English  |  Mapa strįnek

CHOVATELSKĮ STANICE
Dalmatinł

Sunset Dalmatian

Dalmatin INFO

Svģtovį vżstava psł / World Winner Dog Show
Poznaņ (PL) - 10. 11. 2006



Rozhodčķ / Judge: Petru Muntean (RO)

psi / dogs
tųķda dorostu / puppy class

VN1,
Puppy 3.BOD
JILLOC“S RICH AND FAMOUS
(Jilloc“s A Man in the Mirror x Timanka“s Miracle of Love)
maj.Florence Brunberg Karlsson

VN2 EXLIBRIS CANES HIDDEN TREASURE
(Kamilkan Väinamöinen x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Jelena Kruus, Janson K.

tųķda mladżch / junior class

V1,
World
Junior Winner
LACRIMA CHRISTI CARPE DIEM
(Kamilkan Väinamöinen x Spotnik“s Witty Wagtail)
maj.Radię Anita & Zeljko, Tomię

V2 EXPORT SELECTION THE ASTONISHING
(Jilloc“s Loverboy x Gwynmor Pere Ubu)
maj.Florence Brunberg Karlsson

V3 MULTI-KULTI VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

V4 GWYNMOR YOUNG GLORY
(Bell-A-Mir“s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Tatiana Uspekhova

V CHRISTI ORMOND BARCLY
(Lacrima Christi Calypso x Anja)
maj.Maslowski D.J., Stoffel M.

V BATORY Z CHRUSTÓW
(I-X z Chrustów x Laczka Majowa Bialo-Czarni)
maj.Michal Miaskiewicz

V CHRISTI ORMOND BONJOLE
(Lacrima Christi Calypso x Anja)
maj.Kirsten Scharrelmann

VD ALEXANDER IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Puding Dog Knjaz Terletskiy x Geo Legenda iz Terletskoy Dubravy)
maj.N.Melnikova

VD BALTAZAR GABKA Z CHRUSTÓW
(I-X z Chrustów x Laczka Majowa Bialo-Czarni)
maj.Agnieszka Trocinska

VD DICENTRA EL AMARHAN
(Kamilkan Syssprinssi x Dicentra Desert Rose)
maj.Anu Forssten

VD ENJOYABLE JOEY THE ASTONISHING
(Jilloc“s Loverboy x Gwynmor Pere Ubu)
maj.F.J.G.Angenent

VD FLORI VON DER KOSELMÜHLE
(Billy vom Hügel x Xilly vom Hügel)
maj.Frank & Silke Werner

VD MONTY VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Mirella & Detler Zunker

D VOSTORG DUSHI IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Gwynmor Roadrunner x Nizhegorodskaya Dikovinka)
maj.Yu.Knyazeva

----- CHRISTI ORMOND BENITO
(Lacrima Christi Calypso x Anja)
maj.Ibrahimi Nedzmedin

----- MEDIOLANUM UNICUM
(Serbiansensation in Raul x Paloma by Mediolanum)
maj.Zsuzsanna Kopa

----- ZEUS OD MOTOVUNA
(T-Cart Man of Gold x Skandal od Motovuna)
maj.Ivana Bakal

----- ZIGZAG UDACHI S NEVSKIH OSTROVOV
(Rocca Al Mare Adirato x Vesna s Nevskih Ostrovov)
maj.Balalaina Ekaterina

Rozhodčķ / Judge: Boris Spoljarię (HR)

mezitųķda / intermedia

V1, CWC ALPHADIRATO FUTURE BRAND
(Spotnik“s Unbuttoned Unoform x Rocca Al Mare Colombine)
maj.Ratas Leelo

V2 MARNELLIN WHO IS WHO
(Marnellin Zamzaran x Spotnik“s Valentine Visit)
maj.Huttunen Niina & Marttinen Heli

V3 SAULITES X-SMOOTH BOY
(Exlibris Canes Gate to Fantasy x Sue Ellin Perfect Choice)
maj.Lubova Orocko

V4 PANTHERA UNICA VERY IMPORTANT
(Curia“s Outstanding Oliver x Dolce de gabritho)
maj.Nenad Devię

V ADERISLAND CHOCOLATE COUNT
(Ekryda Grane x Aderisland Angel Anika)
maj.Piret Korge

V LACRIMA CHRISTI CRO“A PORTER
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Michael Lehmann

V FLASH VOM HÜGEL
(Ch.Perdita“s Inside Information x Xira vom Hügel)
maj.Krumbiegel Ulrike U.Horst

V SAMIR SUPERIOR Z BIEDRONKI DALMACJI
(Mag Magnifico Moja Ostoja x Fila Laciaty Skarb )
maj.Jozef Stepien

