English  |  Mapa stránek

CHOVATELSKÁ STANICE
Dalmatinù

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Svìtová výstava psù / World Winner Dog Show
Herning (DK) - 25. 06. 2010



Rozhodèí / Judge: Damir Skok (HR)

psi / dogs
tøída dorostu / puppy class

VN1
Best Puppy
SPOTNIK´S GOLDEN GLOBE
(Alphadirato Future Brand x Spotnik´s Cofee Cream)
maj.Soren Jacobsen, Helle Hoie

VN2 DOLCE VITA´S BALKO
(Chapman vom Teutoburger Wald x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Ina Rademacher

tøída šampionu / champion class

V1, CACIB,
World Winner
BOB, BIG
ALPHADIRATO FUTURE BRAND
(Spotnik´s Unbottoned Uniform x Rocca Al Mare Colombine)
maj. Leelo Ratas

V2 BELL-A-MIR'S ELEGANT ENVOY
(Spotnik´s Viking Victory x Bell-A-Mir´s Classy Cleopatra)
maj. Ivarsson Solveig, Helle Hoie, Soren Jacobsen

V3 LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE
(Lacrima Christi Coppola x Spotnik´s Witty Wagtail)
maj.Anna Kozber

V4 BELL-A-MIR'S EAGLE EYE
(Spotnik´s Viking Victory x Bell-A-Mir´s Classy Cleopatra)
maj. Pia Laursen, Helle Hoie, Soren Jacobsen

V ORIANA'S TRACEABLE TOFFEE
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon Countess Oriana)
maj. Kaja Bisgaard

V ORIANA'S TRACEABLE TARGET
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon Countess Oriana)
maj. Mette Grüner Vindfeldt, Annemiek Morgans

V DAUMONT KOUPYAN
(Kalokairie Lord Of Livers By Klarke x Daumont Greysatinslippers)
maj.Frecinat Amelle

V TOOT´S CHANTILLY LACE
(Jilloc´s Loverboy x Toot´s You Can Call Me Al)
maj.Lone Ogaard

V LOVINDA'S FABIAN
(Dalmo´s Aragon The First x Lovinda´s Chessie)
maj. Anne Karin Nyhammer

V SASSAFRAS PAINT IT BLACK
(Sophtspot Sugar Daddy at Dvojca x Tyrodal Ultra Violet by Sassafras)
maj. Heikkinen Sanna

V PANTHERA UNICA STAR AT SEA
(T-Cart Man of Gold x Fortuna de Gabritho)
maj.Kasza Katalin

V PRICE-SPOT´S ARE YOU READY
(Ch.Spotnik´s Snow Storm x Ch.Dalmo´s Xantipe)
maj.Price Heidi

VD SPOTTY BUDDY VELVET FRECKLES
(Washakie Black Velvet x De Lukatan Home-Made-Biscuit)
maj.Johansen Tenna

VD DALMO´S HEADMASTER II
(Dalmo´s Aragon The First x Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Siv Merete Kindlistuen

VD RIDOTTO NAPOLEONE
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x Ch.Ridotto Filomena)
maj.Boholm Asa

disq. GWYNMOR YAMKA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Bruno Sorte

----- JILLOC'S SUGARDADDY
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Jilloc´s Key to Success)
maj. Florence Brunberg-Karlson

Alphadirato Future Brand
Alphadirato Future Brand

tøída mladých / junior class

V1, Junior
World Winner
GRACILIS LONG LIVE ROCK´N ROLL
(Toot´s Yellow Bird x Gracilis Higher Power)
maj.Outi Nurmi

V2 SPOTNIK´S FIRST FARAO FOR ORMOND
(Knock On Heaven Door Raul x Solbo´s Holly)
maj.Michale Lehman

V3 DAUMONT MAN OF GOLD
(Daumont Helmsman x Daumont Justadream)
maj.Gabriele Vettori

V4 ALPHADIRATO INNOVATION BRAND
(Jilloc´s Loverboy x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.M.R.Nieuwenhof

V JILLOC´S VERY IMPORTANT
(Spotnik´s Viking Victory x Jilloc´s Reflection in The Mirror)
maj.Florence Brunberg-Karlson & Rune Johansen

V LOVINDA´S INDIAN CHIEF
(Jilloc´s Loverboy x Jilloc´s Picture Of Paradise)
maj.Nina Nyhammer

V ABSOLUTE LOVE BEST FAIRYTALE FROM SKOVLY
(Perdita´s Right on Time x Albican´s Fidelia)
maj.Cherkis P.V.& Kubko A.A.

