English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinů

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Světová výstava psů / World Winner Dog Show
Helsinki (FIN) - 09. 08. 2014



Rozhodčí / Judge: Arne Foss (N)

psi / dogs
třída mladých / junior class

V1, Junior
World Winner
SKVA LUXURY ITEM
(Jilloc's Zero Zero Seven x Jilloc's Velvet Touch)
maj. Thomas Frandsen

V2 DALYLOVE KEY FOR LOVE
(Dalylove Forceful Flint x Puding Dog Estee Lauder)
maj. Kira Sundström & Kätlin Unt

V3 ASSIDUITAS LEGAL EAGLE
(Spotnik's First Farao for Ormond x Assiduitas Inner Circle)
maj. Suvi Lukjanov

V4 DALMINO WITCHCRAFT WIZARD
(Dalmino Voodoo Vision x Dalmino Hocus Pocus Hermione)
maj.Cesare Filippelli

V BAJKAGOU'S CHAMPION
(Alderisland Chocolate Count x Bajkagou's Black Or White)
maj.Satu Rytkönen

V JAMIROQUAI THE ASTONISHINGR
(Spotnik's First Farao For Ormond x Jilloc's Seventh Heaven)
maj.Tatyana Prokhorova

V MARNELLIN MASTER OF PUPPETS
(Gracilis Masterpiece x Varius What Ever)
maj. Marjo Paavilainen

V O'ZONE OSGAR
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Outi Vilkuna & Mervi Toivanen

VD BELOE ZOLOTO WISHMASTER
(Perdita's Right On Time x Honda S Nevskih Ostrovov)
maj. Katarina Isoluoto & Jari Isoluoto

VD HEPPI SEMBO PAPPER WHITE
(Jilloc's X-Factor x Yablonevi Tsvet Iris)
maj.S.Petrenaite

VD O'ZONE ORION
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Krista Hukkanen

VD O'ZONE OSSIAN
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Anna-Kaisa Laukka & Jarkko Laukka

VD CURIAS COURAGEUS CASPER
(Washakie Chief As Great As x Curia´s Somebody´s Shadow)
maj.Tina Malling Thorsen

VD STELTON JAARLI
(Gracilis My Best Friend x Stelton Flanellin Lumo)
maj.Johana Lento

----- TOOT'S JUST A DREAM
(Perdita's Right On Time x Toot's Bobadilla Light)
maj. Asa Fagerlund & Ida-Helene Sivertsen & Sindre Garnes Anderson

Junior World Winner - Skva Luxury Item
Junior World Winner - Skva Luxury Item


mezitřída / intermedia

V1 DENOLA BESTSELLER
(Perdita's Right On Time x Ddalylove From Firytale)
maj. Mila Ykspetäjä

VD2 SPOTNIK'S LIVER LEOPARD
(Price Spot's Are You Ready x Bankirens A Hell Of A Lady)
maj.Tarja Vehman

třída otevřená / open class

V1, Res.CAC SOLBO'S NESTER AV KAYO
(Solbo's Kayo x Solbo's Ester)
maj.Mirja Rantasalo - Nyman & Erica Nyman

V2 TITARA'S JOY BLAZE
(Holmankarin Odysseus x Titara's La Belle Hill)
maj.Anna-Kaisa Aho Vaasa

V3 DALSPOTS COACH MASTER
(Dalmo's Elegant Edward x Dalspots Almost-Harmony)
maj. Lena Erlandson

V4 BOTNICUS DRIVE ME CRAZY
(Jilloc's Zero Zero Zeven x Botnicus Attraction)
maj. Lina Nordmark

V ARAIDAN NAURAVA KULKURI
(Sweetspots Top Gun x Araidan Huurteinen Hilla)
maj. Mia Wallenius & Antti Kalanti

V BOTNICUS DO IT MY WAY
(Jilloc's Zero Zero Zeven x Botnicus Attraction)
maj. Lina Nordmark

V FIREHOUSE'S POWERBACK
(Perdita's Sparkling Star x Firehouse's My One Desire)
maj. Tanja Lönnqvist & Mika Lönnqvist

V HOLMANKARIN STRACIATELLO
(Unelias x Holmankarin One Of Us)
maj.Laura Ripatti & Kira Wikström

V LICONDA'S AL-CAPONE
(Marnellin Hot To Handle x Botnikus Anaconda)
maj. Linda Nilsson

VD ARAIDAN NAPAPOORIN SNKARI
(Sweetspots Top Gun x Araidan Huurteinen Hilla)
maj. Terhi Toppari