----- ODRAZ OD MOTOVUNA
(T-Cart Man of Gold x Volim te od Motovuna)
maj.M.Fernandes Esteves

tųķda otevųenį / open class

V1, CWC,
CACIB,
World Winner,
BOB, BIG,
3.BOD
BELL-A-MIR“S ELEGANT ENVOY
(Spotnik“s Vikinkg Victory x Bell-A-Mir“s Classy Cleopatra)
maj.Hoie Helle & Jacobsen Sören & Ivarsson Solveig

V2 CHARLIE“S ANGEL BY RAUL
(Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Savonova Yana

V3 ABSOLUT VODKA BY MEDIOLANUM
(Cappucino x Joy by Mediolanum)
maj.Devię Nenad

V4 LORD LEON VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch. Olbero Olympic Playa x Joy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Zunker Detlev & Mirella

V SPOTNIK“S ARTIC ADAM
(ICh.Spotnik“s Red River x Spotnik“s Queen“O“Spades)
maj.Nierop F., Helle Hoie

V CATO VOM HÜGEL
(Zisko vom Hügel x Yill vom Hügel)
maj.Jens Schultz

V DE LUKATAN HARRY POTTER
(Starlong Silver Shadow x Pretty Penny de Puech Barrayre)
maj.Tenna Johansen

V EDINSTVENNY S NEVSKIH OSTROVOV
(Rocca Al Mare Adirato x Ekaterina Iz Terletskoy Dubravy)
maj.A.G.Zemstova

V ALPHADIRATO EMPEROR
(Jilloc“s A Man in The Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rene Jähnichen

V FERRY VOM HÜGEL
(Ch.Perdita“s Inside Information x Xira vom Hügel)
maj.Viete Ina

V I-GREK Z CHRUSTÓW
(Zar z Chrustów x Saiga z Rodu Piegowatych)
maj.Iwona Bielewska

----- EXLIBRIS CANES ACE OF SPADES
(Ottopojan Pataässä x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus Jelena

tųķda šampionu / champion class

V1, CWC,
Res.CACIB
SPOTNIK“S VIKING VICTORY
(Spotnik“s Special Selection x Perdita“s Kiss Me Better)
maj.Hoie Helle & Jacobsen Sören

V2 STARWEPT COFFEE CLUB
(Swiftgait Apache Warrior x Dumbledeer Youngs Hope E.T)
maj.Roberta Giulini

V3 SIR HAMLET XAM OF THE THREE TURNIPS
(Ch.Spotnik“s Special Selection x Lady Yanique of the Three Turnips)
maj.A.S.M.Griekspoor

V4 EXLIBRIS CANES GUIDING LIGHT
(Ottopojan Tahtimerkki x Tsarskiy Shokolad Gloria Vana Tallin )
maj.E.A.Moskalenko

V ARES VE ZNAMENĶ DRAKA
(ICh.T-Cart Eddie x ICh.Artemis pod Amerikou)
maj.Keményovį Alexandra

V FINKVILD BRENDY CUP
(First Forest Fresh Cinnamon x Finkvild Fantastika Blackstar)
maj.O.G.Gadieva

V CHAINIE“S SECRET BY RAUL
(Ch.Olbero Olympic Playa x T-Cart Made by Love)
maj.Coubalovį Dagmar

V CHAPMAN VOM TEUTOBURGER WALD
(Candyman of the Living Spots x Alissia vom Teutoburger Wald)
maj.Tanja Kuhnert

V CHOCAPIC TRZY ZYWIOLY
(Valentino z Gwiazdy Pigowatych x Koko Kianthy Kontradomino)
maj. Wlodzimierz Czekaj

V LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE
(Lacrima Christi Coppola x Spotnik“s Witty Wagtail)
maj.Anna Kozber

V CRESCENDO VOM HOSSEHAUS
(Perdita“s Inside Information x Fantasia vom Gramzower Kloster)
maj.Kerstin Forneck

V JILLOC“S HELL DRIVER
(ICh.Jilloc“a A Man in the Mirror x Jilloc“s Candle in the Wind)
maj.Mix Andrea

V I-X Z CHRUSTÓW
(Zar z Chrustów x Saiga z Rodu Piegowatych)
maj.Maria Tokaj

V O“TALIX“S INTRODUCES A MAN BY A MAN
(Jilloc“a A Man in the Mirror x Haymo“s Gira)
maj.Pia S.Jensen

V JILLOC“S LOVERBOY
(Rocca Al Mare Alegro Ad Jilloc“s x Timanka“s Close Enough)
maj.Florence Bruneberg Karlsson

V TITARA“S NOTA BENE
(Dohhill“s Adventurer x Titara“s Sweet Natalie)
maj.Heikkinen S.Haapalainen M.-M.