V PERDITA´S SPARKLING STAR
(Perdita´s Right on Time x Perdita´s Alive and Kicking)
maj.Stephanie Wahl

VD HOLMANKARIN ODYSSEUS
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Holmankarin Josephine)
maj.Eeva-Maija Ripatti & Laura

VD JILLOC´S VIC JUNIOR
(Spotnik´s Viking Victory x Jilloc´s Reflection in The Mirror)
maj.Florence Brunberg-Karlson & Rune Johansen

VD ANDIAMO
(Dalmo´s Headmaster II x Ridotto Patrizia)
maj.Asa Boholm

VD CURIAS COURAGEUS CASPER
(Washakie Chief As Great As x Curia´s Somebody´s Shadow)
maj.Tina Malling Thorsen

VD SHUMAHER S NEVSKIH OSTROVOV
(Udarny Blues S Nevskih Ostrovov x Nefertiti S Nevskih Ostrovov)
maj.Sorte Bruno

D ALLIVALIT ELMER
(Ekryda Nanook x Allivalit Amalie)
maj.Gitte Oberbossel

D ALLIVALIT ELLIOT
(Ekryda Nanook x Allivalit Amalie)
maj.Anne Marie Nymark Jansen

----- EXLIBRIS CANES MASTERPIECE
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Exlibris Canes As Stella Di Mare)
maj.Kairi Janson

----- VINATTA´S ALBERT
(Dalmarosa´s Gaute Pudding x D´Laila Fs)
maj.Karine Y.Naess & Ingegerd P.Platek

Gracilis Long Live Rock´n Roll
Gracilis Long Live Rock´n Roll

mezitøída / intermedia

V1 SPOTNIK´S FIT FOR FUN
(Knock On Heaven Door Raul x Solbo´s Holly)
maj.Sletten Kjersti & Helle Hoie

V2 MARNELLIN HOT TO HANDLE
(Jilloc´s Loverboy x Timanka´s Playmate )
maj.Huttinen Niina

V3 CHRISTI ORMOND EUROPEAN ILLUSION
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Frank Schmidt

V4 DIVALINOR FALLEN STAR
(Caprili´s Glemmorangie x Sweet Emotion Panthera Unica)
maj.Irina Abrosimova

V DOUBTWELL SHOW STOPPER
(Dalmark The Showstormer x Marlucella Secret Cinda)
maj.Linda Croft

V CHRISTI ORMOND EXPLOSIVE COMPETITION
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Bruno Sorte

V CHRISTI ORMOND EXACING EMPIRE
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Alexander Kopp

V NAMARA´S WILD BASIL
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.L.C.Aben

VD CLOSEST FANTASY SUNSET DALMATIAN
(Ch.Spotnik´s Quick Quackery x ICh.Lacrima Christi Count on Me)
maj.Keményová Alexandra

VD AYLA´S KLAN´S TONOLAN
(Lord Leon von Reinhold´s Hüsung x Ayla)
maj.Else Margrethe

VD O´ZONE IKAROS
(Spotnik´s Dare Devil x O´Zone Ebba)
maj.Outi Vilkuna

VD PHOENIX VOM SCHWARZEN BERG
(Perdita´s Right on time x Harmony vom Schwarzen Berg)
maj.Barbara & Herald Bottcher

VD BON´OBIS RAINBOW ROVER
(Lord Leaon von Reinhold´s Husun x Bonnie )
maj.Sveigaard, Sekina, Sorense

VD FINCHAM TROPICAL WINDS
(Fincham Mason Brooke x Manchando Choc Chip Cookie From Fincham )
maj.Michael Sorensen

VD CRUNCH MUNCH VOM ASCABACH
(Dalmo´s Headmaster II x Gwynmor Unchained Melody)
maj.Makarova Svetlana

----- ASSIDUITAS HOT BUTTERED RUM
(Assiduitas Chart Breaker x Dallmalli Goodness Gracious)
maj.Siegfried Heidorn