VD DOUBLE DOT'S REAL ASTON MARTIN
(Double Dot's Casino Royale x Ohara vom Teutoburger Wald)
maj. Anu Rovio

VD O'ZONE LEONARDO
(O'Zone Ikaros x Gracillis Irresistible)
maj. Krista Hukkanen

----- PACEAWAY AT ROSEMOUNT
(Alphadirato Future Brand x Paceaway Nite Fire)
maj. Paulo Carneiro & Ron & Diane Besoff & Glen Vernon

Res.CAC - Solbo's Nester Av Kayo
Solbo's Nester Av Kayo


třída šampionu / champion class

V1, CACIB,
World Winner
GRACILIS MASTERPIECE
(Dalmo's Head Hunter II x Gracilis Higher Power)
maj. Päivi Jousmäki

V2, CAC,
Res.CACIB
OFFORDALE CHEVALIER
(Bell-A-Mir's Elegant Envoy x Offordale White Lady)
maj. Jenny Alexander

V3 SOLBO'S PICASSO AV ZACCO
(Bell-A-Mir's Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj. Mirja Rantasalo-Hyman

V4 DALMINO VOODOO VISIONO
(Falcatus Fire In The House x Dalmino Eternal Electra)
maj. Željka Halper Dražić & Mihael Dražić

V OTTOPOJAN AAPO
(Ottopojan Önskarlyckatill x Exlibris Canes Addition To Ottopojan)
maj. Terhi Toppari

V ALPHADIRATO KNIGHTED KING
(Spotnik´s Viking Vicotry x Alphadirato Harmony)
maj. Natalia Vologina

V BELOE ZOLOTO MAKSIMALNY USPEH
(Divalinor Dreamkeeper x Beloe Zoloto Schecka Imperatorskaya Dochka)
maj. Tatjana Anpilogova

V BOTNICUS COULD IT BE MAGIC
(Jilloc's Sugardaddy x Botnicus Attraction)
maj. Lina Nordmark

V CAESANDS NEW EDITION
(Marnellin He Is The One x Caesands Endless Fame)
maj. Teija Karjunen

V DAUMONT STANDING OVATION
(Marnellin Who Is Who x Daumont Janesaisquoi)
maj. Gabriele Vettori

V FIREHOUSE'S NASTY FULL BACK
(Dalmo's Elegant Edward x Gracilis Hearts On Fire)
maj. Tanja Lönnqvist & Mei Kujanpää

V BOTNICUS COULD IT BE MAGIC
(Jilloc's Sugardaddy x Botnicus Attraction)
maj. Lina Nordmark

V GRACILIS MY BEST FRIEND
(Dalmo's Head Hunter II x Gracilis Higher Power)
maj. Riitta Viljamaa

V HOLMANKARIN ODYSSEUS
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Holmankarin Josephine)
maj.Eeva-Maija Ripatti & Laura

V HOLMANKARIN ROBERT REDFORD
(Sassafras Paint It Black x Holmankarin Josephine)
maj.Laura Ripatti & Eeva-Maija Ripatti & Jennifer Salmio

V LAGUNA DIOS ZEDAX
(Spotnik's Free Falcon x Divalinor Famous Queen)
maj.N.Melnikova

V LICONDA'S ARMANI
(MArnellin Hot To Handle x Botnicus Anaconda)
maj.Linda Nilsson

V MARNELLIN HOT TO HANDLE
(Jilloc's Loverboy x Timanka's Playmate)
maj.Niina Huttunen & Heli Marttinen

V MARNELLIN KING OF QUEENS
(Marnellin Who Is Who x Marnellin Golden Abby)
maj.Niina Huttunen & Heli Marttine

V OTTOPOJAN ÖNSKARLYCKATILL
(Rallallaa Tittelinture x Ottopojan Wienerwalssi)
maj.Wallenius Mia & Adle

V STELTON GILBERT GRAPE
(Dalmo's Head Hunter II x Stelton Cornflower)
maj.Tiina Fyhr

V TITARA'S JOY OF FREEDOM
(Holmankarin Odysseus x Titara's La Belle Hill)
maj. Hilkka Järvinen

V TITARA'S LONLEY RIDER
(Little Village's Jolly Jocker x Titara's Ma Cherie)
maj. Satu Myllyntaus

V TOOT´S FIELDS OF GOLD
(Jilloc's Sugardaddy x Toot's Bobadilla Light)
maj.Jelena Kruus & Kairi Janson

World Winner - Gracilis Masterpiece a CAC, Res.CACIB - Offordale Chevalier
World Winner - Gracilis Masterpiece a CAC, Res.CACIB - Offordale Chevalier


třída veteránů / veteran class

V1, Veteran
World Winner
BOS Veteran
TITARA'S MARSEILLE
(Lacrima Christi Coppola x Titara's Noblessa Hill)
maj. Satu Myllyntaus