V OGAR TIREX OF DRASH
(Barun Ben A.Memory od Motovuna x Hura Maguic of Drash)
maj.Ivana Bakal

V STARLONG SILVER SHADOW
(Tommy Brock x Starlong Sweet Symphony)
maj.Oberuber Barbara & Jorg

V KAMILKAN VÄINÄMÖINEN
(Kamilkan Milkanpoika x Kamilkan Nittykirvinen)
maj.Niemenperä Jonna & Taru

V ZORBI USMIECH DALMACJI
(Eter Bialo-Czarni x Birma Lubartowiacy)
maj.Robert Cyburt

V CAESANDS ZUPER STAR
(Caesands Rob Roy x Caesands Velvet Kiss)
maj.Sandbacka Ann-Sofi

Diskval. RIKARDO SUNBEAM
(Rocca Al Mare Adirato x Saulites Lady Ljubasha)
maj.Svetlana Volohova

----- LAGUNA DIOS IRISH COFFEE
(First Forest Fresh Cinnamon x Zherona)
maj.E.Tselischeva

----- LIVER WALKING OF AGOMENTI
(Lacrima Christi Cartouche x Agomenti Hopy - Topsy)
maj.Zsuzsanna Kopa

----- JACKY“S SMILING SAVANE
(Zagreb“s Rainmaker x Jacky“s Smiling I Have a Dream)
maj.Therese Nowak

tųķda veterįnł / veteran class

V1,
World
Veteran Winner,
Veteran BOD
Ch.T-CART EDDIE
(T-Cart Unicus x T-Cart Rasima)
maj.Thoma Gabriela

V2 SAULITES INDIANA JONES
(Rivedore Right As Rain x Kamilkan Katinka)
maj.Orocko L. Sihmane I.

Diskval. MALY KSIAZE BIALO CZARNI
(Orpinghton Ormi Kontradomino x Kali Konglomerat Kropek)
maj.Robert Kraczowski

Rozhodčķ / Judge: Petru Muntean (RO)

feny / bitches
tųķda dorostu / puppy class / razred najmladjih

VN1 JILLOC“S REFLECTION IN A MIRROR
(Jilloc“s A Man in the Mirror x Timanka“s Miracle of Love)
maj.Florence Brunberg Karlsson

VN2 DALMINO MY MELODY
(Dalmino Touch Me Tiger x Dalmino Eternal Electra )
maj.Zeljka Halper Dražię

VN3 CASSIOPEIA PRINCESS ROYAL HERMELĶN
(ICh.Hollywood“s Dream Raul x Ch.Lawenda Loris Usmiech Dalmacji)
maj.Monika Sedlįčkovį

VN4 EXLIBRIS CANES HOT CHERRY PIE
(Kamilkan Väinamöinen x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Jelena Kruus, Moskalenko J.

----- EXLIBRIS CANES HIGH SOCIETY
(Kamilkan Väinamöinen x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Gabriele Thoma

tųķda mladżch / junior class

V1,
World
Junior Winner
VERONA DREAM DALMATINER
(Prikedilla“s Amarock x Jezabel by Mediolanum)
maj.Devię Nenad

V2 CHECKPOINT BRAVO“S GERMAIN
(Perdita“s Inside Information x Checkpoint Bravo“s Bibia)
maj.M.S.Voss-Pehlivan

V3 ORIANA“S TRACEABLE TUDOR ROSE
(Spotnik“s Special Selection x Paper Moon“s Countess Oriana)
maj.Soeren Jacobsen

V4 LACRIMA CHRISTI CSILLA CESARIA
(Kamilkan Väinamöinen x Spotnik“s Witty Wagtail)
maj.Radię Anita & Zeljko

V EDNA MILION THE ASTONISHING
(Jilloc“s Loverboy x Gwynmor Pere Ubu)
maj.A.J.M.Kok

V EXLIBRIS CANES ENIGMA OF LOVE
(Lacrima Christi Coppola x Exlibris Canes Garden of Goodness)
maj.Kruus J.,Orumaa T.