Spotnik´s Fit For Fun
Spotnik´s Fit For Fun

tøída otevøená / open class

V1, CAC,
Res.CACIB
DALMO´S JOKER II
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Dalmo´s Campari)
maj.Kindlistuen Anny

V2 SOLBO´S KAYO
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Loken & Hoie & Ivarsson

V3 OTTOPOJAN ÖNSKARLYCKATILL
(Rallallaa Tittelinture x Ottopojan Wienerwalssi)
maj.Wallenius Mia & Adle

V4 LAGUNA DIOS RANGER SUPREME
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Laguna Dios Donmarie Delpinta)
maj.M.Nieuwenhof

V JOYDAL AIR FORCE ONE
(O´Zone Erland x Gracilis Gold Chocolate)
maj. Tanja Pietilä

V BROWNY VOM PASCHABERG
(Lacrima Christi Choco Mousse x Kiss Me Von Reinhold´s Hüsung)
maj. Mario & Katrin Wollert

V DIAZ DES PERLES D´ECUME
(Daumont Koupyan x Bouthiane Star Magic)
maj.Frecinat Amelle

V DALMO´S ELEGANT EDWARD
(ICh.Dalmo´s Aragon the First x Ch.Dalmo´s Viva La Bamba)
maj.Greibrokk Kirsti

V ELARIDGE CELTIC WARRIOR
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Elaridge Sherry Pepper)
maj. Annemiek Morgans

V GWYNMOR YOUNG GLORY
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.I.Uspenkhova

V ALPHADIRATO HISTORY MAKER
(Merry Go Round Mach Ten x Alphadirato Exact Copy)
maj.T.Nikolaeva

V BAYBARO VON DER ORA MARTIMA
(Little Keen Vom Gramzower Kloster x Yabea Von Den Beverstedter Mühlen)
maj.Jeannine Brehme

VD UNITED SPOTS PHOENIX
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x United Spots Oasis)
maj.Agostino Mathis

VD ARMANI VOM WESERBLICK
(Coastal Illiminant x Tamee Von Abasko)
maj.Katrin Briest

VD ZITO VON WILHELMSTHAL
(Leander vom Gramzower Kloster x Undina Von Wilhelmsthal)
maj. Natasha Hartwich

VD SCHASTLIVY GRAND S NEVSKIH OSTROVOV
(Veseliy Roger S Nevskih Ostrovov x Gordost S Nevskih Ostrovov)
maj.V.A.Sysoeva

VD NON SOLO MACCHIE DELLE CROSE
(Lorenz Pride Mirmas x Ilmioraccontodinverno Delle Crose)
maj.Bonino Pessina Renata

VD GREAT MADDOX VOM HAUSE PICOLINO
(Chapman vom Teutoburger Wald x Anniko-Zoey Vom Hause Picolino)
maj.Bonino Pessina Renata

----- CHANDHALLY CUVEE DU PRESIDENT
(Troilus De Puech Barrayre x Chandally Snow Queen)
maj.Nina R.Fleming

----- CORVIN VOM THOMASHOF
(Leander vom Gramzower Kloster x Elishia vom Forst Eichenhorst)
maj. Alexandra Renken

----- JILLOC´S RICH AND FAMOUS
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Timanka´s Miracle of Love)
maj. Carl R.Carro & Inna Liban

Dalmo´s Joker II
Dalmo´s Joker II

tøída veteránù / veteran class

V1, Veteran
World Winner
Veteran BOD
KAMILKAN VÄINÄMÖINEN
(Kamilkan Milkanpoika x Kamilkan Nittykirvinen)
maj.Niemenperä Jonna

V2 TITARA'S NOTA BENE
(Doh Hill´s Adventurer x Titara´s Sweet Natalie)
maj. Merja-Maarit Haapalainen

V3 LEANDER VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Perdita´s Inside Information x Franca Futrures vom Gramzower Kloster)
maj. Bottcher Herald & Barbara

V4 NIC VOM WOLFSBERG
(Zeno vom Waldhagen x Inka vom Hügel)
maj. Wolfgang Höhne

V O´TALIX INTRODUCES A MAN BY A MAN
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Haymo´s Gira)
maj. Pia S.Jensen