V2 ORIANA'S TRACEABLE TARGET
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon Countess Oriana)
maj. Mette Grüner Vindfeldt, Annemiek Morgans


BOS Veteran World Winner - Titara's Marseille
BOS Veteran World Winner - Titara's Marseille


Rozhodčí / Judge: Liliane De Ridder-Onghena (B)

psi / dogs
třída dorostu / puppy class

VN1
BOS Puppy
GRACILIS NEMIROFF VODKA
(Holmankarin Robert Redford x Gracilis More Power)
maj. Outi Nurmi & Henna Nikumaa & Aatu Rundgren

VN2 EXLIBRIS CANES UP AND COMING
(Toot's Fields Of Gold x Exlibris Canes On The Top)
maj.Jelena Kruus

feny / bitches
třída dorostu / puppy class

VN1
BOB Puppy
FIREHOUSE'S RED HOT
(Marnellin Hot To Handle x Firehouse's No Doubt)
maj. Taina Orenius & Tanja Lönnqvist

BOB Puppy - Firehouse's Red Hot
BOB Puppy - Firehouse's Red Hot


třída mladých / junior class

V1, Res.CAC
Junior
World Winner
JEZEBEL THE ASTONISHING SOPHSPOT
(Spotnik's First Farao for Ormond x Jilloc's Seventh Heaven)
maj. Jacquie Christie

V2 MELLANLLÖMAN HONEY PIE
(Sweetspots Top Gun x Mellanmöllan Lets Dance Salsa)
maj.Lena Erlandsson

V3 ASSIDUITAS LOLLAPALOOZA
(Spotnik's First Farao for Ormond x Assiduitas Inner Circle)
maj. Mia Wallenius & Sari Airianen

V4 O'ZONE OMA
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Outi Vilkuna & Hannele Alakontola

VD BELOE ZOLOTO WAY TO SUCCESS
(Perdita's Right On Time x Honda S Nevskih Ostrovov)
maj. Heidi Kohonen & Tatjana Volkova

VD DALMINO BEAUTIFUL LEGEND
(Caprilli's I Have A Dream x Dalmino Vamp View)
maj. Zeljka Halper Dražić & Michael Dražić

VD HOLMANKARIN TO BE OR NOT TO BE
(Holmankarin Isaac Newton x Holmankarin Marie Curie)
maj. Eeva-Maija Ripatti & Emma Pöllä

VD LACRIMA CHRISTI CATCH ME IF YOU CAN
(O'Zone Ilmarinen x Deep Memory Panthera Unica)
maj. Barrie Drewitt-Barlow

VD MELISSA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Marnellin Hot To Handle x Uzhe Zvezda Iz Terletskoy Dubravy)
maj. Irina Petrakova & Valeria Chernova

VD O'ZONE ODILE
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Outi Vilkuna & Maaria Pitkäniemi

VD O'ZONE OIHONNA
(Danila Master Iz Terletskoy Dubravy x O'Zone Indira)
maj. Eija Tähtinen

----- EXLIBRIS CANES TIGER EYE
(Toot's Fields Of Gold x Exlibris Canes I'm Femme Fatale)
maj.Katrin Nömmiksaar

Junior World Winner + res.CAC - Jezebel The Astonishing Shoptspot
Junior World Winner + res.CAC - Jezebel The Astonishing Shoptspot


mezitřída / intermedia

V1 OFFORDALE AMETHYST
(Bell-A-Mir's Elegant Envoy x Offordale White Lady)
maj.Jenny Alexander

V2 DAUMONT UNFORGETTABLE DREAM
(Jilloc's Sugardaddy x Daumont Jenesaisquoi)
maj. Gabriele Vettori

V3 FIREHOUSE'S QUE SERA SERA
(Spotborne Heaven Can Wait x Firehouse's Nothing Else MAtters)
maj.Anne Mari Simola

V4 DALMINO NOVEMBER NINE
(Dalmino Especial Touch Of Eagle x Dalmino Voyage Voyage)
maj. Hannelore Kreuzer

V GARDIAN ENZHEL TRUE MY LOVE
(Toot's Fields Of Gold x Gardian Enzhel Image Of Love)
maj. K.Artemieva & E.Egareva

VD FARFALLA TSARSKAYA SHOKOLADKA
(Nic vom Wolsberg x Panthera Unica Naomi of Gold)
maj. S.Makarova

