English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Světová výstava psů / World Winner Dog Show
Bratislava (SK) - 09. 10. 2009



Rozhodčí / Judge: Kari Järvinen (FIN)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

VN1 JILLOC´S WALK ON TOP
(Jilloc´s Sugardaddy x Muzika s Nevskih Ostrovov)
maj.Brunberg Karlson Florence

VN2 DAUMONT MAN OF GOLD
(Daumont Helmsman x Daumont Justadream)
maj.Gabriele Vettori

třída mladých / junior class

V1, CAJC,
World
Junior Winner
CHRISTI ORMOND EXQUISITE SELECTION
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Lehmann Michael

V2 MARNELLIN HOT TO HANDLE
(Jilloc´s Loverboy x Timanka´s Playmate )
maj.Huttinen Niina

V3 HEDONIST OD MOTOVUNA
(Panthera Unica Zeus x Volim Te Od Motovuna )
maj.Ivana Bakal

V4 CLOSEST FANTASY SUNSET DALMATIAN
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x ICh.Lacrima Christi Count on Me)
maj.Keményová Alexandra

V ALPHADIRATO HISTORY MAKER
(Merry Go Round Mach Ten x Alphadirato Exact Copy)
maj.T.Nikolaeva

V CRUNCH MUNCH VOM ASCABACH
(Dalmo´s Headmaster II x Gwynmor Unchained Melody)
maj.Makarova Svetlana

V NAMARA´S WILD BASIL
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.Kuipers Erna

VD CATCHY SOLUTIONS SUNSET DALMATIAN
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x ICh.Lacrima Christi Count on Me)
maj.Krejčová Petra

VD GOOD SON THE ASTONISHING
(Cool Spots Ascot x Edna MillionThe Astonishing)
maj.Matiushko Kateryna

VD DVOJICA VIKING HENRY
(Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x Dvojca Voodoo)
maj.Malovič Kateřina

VD LIVER QUIMBY OF AGOMENTI
(Panthera Unica Star At Sea x Treasure Of Gold Of Agomenti )
maj.Kardos Aniko

VD VIOLINO A PUA ANDANTE
(Puding Dog Anshlag x Mir Grez Russkaya Matreshka )
maj.Skripka Alena

D CHRISTI ORMOND EUROPEAN ILLUSION
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Lehmann Michael

D DIVALINOR EARTHQUAKE
(Divalinor Dreamkeeper x Timanka´s Rainbow Diva )
maj.Melnikova Nadezhda

----- BON´OBIS RAINBOW ROVER
(Lord Leaon von Reinhold´s Husun x Bonnie )
maj.Sveigaard, Sekina, Sorense

----- CHRISTI ORMOND EXPLOSIVE COMPETITION
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Bruno Sorte

----- FARAON Z TERLETSKOY DUBRAVY
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Volshebnaya Zhemchuzhina iz Terletskoy Dubravy )
maj.Kvadritsius A.Matrovova

----- JETTO VOM HÜGEL
(Gido v.Hügel x Fiby v.Hügel )
maj.Viete Ina


Rozhodčí / Judge: Fintora Oleg (SK)

mezitřída / intermedia

V1, CAC HAKIBA´S DAMEER
(Lacrima Christi Cro´A Porter x Everybody's Sunshine vom Schwarzen Rubin)
maj.Ziegerer Martin

V2, Res.CAC SOLBO´S KAYO
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Loken & Hoie & Ivarsson

VD3 UDARNIY BLUES S NEVSKIH OSTROVOV
(Dalming´s Hocus-Pocus x Esche Odna Volna s neveskih Ostrovov)
maj.Zemtsova Anna

VD4 LIVER PICKWICK OF AGOMENTI
(Panthera Unica Star At Sea x Liver Sunflower of Agomenti )
maj.Szabo Erika

----- UNICUM AILEND
(Bright Pearl Uterennyaya Rosa x Kassiopeya Keisi del Ailend)
maj.Elena Moskalenko

třída otevřená / open class

V1, CAC JILLOC'S SUGARDADDY
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Jilloc´s Key to Success)
maj. Brunberg Karlson Florence

V2, Res.CAC ELARIDGE CELTIC WARRIOR
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Elaridge Sherry Pepper)
maj. Annemiek Morgans

V3 XANTINO VOM SCHEIBENHOLZ
(Gwynmor Undercover Agent x Santana vom Scheibenholz)
maj.Andrea Mix & Kujat Petra

V4 CHRISTI ORMOND COPPOLA
(Lacrima Christi Cro´A Porter x Moccachino Dalmatian Dream)
maj. Michael Lehmann

V ALPHADIRATO GO AND SHINE
(Tollwood Lionel At Kilndandy x Laguna Dios Alisia Donna )
maj.Kurakova I.