V LOVEMUND
(Retma Paparazzi x Dallise´s Catchy Cleopatra)
maj. Birgit Holm


feny / bitches
tøída dorostu / puppy class

VN1 CORA-LEE VOM PASCHABERG
(Easy Lover Spike Of the Living Spot x Kiss Me Von Reinhold´s Hüsung)
maj.Engel Andreas

VN2 NAMARA´S RICH AND RARE
(Jumping Jewel Of Old Stonewick x Gwynmor Yahimba)
maj.E.Kuipers

N3 AMERICAN PIE
(Jack x Brioche De Puech Barrayre)
maj.Leonardo Valenti



Rozhodèí / Judge: Stefan Sinko (SLO)

tøída šampionu / champion class

V1, CACIB,
World Winner
DAUMONT JENESAISQUOI
(T-Cart Man of Gold x Daumont Greysatinslippers)
maj.Vettori Gabrielle

V2 SPOTNIK'S DIVA DELUXE
(Audax Allegience to Stedfast x Spotnik´s Treasure´O Tomorrow)
maj.Helle Hoie

V3 FRIHEDENS PRINSESSE PHREGNE
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Danish Spots Ena Spotted Liberty)
maj.Erik Winther Olsen & Erik C.Larsen

V4 JILLOC'S SPLENDID CHOICE
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Jilloc´s Key To Success)
maj. Bruneberg-Karlsson Florence

V O´TALIX MAGIC MC.LUNA
(Toot´s Zanzibar x O´Talix Knock Out Kawa By Vic)
maj. Mette Christensen

V SPOTNIK´S CALLING CARD
(Dalmo´s Elegant Edward x Spotnik´s Treasure O´Tomorrow)
maj.Ivarsson Solveig

V UNITED SPOTS OASIS
(Gwynmor Quality Label x Elaridge Touch Of Class)
maj.Agostino Mathis

V HOLMANKARIN JOSEPHINE
(Ekryda Grane x Holmankarin Elizabeth)
maj.Ripatti Eeva-Maija

V BOUTHIANE STAR MAGIC
(Pyrrhus De La Pierre Du Lauragais x Gwynmor Pyla)
maj.Frecinart Amelle

V JILLOC'S RIGHT HERE RIGHT NOW
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Timanka´s Miracle Of Love)
maj. Berg Helena

V ACE OF SPADES IMAGINE
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x T-Cart Ivory Bell )
maj.Helling Birgitta

V EXLIBRIS CANES A´LA CARTE
(Ottopojan Pataassa x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus Jelena

V FIRST FOREST FOREVER FRIENDS
(Cool Spot´s Ascot x First Forest Fetch The Edge)
maj.M.Gootjes

V MUZIKA S NEVSKIH OSTROVOV
(Veseliy Roghr S Nevskih Ostrovov x Esche Odna Volna S Nevskih Ostrovov)
maj. Zemtsova Anna

V DALMO´S CONTESSA
(ICh.Dalmo´s Xanadu x Dalmo´s Octavia)
maj.Arild Harjen & Kirsti Greibrokk

V DOLCE VITA´S AIDA
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Fulínová Liana

V AMELANCHIER´S AMUSING ELOISE
(Bell-A-Mir´s Ducky Duke x First Forest Fiona Desdemona)
maj.M.Nieuwenhof

V FIRST FOREST FETCH THE EDGE
(Rocca Al Mare Congregare x Starlong Smashing Summer)
maj. H.J.R.Berneveld

V ALPHADIRATO EXACT COPY
(Jilloc´s A Man in The Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Katlin

V ORIANA'S TRACEABLE TITANIA
(Spotnik´s Special Selection x Paper Moon Countess Oriana)
maj. Pia S.Jensen

----- EMY VON DER KOSELMÜHLE
(Tim vom Hügel x Zera vom Hügel)
maj.Liebold Matthias

----- LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj. Dragoviæ Eva

Daumont Janesaisquoi
Daumont Janesaisquoi

tøída mladých / junior class

V1, CAC
Junior
World Winner
ASSIDUITAS INNER CIRCLE
(Nsprid Hollywood Legend x Assiduitas Forbidden Fruit)
maj. Viola Spier