VD FIREHOUSES QUEEN OF HEARTS
(Spotborne Heaven Can Wait x Firehouse's Nothing Else MAtters)
maj. Tanja Lönnqcist & Pekka Hätönen & Mari Immonen

VD FIREHOUSES QUIZ SHOW
(Spotborne Heaven Can Wait x Firehouse's Nothing Else MAtters)
maj. Mervi Heusala

třída otevřená / open class

V1, CAC
Res.CACIB
DAZZLING VIOLET BEAUTIFUL
(Solbo's Kayo x Alba De'Lettori)
maj. Elena Naumova

V2 HOLMANKARIN SALLY'S SECRET
(Unelias x Holmankarin one Of Us)
maj. Eeva-Maija Ripatti

V3 BELOE ZOLOTO DINASTY OF STAR VICTORIES
(City Kid's Dantes Peak x Honda s Nevskih Ostrovov)
maj. Anpilogova & Volkova

V4 TALLPEAK FLIRT WITH ME
(Titara's Main Feature x Tallpeak Coppertone Glow)
maj. Sanna Heikkinen

V ARAIDAN NOITA NOKINENÄ
(Sweetspots Top Gun x Araidan Huurtinen Hilla)
maj. Sanna Taipale & Sari Tuobinen

V DOUBLE DOT'S BLACK HIGHLAND
(Sassafras Paint It Black x Ohara Vom Teutoburger Wald)
maj. Mia Pirinen

V TIMANKA'S SWEATNESS IS MY WEAKNESS
(Jilloc's Zero Zero Zeven x Timanka's Playmate)
maj. Jenny Andersson

V YABLONEVI TCVET IRIS
(Keen Keemund of Dalbury's Clan x Paper Moon's Corrie Apple Blossom)
maj. Z. Seisekenova

VD BOTNICUS BRIGHT N'BREEZY
(Perdita's Counterstrike x T-Cart Sea Nymph)
maj. Malin Lundgren

VD BOTNICUS DRESSED FOR SUCESS
(Jilloc's Zero Zero Zeven x Botnicus Attraction)
maj. Malin Laundgren

VD EXLIBRIS CANES SPARKLING WINE
(Enthusiastic End Effector x Exlibris Canes Enigma Of Love)
maj. Marju Mölder

VD FIREHOUSE'S POETRY IN MOTION
(Perdita's Sparkling Star x Firehouse's My One Desire)
maj. Tanja Lönnqvist & Anu Svensk & Mari Immonen

VD HOLMANKARIN LITTLE SUNSHINE
(Zabavan Uzenii x Holmankarin Hulabaloobyotso)
maj. Pirjo Pöllä & Hannu Pöllä

VD HOLMANKARIN SCARLET O'HARA
(Unelias x Holmankarin one Of Us)
maj. Pipsaleena Tuulia Jussila & Antti Jusila

VD TALLPEAK WALK WITH ME
(Titara's Main Feature x Tallpeak Coppertone Glow)
maj. Reetta Tupasela

CAC + res.CACIB - Dazzling Violet Beautiful
CAC + res.CACIB - Dazzling Violet Beautiful


třída šampionu / champion class

V1, CACIB
World Winner
CINNAMON SWIRL VOM ASCABACH
(Dalmo´s Headmaster II x Gwynmor Unchained Melody)
maj.Nikolaeva Tatiana

V2 ASSIDUITAS INNER CIRCLE
(Nsprid Hollywood Legend x Assiduitas Forbidden Fruit)
maj. Viola Spier

V3 BOTNICUS ATTRACTION
(Toot's Working Class Hero x T-Cart Sea Nymph)
maj. Lina Nordmark

V4 HOLMANKARIN ONE OF US
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Holmankarin Josephine)
maj.Eeva-Maija Ripatti

V AVANTURA S NEVSIH OSTROVOV
(Dalmings Hocus Pocus x Muzika S Nevskih Ostrovov)
maj. A.Zemtsova & Trine Senderud

V BELOE ZOLOTO DESERT ROSE
(City Kid's Dantes Peak x Honda S Nevskih Ostrovov)
maj. Tiina Fyhr & Johanna Lento

V3 BOTNICUS ANACONDA
(Toot's Working Class Hero x T-Cart Sea Nymph)
maj. Linda Nilsson

V BOTNICUS CROWN JEWEL
(Jilloc's Sugardaddy x Botnicus Attraction)
maj. Lina Nordmark

V CAESANDS PRIDE AND JOY
(Varius Who Is My Daddy x Caesands Iced Velvet)
maj. Teija Karjunen

V DOH HILL'S GINGERSNAP
(Firehouse's Just A Fullback x Doh Hill's Fireworks)
maj. Mervi Heusala