V DAUMONT KNIGHTOFGOLD
(Kalokairie Lord of Livers x Ch.Daumont Greysatinslippers)
maj.Vettori Gabriele

V DOT.COM´S BRAKE ME SHAKE ME
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Timanka´s Hothouse Flower)
maj.Elsner Beate

V GWYNMOR YOUNG GLORY
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.I.Uspenkhova

V SASSAFRAS PAINT IT BLACK
(Sophtspot Sugar Daddy at Dvojca x Tyrodal Ultra Violet by Sassafras)
maj. Heikkinen Sanna

V WYK VOM SCHEIBENHOLZ
(CAPRILI´S COOL AS ICE x Riminivom Schiebenholz)
maj.Heiland Erika

V KILIMANJARO´S SNOW RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Šípková Klára

VD BIG BEAUMONDE
(First Forest Fresh Cinnamon x Evinda Glamour )
maj.Astrouh A.V.

VD CAPRILLI'S GLENMORANGIE
(Rocca Al Mare Congregare x Jilloc´s Fancy Me At Millview)
maj. Tanya Arangelova

VD COASTAL ILLUMINANT
(Frökens Jupiter x Ottopojan Wienerwalssi)
maj. Skalin Anne

VD ORPHEUS VOM REINHOLDS HÜSUNG
(Multi-Kulti vom Reinholds Hüsung x Joy vom Reinholds Hüsung)
maj.Mehl Matthias

VD PANTHERA UNICA BALTIC STAR
(ICh.Panthera Unica Very Important x ICh.Falcatus Stella Delilah)
maj.Vestimova E. a Grigorev E.

----- ARMIN ATTIS MORNING SMILE
(Lacrima Christi Choco Mousse x Ladna Panna Bialo Czarni )
maj.Horodecki Grzegorz

----- DJANGO VOM HESSENHAUS
(Kamilkan Vainamoinen x Buffy-Pearl vom Hossenhaus)
maj. Langanke E+S

třída šampionu / champion class

V1, CAC
World Winner
BOB
BELL-A-MIR'S ELEGANT ENVOY
(Spotnik´s Viking Victory x Bell-A-Mir´s Classy Cleopatra)
maj. Ivarsson Solveig, Helle Hoie, Soren Jacobsen

V2, Res.CAC,
Res.CACIB
FALCATUS FIRE IN THE HOUSE
(Dot.Com´s Brake Me Shake Me x Perdita´s Call Me Madame)
maj. Cserni István

V3 CHEZARE ROMA
(Heppi Sembo Belfast x Rina Ravenna )
maj.Frolov Alexander

V4 GWYNMOR YAMKA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Bruno Sorte

V ALPHADIRATO EMPEROR
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Laguna Dios Alicia Donna)
maj. Jähnichen Rene

V BROWN SUGAR DELLA BELCORA
(Spotnik´s Block Buster x Perla Della Belcora)
maj. Morris Maganghi

V ABSOLUT VODKA BY MEDIOLANUM
(Cappucino x Joy by Mediolanum)
maj.Dević Nenad

V ARTUR OD MOTOVUNA
(Ch.Curia´s Outstanding Oliver x Ch.Volim Te od Motovuna)
maj.Ivana Bakal

V KNOCK ON HEAVEN DOOR RAUL
(Ch.Bad&Mad Serbian Surprise in Raul x Ch.Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

V LACRIMA CHRISTI CRO´A PORTER
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Michael Lehmann

V FLORI VON DER KOSELMÜHLE
(Ch.Billy vom Hügel x Ch.Xilly vom Hügel)
maj.Werner Frank u Silke

V LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE
(ICh.Lacrima Christi Coppola x ICh.Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Anna Kozber

V LOVINDA'S FABIAN
(Dalmo´s Aragon The First x Lovinda´s Chessie)
maj. Anne Karin Nyhammer

V MULTI-KULTI VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

VD EXLIBRIS CANES ADDRESSED TO LAGUNA DIOS
(Ottopojan Pataassa x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.M.Melnikova, A. Astrouh

VD FUNKY FAUN ROYAL HERMELIN
(Hollywood´s Dream Raul x Venus Venise du Domaine Belle Rose)
maj.Sedláčková Monika

----- FLASH VOM HÜGEL
(Perdita´s Inside Information x Xira vom Hügel)
maj.Krumbiegel Horst & Ulrike

----- JILLOC´S LOVERBOY
(Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc´s x Timanka´s Close Enough)
maj.Brunberg Karlson Florence

----- LAGUNA DIOS IRISH COFFEE
(First Forest Fresh Cinnamon x Zherona Aley Orf)
maj.Tselischeva EU.

----- SOPHTSPOT SUGAR DADDY AT DVOJICA
(Doctor Fox by Salsusa x Haiths Definately Maybe by Sophtspot)
maj.Halper Željka/Dunnachie M

----- PANTHERA UNICA STAR AT SEA
(T-Cart Man of Gold x Fortuna de Gabritho)
maj.Kasza Katalin

----- BEL
(First Forest Frash Cinnamon x Zherona Alex Orf)
maj.Tselischeva Eu.

----- EXLIBRIS CANES HIDDEN TREASURE
(Kamilkan Vainamoinen x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus + Janson

------ SPOTTY BUDDY VELVET FRECKLES
(Washakie Black Velvet x De Lukatan Home Made Bisquit)
maj.Tenna Johansen

Rozhodčí / Judge: Kari Järvinen (FIN)

třída veteránů / veteran class

V1, World
Veteran Winner
3.BOD Veteran
KAMILKAN VÄINÄMÖINEN
(Kamilkan Milkanpoika x Kamilkan Nittykirvinen)
maj.Niemenperä Jonna & Taru

V2 CHAPMAN VOM TEUTORBURGER WALD
(Candyman of the Living Spots x Alissia vom Teutoburgerwald)
maj.Wahnert Tanja

V3 LAGUNA DIOS VITTORIO VERITAS
(Rocca Al Mare Adirato x Evita Liza)
maj.Heinlaid Katlin

V4 CHECKPOINT BRAVO´S DUKE
(Ch Retma Paparazzi x Ch Marta von Schönhagen)
maj.Jähnichen René

V DALMINO ESPECIAL TOUCH OF EAGLE
(Dalmino Falcon Fire x Vala od Koprivnice)
maj.Halper Željka

V GUCCI STRACIATELLA
(Akela Straciatella x Esmeralda Straciatella)
maj.Gürtlerová Jana

----- ENRICO BAZZI RAUL
(Spotnik`s Special Selection x Social Souchong of Dalbury`s Clan)
maj.Monika Pelíšková

----- STARWEPT COFFEE CLUB
(Swiftgait Apache Warrior x Dumbledeer Youngs Hope E.T)
maj.Roberta Giulini


feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN1,
Puppy BOB
QUALITY QUEEN VOM TEUTOBURGER WALD
(Christi Ormond Coppola x Latoya vom Teutoburger Wald)
maj.Bäumer/Lange Daniela/Karola

VN2 DAUMONT MADE IN HEAVEN AT HERBERIA
(Daumont Helmsman x Daumont Justadream)
maj.Riccheti Francesco

VN3 WATCHMACALLITCOF DUKE´S PROUD
(Spotnik´s Viking Victory x Crazy For You of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

VN4 MARA-MIA VOM ARABIAN STUD
(Bell-A-Mir´s Ducky Duke x Gracy Jones von Arabian´s Stud)
maj.Liebold Matthias

třída mladých / junior class

V1, World
Junior Winner,
Junior BOB
CINNAMON SWIRL VOM ASCABACH
(Dalmo´s Headmaster II x Gwynmor Unchained Melody)
maj.Nikolaeva T.