V2 HANDSOME FRIENDS ADAMAS KOH I NOOR
(Nasdsome Harley Dalmoor Manor x First Forest Forever Friends)
maj.M.Gootjes

V3 FAIRYTALE SPOT´S BRIDE TO BE
(Joydal Air Force One x Jilloc´s Key To Success)
maj. Tanja Pietilä

V4 HOLMANKARIN OFELIA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Holmankarin Josephine)
maj. Tietäväinen Rauni

V GRACILIS LOVE POWER
(Toot´s Yellow Bird x Gracillis Higher Power)
maj. Outi Nurmi

V DAUMONT MADE IN HEAVEN AT HERBERIA
(Daumont Helmsman x Daumont Justadream)
maj.Riccheti Francesco

V QUALITY QUEEN VOM TEUTOBURGER WALD
(Christi Ormond Coppola x Latoya vom Teutoburger Wald)
maj.Bäumer Lange

V COASTAL KIRSIKKALEIVOS
(Ottopojan Valloittaja x Ottopojan Wienerwalssi)
maj. Diana Stodolka

V VINATTA´S ALMA
(Dalmarosa´s Gaute Pudding x D´Laila Fs)
maj.Cecilie Bardsen & Karine Y.Naes

V ASSIDUITAS IN YOUR DREAMS
(Nsprid Hollywood Legend x Assiduitas Forbidden Fruit)
maj. Doris Schiemann

V GWYNMOR QHIQUITITA
(Lacrima Christi Coppola x Gwynmor Ysgawen)
maj. Annemiek Morgans

V ALLIVALIT EMMA
(Ekryda Nanook x Allivalit Amalie)
maj.Peter Rasch

V ALPHADIRATO IMPERIAL QUEEN
(Jilloc´s Loverboy x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Leelo Ratas

V WATCHMACALLIT OF DUKE´S PROUD
(Spotnik´s Viking Victory x Crazy For You of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V TOOTSIE ROLL OF DUKE´S PROUD
(Spotnik´s Viking Victory x Crazy For You of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V JILLOC´S VOTE FOR ME
(Spotnik´s Viking Victory x Jilloc´s Reflection in The Mirror)
maj.Jenny Andersson

V AFRICAN GIRL DE LOS PEROS SANTOS
(Baybaro Von Der Ora Martima x Jilloc´s The Perfect Match)
maj.Jeannine Breheme

V FARFALLA PLENITELNAYA ZVEZDA
(Crunch Munch v.Ascabah x Yagoda-Malina iz Terletskoy Dubravy)
maj.S.Gorelov & S.Makarova

VD CURIA´S YOU CAN CALL ME CANDY
(Washakie Chief As Great As x Curia´s Somebody´s Shadow)
maj. Charlotte Maag Jenvall, Hans Thiessen

VD CURIA´S DREAM & DESIRES
(City Kid´s Dantes Peak x Gwynmor Terra Nova)
maj. Charlotte Maag Jenvall, Hans Thiessen

VD PIPPI AF HIMMERLAND
(? x ?)
maj. Anne Marie Nymark Jensen

VD JILLOC´S VERY VERY SWEET
(Spotnik´s Viking Victory x Jilloc´s Reflection in The Mirror)
maj.Ekaterina Kvadritsius

----- MARA-MIA VIN ARABIAN´S STUD
(Bell-A-Mir´s Ducky Duke x Gracy Jones Von Arabian´s Stud)
maj. Matthias Liebold

----- GATFULLS BACK IN BUSINESS
(Export Selection of Astonishing x Jilloc´s Matchmaker)
maj. Louice Hagman

----- LAGUNA DIOS STEPPING STONES
(Rocca Al Mare Congregare x Divalinor Daybreak)
maj. H.Barneveld

----- DE GAMA VON DER ORA MARTINA
(? x ?)
maj.Alexandra Renken

mezitøída / intermedia

V1,
Res.CACIB
CHRISTI ORMOND EVEREST MAXIMA
(Spotnik´s Viking Victory x Moccachino Dalmatian Dream)
maj.Lehmann Michael

V2 CINNAMON SWIRL VOM ASCABACH
(Dalmo´s Headmaster II x Gwynmor Unchained Melody)
maj.Nikolaeva T.

