls Back In Business - BOB