V2 GRATIA PLENA FROM SACRED GARDEN
(Arderisland Chocolate Count x Bella Bianka Utrennyaya Rosa)
maj.Moskalenko E.+I.Andreiev

V3 NAMARA´S COLORADO BLUE COLOMBINE
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.Kuipers Erna

V4 TANA VOM WOLSBERG
(Nic vom Wolsberg x Panthera Unica Naomi of Gold)
maj.Hohne Wolfgang

VD CHERNAYA PANTHERA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Irina iz Terletskoy Dubravy)
maj. Tarasenko Tatiana

VD CHRISTI ORMOND EVEREST MAXIMA
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Lehmann Michael

VD DVOJICA VELVET GLOVE
(Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x Dvojca Voodoo)
maj.Halper Željka

VD HISTORY OD MOTOVUNA
(Panthera Unica Zeus x Volim te od Motovuna)
maj.Bakal Ivana

VD MARNELLIN HOT ROMANCE
(Jilloc´s Loverboy x Timanka´s Playmate )
maj.MUURMÄKI SANNI

VD SPOTTY DIAMANT CHAMPAGNE JÁZMIN
(Panthera Unica Star at Sea x Albicans Florentina)
maj.Róka Mónika

D GOD´S GRACE FROM SACRED GARDEN
(Arderisland Chocolate Count x Bella Bianka Utrennyaya Rosa)
maj.Moskalenko E.+I.Andreiev

D MARNELLIN HYACINTH BUCKET
(Jilloc´s Loverboy x Timanka´s Playmate )
maj.Huttinen Niina

D VIOLINO A PUA ARIA
(Puding Dog Anshlag x Mir Grez Russkaya Matreshka)
maj.Skripka A.& Shevtsova N.

----- EXLIBRIS CANES I´M FEMME FATALE
(Ottopojan Valloitaja x Exlibris Canes A´La Carte)
maj.Kruus JElena

----- BON´OBIS SMILING SAGA
(Lord Leon von Reinhold´s Husun x Bonnie )
maj.Sveigaard Sekita

----- CHE GIOIA V.JAGDSCHLOSSEN ZU HUT
(Baffao v.Jagdschlossen zu Hut x Coco Chanel Zum Vimeimeijum)
maj.Muller Eva + Heinrich

Rozhodčí / Judge: Fintora Oleg (SK)

mezitřída / intermedia

V1, CAC ALPHADIRATO HARMONY
(Merry Go Round Mach Ten x Alphadirato Exact Copy)
maj.Volgina Natalia

V2, Res.CAC PANTHERA UNICA CARINA
(Ch.Panthera Unica Star at Sea x Ch.Panthera Unica Very Lovely)
maj.Norma Godina

V3 LACRIMA CHRISTI CLEAR MAGIC
(Spotnik´s Dare Devil x Lacrima Christi Cutie Pie)
maj.Morgans Annemiek

V4 OBONYA VOM TEUTOBURGER WALD
(Lacrima Christi Cro A Porter x Latoya Vom Teutoburger Wald)
maj. Robert Becht

V USIPANNAYA ZVEZDAMI S NEVSKIH OSTROVOV
(Dalming´s Hocus-Pocus x Esche Odna Volna s neveskih Ostrovov)
maj.Makarova S.

VD DAUGHTER DE LA QUEEN FROM DALMADAMI
(Chainie´s Secret by Raul X Emily Brown Raul)
maj.Beutelová Lenka

VD DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

VD LIMITED EDITION VOM FORST EICHENHORST
(Rocca Al Mare Congregare x Geisha vom Horst Eichenhorst)
maj.Elsner Beate

VD UNITED SPOTS PENNSYLVANIA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x United Spots Oasis)
maj.Anita & Željko Radić

----- DAUMONT LADYHAWK
(Rocca Al Mare Congregare x Daumont Greysatinslippers)
maj.Roberta Giulini

----- GUARDIAN ANGEL OF SPOTTED JOY
(Alphadirato Emperor x Close Enough of Spotted Joy)
maj.Trixl Valerie

třída otevřená / open class

V1, CAC,
Res.CACIB
JILLOC'S SPLENDID CHOICE
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Jilloc´s Key To Success)
maj. Bruneberg Karlsson Florence