V3 GRATIA PLENA FROM SACRED GARDEN
(Arderisland Chocolate Count x Bella Bianka Utrennyaya Rosa)
maj.Moskalenko E.+I.Andreeva

V4 DALMO´S KARMENCITA
(Dalmo´s Headmaster II x Dalmo´s Cera)
maj.Drange Kristin & Greibrokk Kirsti

V CHERNAYA PANTHERA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Irina iz Terletskoy Dubravy)
maj. Tarasenko Tatiana

V TANA VOM WOLSBERG
(Nic vom Wolsberg x Panthera Unica Naomi of Gold)
maj.Hohne Wolfgang

V DALMINDY´S IVY INDIGO
(Laguna Dios Ranger Supreme x Amelanchier´s Amusing Eloise)
maj.M & K.Nieuwenhof

V ULTIMA VOM GRANZOWER KLOSTER
(Perdita´s Right On Time x Suse vom Gramzower Kloster)
maj.Petra & Juergen Rotsch

V ORAYA VOM SCHWARZEN BERG
(Leander vom Gramzower Kloster x Natascha vom Gramzower Kloster)
maj.Barbara & Harald Bottcher

V NAMARA´S COLORADO BLUE COLOMBINE
(Ridotto Napoleone x Namara´s End Of The Rainbow)
maj.Kuipers Erna

----- CALMA APPARENTE VOM JAGDSCHLOESSCHE
(Baffo Vom Jagdschloesschen x Coco Chanel Zum Vimimeijum)
maj.Behling Gabriela

tøída otevøená / open class

V1 SHOSPOT´S WONDER LA NINJA
(Dalmo´s Aragon The First x Civelda´s Keynote)
maj.Ingvild Paulsen

V2 USIPANNAYA ZVEZDAMI S NEVSKIH OSTROVOV
(Dalming´s Hocus-Pocus x Esche Odna Volna s neveskih Ostrovov)
maj.Makarova S.

V3 GRACILIS HIGHER POWER
(Firehouse´s Frantic Fullback x Gracilis Flower Power)
maj.Jousmäki Päivi

V4 CHANDHALLY SNOW FLAKE
(Ch.Washakie Chief As Great As x Chandhally Chantilly Lace)
maj.Asa Boholm

V TOOT'S COUNTING ON A MIRACLE
(Jilloc´s Loverboy x Toot´s You Can Call Me All)
maj. Jens Moler Christensen

V ALPHADIRATO HARMONY
(Merry Go Round Mach Ten x Alphadirato Exact Copy)
maj.Volgina Natalia

V BAZIUS EXOTIC SUMMERNIGHT
(Merry Go Round Mach Ten x Timanka´s Miracle Of love)
maj.Maija Eloranta

V SPOTNIK´S EXCUSE FOR ECSTACY
(ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Xcellent Xample)
maj.Stensvik Filip & Helle Hoie

V UNITED SPOTS PACIFIC
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x United Spots Oasis)
maj.Agostino Mathis

V HOLMANKARIN MARIE CURIE
(Dalmo´s Head Hunter II x Holmankarin Hulabaloobyotso)
maj.Eeva-Maija Ripatti

V ROONA VON ABASKO
(Ottopojan Valloittaja x Hrushika Vom Abasko)
maj.Stodolka Diana

V CHANDHALLY SNOW QUEEN
(Washakie Chief As Great As x Chandhally Chantilly Lace)
maj. Nina R Fleming

V SHOSPOT´S WONDER DANISH DHARMA
(Dalmo´s Aragon The First x Civelda´s Keynote)
maj.Mette Holmgren

V PRICKWILOW´S AKILAH
(Dalmo´s Onsager Equation x Dalmo´s Prickly Willow)
maj.Holen Marianne

V SOLBO´S KARISMA
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Cecilia Andersson

V JILLOC'S SCANDAL BEAUTY
(Jilloc´s A Man In The Mirror x Jilloc´s Key To Success)
maj. Niina Huttunen, Mette Haapalainen

V NEFERTITI S NEVSKIH OSTROVOV
(Veseliy Roger S Neveskih Ostrovov x Ekaterina Iz Terletskoy Dubravy)
maj. Zemtsova Anna.