V EXLIBRIS CANES ON THE TOP
(Tng's The Untouchable At Dxl x Exlibris Canes Enigma Of Love)
maj. Jelena Kruus

V FIREHOUSE'S NEVERMORE
(Dalmo's Elegant Edward x Gracilis Hearts On Fire)
maj. Seija Tiainen

V FIREHOUSE'S NO DOUBT
(Dalmo's Elegant Edward x Gracilis Hearts On Fire)
maj. Taina Orenius

V HEPPI SEMBO KORITSA
(Heppi Sembo Ilmen x Heppi Sembo Edinitsa Uspeha)
maj. T.Prokhorova

V HOLMANKARIN MARIE CURIE
(Dalmo´s Head Hunter II x Holmankarin Hulabaloobyotso)
maj.Eeva-Maija Ripatti

V LICONDA'S AMAZINGSTAR
(Marnellin Hot To Handle x Botnicus Anaconda)
maj. Linda Nilsson

V MISS-ZER X-CELLENT
(Unelias x Mis-Zer Joyride)
maj. Sirpa Nevala & Tarja Saarinen

V O'ZONE INDIRA
(Spotnik's Dare Devil x O'Zone Ebba)
maj. Outi Vilkuna

VD GRACILIS LOST AND FOUND
(Toot's Yellow Bird x Gracilis Higher Power)
maj. Anna Yli-Kojola & Jessica Laidler

VD GUARDIAN ANGEL POWER OF DREAMS
(Heppi Sembo Ilmen x Guardian Angel Eksvisisit Style)
maj. K.Artemieva & E.Egareva

VD KISANNE MIMICORICO
(Marnellin Hot To Handle x Kisanne Kimecorico)
maj. Anne Forstén & Anne Viertoma

VD MILLA
(Exlibris Canes Masterpiece x Alderisland Darling Daisy)
maj. Liina Kukk & Mirell Kukk

VD OHARA VOM TEUTOBURGER WALD
(Lacrima Christi Cro'A Porter x Latoy Vom Teutoburger Wald)
maj. Maria Ukkola & Anu Rovio

VD OTTOPOJAN CERSANT CAROLINA
(Ottopojan Vaalloittaja x Ottopojan Öinen Walssi)
maj. Seija Vähämaa

VD TALLPEAK CHANEL STYLE
(Pilkuttajan Pilke x Smailihain Classicco)
maj. Riina Zetterman

World Winner - Cinnamon Swirl vom Ascabach
World Winner - Cinnamon Swirl vom Ascabach


třída veteránů / veteran class

V1,Veteran
World Winner
BOB Veteran,
BOB
HOLMANKARIN JOSEPHINE
(Ekryda Grane x Holmankarin Elizabeth)
maj.Ripatti Eeva-Maija

V2 JILLOC'S JOYRIDE
(Rocca Al Mare Allegro Ad Jilloc x Timanka's Close Enough)
maj. Jenny Andersson

V3 SANTAKALLIO LA-LIMOVIIKUNA
(Santakallio X-Files x Santakallio Yannix-Anni)
maj. Tiia Yli-Sassi

V3 SANTAKALLIO LA-LIMOVIIKUNA
(Santakallio X-Files x Santakallio Yannix-Anni)
maj. Tiia Yli-Sassi

V4 T-CART SEA NYMPH
(Ekryda Grane x T-Cart Irish Coffee)
maj. Liina Nordmark

V DALUKI MOLLYCODDLE
(Redclife's Iggy Pop x Daluki Illuninant Star)
maj. Satu Rytkönen

V GRACILIS HEARTS ON FIRE
(Firehouse's Frantic Fullback x Gracilis Flower Power)
maj. Tanja Lönnqvist & Mika Lönnqvist

V GRACILIS IRRESISTIBLE
(Lacrima Christi Coppola x Gracilis Godl Chocolate)
maj. Outi Vilkuna & Kyllikki Vilkuna

V KISANNE KIMECORICO
(Little Village's Jack Frost x Kisanne Jepicorico)
maj. Anne Forstén & Anne Viertoma

V LITTLE VILLAGE'S KISMEQUICK
(Titara's Silver Star x Little Village's Infanta Isadora)
maj. Satu Myllyntaus

Veteran World Winner - Holmankarin Josephine
Veteran World Winner - Holmankarin Josephine



BOS - Gracilis Masterpiece
BOS - Gracilis Masterpiece BOB - Holmankarin Jospehine
BOB - Holmankarin Jospehine
Best Breeders group - Holmankarin
Best Breeders group - Holmankarin