V2, Res.CAC DIVALINOR DESERT ROSE
(Dot.Com´s Brake Me Shake Me x Sweet Emotion Panthera Unica )
maj.Dimitar Stanchev

V3 UNITED SPOTS PAINTED DESERT
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x United Spots Oasis)
maj.Bruno Sorte, Scampini Verna

V4 PERFECT KISS OF DUKE´S PROUD
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x Obviously Onix Of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V DALMO´S IRISH COFFEE II
(Dalmo´s Educated Edgar x Dalmo´s Contessa)
maj. Y.Savonova

V DAUMONT JENESAISQUOI
(T-Cart Man of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj.Vettori Gabrielle

V DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE
(ICh.Enrico Bazzi Raul x ICh.Alphadirato Eternal Love)
maj.Ludmila Macháčová

V FARFALLA LADY BLUES TERLETSKAYA
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Tsarevna Sofia iz Terletskoy Dubravy)
maj. Babkina T.V.

V NABUKA VOM TEUTOBURGER WALD
(Lacrima Christi Cro A Porter x Jameela vom Teutoburger Wald)
maj. Karola Lange

V OLIMPYA DEL PARNASO
(Delfo Del Parnaso x Fiaba Del Parnaso)
maj. Zappia Marianela

V OPRAH WINFREY BY MEDIOLANUM
(Zorba Plum Pudding x Jezebel by Mediolanum)
maj.Dević Nenad

V OSENNYAYA SKAZKA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Caesand´s Regent Star x Puding Dog Krasa Terletskaya)
maj.Politova & Chernova Anna

V SPOTNIK'S DIVA DELUXE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Helle Hoie

V TSVETOK APSNY FELICIA WISE QUEEN
(Spotmaniac Belivable Regal x Tsvetok Apsny Zolotaya Vishnya)
maj.Ljaschenko Ekaterina

VD ALBA DE L´ETTORI
(Alphadirato Future Brand x Rutta Li Aisha)
maj. Krasilnikova O.

VD FRANKIE´S PEARL ROYAL HERMELÍN
(Hollywod´s Dream Raul x Venise Venus du Domaine Belle Rose)
maj.Fratričová Lucia

VD FIESTA STAR BOHEMIA RODODENDRON
(Starlong Selective Stainer x Olbero Olympic Dreamgirl)
maj. Kateřina & Nenad Malović

VD GARDIAN ENZHEL BE MY SWEET DREAM
(Gwynmor Young Glory x Elayvli Dot)
maj.Artemeva Ksenia

VD LAGUNA DIOS RAMAYANA
(Puding Dog Knjaz Terletskyi x Laguna Dios Donmaria Delpinta)
maj. V.D.Piskun

VD TSVETOK APSNY HELGA MY CRYSTALL
(Spotmaniac Belivable Regal x Izolda Iz Mira Snow)
maj.Kistanova Natalia

----- DOTTY VOM HOSSENHAUS
(Kamilkan Vainamoinen x Buffy-Pearl vom Hossenhaus)
maj. Langanke E+S

----- FLINKVILD LA VIDA MONA
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Flinkvild Paloma Pikasso)
maj. Akhayan Svetlana

----- GWYNMOR YAHIMBA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Kuipers Erna

---- TSVETOK APSNY HRIZANTA DARIA
(Spotmaniac Belivable Regal x Izolda Iz Mira Snow)
maj.Nikitina O.N.

třída šampionu / champion class

V1, CAC,
CACIB,
World Winner
UZHE ZVEZDA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Lacrima Christi Coppola x Gwynmor Never Say Never)
maj. Chernova Valeria

V2, Res.CAC JILLOC´S JOYRIDE
(Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc´s x Timanka´s Close Enough)
maj. Brunberg Karlsson Florence

V3 CRAZY FOR YOU OF DUKE´S PROUD
(Gwynmor Quality Label x Obviously Onyx of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V4 DAUMONT JUSTADREAM
(T-Cart man of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj. Vettori Gabrielle

V APSOLUTE MOTOVUN OD MOTOVUNA
(Curia´s Outstanding Oliver x Volim te od Motovuna)
maj.Bakal Ivana

V ARMANI ATLAS BI
(Alphadirato Future Brand x Rutta Li Aisha)
maj.Novikova I.Ya.