V CURIAS BET ON BARBETTE
(Dalmo´s Educated Edgar x Gwynmor Terra Nova)
maj. Peter Rasch

V GARDIAN ENZHEL BE MY SWEET DREAM
(Gwynmor Young Glory x Elayvli Dot)
maj.Artemeva Ksenia

V BON´OBIS SMILING SAGA
(Lord Leon von Reinhold´s Husun x Bonnie )
maj.Sveigaard Sekita

V PERFECT KISS OF DUKE´S PROUD
(ICh.Spotnik´s Viking Victory x Obviously Onix Of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V CRAZY FOR YOU OF DUKE´S PROUD
(Gwynmor Quality Label x Obviously Onyx of Duke´s Proud)
maj.Hertogh Sandra

V DOLCE VITA´S AVANTI
(Lacrima Christi Cro´A´Porter x Bajuva-Maja vom Hause Picolino)
maj.Ina Rademacher

V UNITED SPOTS PAINTED DESERT
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x United Spots Oasis)
maj.Bruno Sorte

V BARONESSE VOM PASHABERG
(Lacrima Christi Choco Mousse x Kis Me Von Reinhold´s Hüsung)
maj.Marie Kross Jonsson

V ARMANI ATLAS BI
(Alphadirato Future Brand x Rutta Li Aisha)
maj.Novikova I.Ya.

V FLINKVILD LA VIDA MONA
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Flinkvild Paloma Pikasso)
maj. Akhayan Svetlana

V GWYNMOR YAHIMBA
(ICh.Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Erna Kuipers

VD CURIAS ASTA ALLEGRO
(Bell-A-Mir´s Eagle Eye x Gwynmor Terra Nova)
maj.Bente Skovlund

VD D´LAILA FS
(Ch.Spotnik´s White Winter x Toot´s Quanta Costa)
maj.Holen Marianne

VD COASTAL JAGAZZA
(Frökens Jupiter x Dagazza Phoebe Brown)
maj.Skalin Anne

VD JILLOC'S THE PERFECT MATCH
(Jilloc´s Loverboy x Alphadirato Evidence of Love)
maj. Jeannine Brehme

----- SOLBO´S KATITZI
(Bell-A-Mir´s Elegant Envoy x Spotnik´s Calling Card)
maj.Lars Toft

----- DALUKI KANELBULLE
(Kamilkan Oranssiprinssi x Kamilkan Up To Date)
maj. Pia & Teemu Laurila

----- CHECKPOINT BRAVO´S INDIGO QUEEN
(Checkpoint Bravo´s Amadeus x Checkpoint Bravo´s Germain)
maj.Bahling Gabriela Schlösschen

tøída veteránù / veteran class

V1, Veteran
World Winner,
BOS
TIMANKA´S MOVIE STAR
(Timanka´s Daylight Roberry x Timanka´s Close Enough)
maj.Berg Helena

V2 DALMO´S XANTIPPE
(Ch.Dalmo´s Vinston x Dalmo´s Knysna)
maj.Paulsen Silje + Heidi Price

V3 GRACILIS FLOWER POWER
(Caesands Vice Roy x Caesands Rock´N´Roll)
maj.Outi Nurmi

V4 HOMALKARIN FLEUR DE JOUR
(Gracili´s Force Major x Netolav´s Elyce-Fleur )
maj.Eskola Anna

V FALABELLAS ERIKA CORNEA
(Jilloc´s A Prince Born to King x Falabellas You Can Do It)
maj.Eva Bergman

V CURIAS SOMEBODY´S SHADOW
(Curia´s Of Old Origin x Curias Kassi Karisma)
maj.Charlotte Jenvall & Tina Thorsen

V CURIAS NELLIE NOUNOU
(Cocheperro Peder Wessel x Curias Kassi Karisma)
maj.Bente Skovlund Madsen

----- DALLISE´S GOSSIP GOODIES
(Rocca Al Mare Congregare x Dallise´s Darling Dotter)
maj.Lise Kjolby


BOS - Timanka´s Movie Star + BOB Alphadirato Future Brand
BOS - Timanka´s Movie Star + BOB Alphadirato Future Brand
Alphadirato Future Brand
Alphadirato Future Brand - BIG
Více fotek / More photos >>