V DIVALINOR DAYBREAK
(Dot.Com´s Brake Me Shake Me x Sweet Emotion Panthera Unica)
maj.Melnikova Nadezhda

V KASSIOPEA THE BEST RAUL
(Bad&Mad Serbian Surprice in Raul x Heart of Bad&Mad in Raul)
maj.Lišková Eva

V LATOYA VOM TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Heaven´s Hope vom Teutoburger Wald)
maj.Lange Karola

V MAGNOLIA DEL PARNASO
(Mirmas Braveheart x Beatrice del Parnaso)
maj.Ricchetti Francesco

V MUZIKA S NEVSKIH OSTROVOV
(Veseliy Roghr S Nevskih Ostrovov x Esche Odna Volna S Nevskih Ostrovov)
maj. Zemtsova Anna

V RIA VOM WOLSBERG
(Nic vom Wolsberg x Panthera Unica Naomi of Gold)
maj. Hohne Wolfgang

V VERONA DREAM DALMATINER
(Prikedilla´s Amarock x Jezabel by Mediolanum)
maj.Dević Nenad

V EMY VON DER KOSELMÜHLE
(Tim vom Hügel x Zera vom Hügel)
maj.Liebold Matthias

V MAMMA-MIA VON REINHOLD´S HÜSUNG
(Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold´s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

V ORIANA'S TRACEABLE TUDOR ROSE
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon Contess Oriana)
maj. Soren Jacobsen

V VITTORIA LA GRANDE BENEFATTO
(Alphadirato Corner Stone x Paloma Bianca Benedetto)
maj. Straskina Tatyana

V YAGODA-MALINA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Lavanda Iz Terletskoy Dubravy)
maj. Makarova A

VD BEVERLY ANGELIA ROYAL HERMELIN
(ICh.Hollywood´s Dream Raul x Zuzia Usmiech Dalmacji)
maj.Monika Sedláčková

----- ALPHADIRATO EXACT COPY
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Katlin

----- GWYNMOR YSGAWEN
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj. Annemiek Morgans

----- CLOSE ENOUGH OF SPOTTED JOY
(Checkpoint Bravo´s Duke x Maja)
maj.Valerie Trixi

Rozhodčí / Judge: Kari Järvinen (FIN)

třída veteránů / veteran class

V1, World
Veteran Winner
DALMINO ETERNAL ELECTRA
(Dalmino Falcon Fire x Vala od Koprivnice)
maj. Halper Dražić Željka

VD2 LAWENDA LORIS USMIECH DALMACJI
(Bognar Lovely Usmiechnieta Wielchenta x Orkuszka Usmiech Dalmacji)
maj.Sedláčková Monika

----- BUFFY PEARL VOM HOSSENHOUS
(Perdita´s Inside Informationx Dinah vom Gramzower Kloster)
maj. Langanke S&E.


Closest Fantasy Sunset Dalmatian
Closest Fantasy Sunset Dalmatian
Hakiba´s Dameer
Hakiba´s Dameer
Solbo´s Kayo
Solbo s Kayo
Udarnyi Blues s Nevskih Ostrovov.jpg
Udarnyi Blues s Nevskih Ostrovov.jpg
Alphadirato Go and Shine
Alphadirato Go and Shine
Coastal Illuminant
Coastal Illuminant
Cinnamon Swirl vom Ascabach
Cinnamon Swirl vom Ascabach
Cinnamon Swirl vom Ascabach
Cinnamon Swirl vom Ascabach
Daughter de la Queen Dalmadami
Daughter de la Queen Dalmadami
Lacrima Cristi Clear Magic
Lacrima Cristi Clear Magic
Jilloc´s Joyride
Jilloc´s Joyride
Daumont Justadream
Daumont Justadream
Crazy For You of Dukes Proud
Crazy For You of Dukes Proud

Cinnamon Swirl vom Ascabach - World Junior Winner, Junior BOB

ICh.Uzhe Zvezda Iz Terletskoy Dubravy - World Winner 2009

ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy - World Winner 2009, BOB

ICh.Kamilkan Vainamoinen - 3.BOD Veteran