V EXLIBRIS CANES EXOTIC SUGAR“N“SPICE
(Lacrima Christi Coppola x Exlibris Canes Garden of Goodness)
maj.Helga Korgesaar

V CHECKPOINT BRAVO“S GODIVA
(Perdita“s Inside Information x Checkpoint Bravo“s Bibia)
maj.Sabine Rudnik

V MAMMA-MIA VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Ebert Reinhold

V MOONSHINE VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch. Washakie Chief As Great As x Indy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Marion Grasser

V ORIANA“S TRACEABLE TITANIA
(Spotnik“s Special Selection x Paper Moon“s Countess Oriana)
maj.Pia S.Jensen

V GWYNMOR YSGAWEN
(Bell-A-Mir“s Elegant Envoy x Gwynmor Quicksilver)
maj.Anemiek & Rhys Morgans

VD DICENTRA ESMERALDA
(Kamilkan Syssprinssi x Dicentra Desert Rose)
maj.Anu Forssten

VD EXLIBRIS CANES ESPRESSO MOCCA
(Lacrima Christi Coppola x Exlibris Canes Garden of Goodness)
maj.J.Kruus, A.Undrits

VD IGRAYUSHAYA VOLNA S NEVSKIH OSTROVOV
(Vozdishniy Shokolad s Nevskih Ostrovov x Gordost s nevskih Ostrovov)
maj.A.G.Zemtsova

VD VOLSHEBNAYA ZHEMCHUZHINA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Gwynmor Roadrunner x Nizhegorodskaya Dikovinka)
maj.KrasIlnikova O.

----- LACRIMA CHRISTI CLEANNIS CWEN
(Kamilkan Väinamöinen x Spotnik“s Witty Wagtail)
maj.Brunhilde Coors

----- JENNIFER LOPEZ RAUL
(Timanka“s Just Harvesting x Bad&Mad Serbian Beauty in Raul)
maj.Malovic K., Herounova a.


Rozhodčķ / Judge:  Hans Müller (CH)

mezitųķda / intermedia

V1, CWC,
Res.CACIB
CRAZY FOR YOU OF DUKE“S PROUD
(Gwynmor Quality Label x Obviously Onyx of Duke“s Proud)
maj.

V2 VENADIS-PEARL VON NASSAU
(Rocca Al Mare Congregare x Pearl von Nassau)
maj.Dariusz, Linda Kwiatkowski

V3 RIA VOM WOLFSBERG
(Nic vom Wolfsberg x Panthera Unica Naomi of Gold)
maj.Wolfgang Hohne

V4 MIR GREZ RUSSKAYA MATRESHKA
(Dalissi Magical Moonshine x Flinkvild Diana Ross)
maj.Skripka A.

VD SPOTNIK“S BABY BOOM
(Ch.Spotnik“s Quite A Questionmark x ICh.Spotnik“s Very Vivid Paper Moon)
maj.Malovię K.M., Zajc T.

VD BARONESSA VOM SCHLOS SÜSBACH
(Crescendo vom Hossehaus x July von Schloss Thiergarten)
maj.Kerstin Forneck

VD DREAM BEAUTY SAN SOROTERG
(Ottopojan Pataässa x Snow Flake Perfect Choice)
maj.Kruus Jelena & Janson Kairi

VD ESCHE ODNA VOLNA S NEVSKIH OSTROVOV
(Rocca Al Mare Adirato x Ekaterina Iz Terletskoy Dubravy)
maj.A.G.Zemstova

VD CAESANDS EYES WIDE OPEN
(Washakie Chief As Great As x Caesand“s Zagreb Design)
maj.Stahlberg E., Sandbacka Ann Sofi

VD FREYJA SREBRNOMIGOTNI
(Baldi z Kojca Brendy x Dalia Bialo-Czarni)
maj.Ewa Majda Stanislawska

VD JOLIE VOM SCHWARZEN BERG
(Starlong Silwer Shadow x Natascha vom Gramzower Kloster)
maj.Barbara, Herald Bötcher

VD SAULITES X-JADE
(Exlibris Canes Gate to Fantasy x Sue Ellin Perfect Choice)
maj.Lubova Orocko

----- ALPHADIRATO FANCY ME
(Spotnik“s Unbuttoned Unoform x Rocca Al Mare Colombine)
maj.Natalia Solodova

----- AYLA“S KLAN“S SHAMMIE
(T-Cart Obvious x Ayla)
maj.Sussie Boel

tųķda otevųenį / open class

V1, CWC, LATOYA VOM TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo“s Amadeus x Heaven“s Hope vom Teutoburger Wald)
maj.Lange K., Handel A.

V2 EXLIBRIS CANES A“LA CARTE
(Ottopojan Pataässa x Exlibris Canes Cosi Fan Tutte)
maj.Kruus Jelena

V3 FANTAZJA FEFI ALMA-WOZ
(Checkpoint Bravo“s Bentley x Szycha Alma - Woz)
maj.Monika Ozarowska

V4 STARLONG SMILING SUN
(STARLONG SELECTIVE STAINER x Starlong Sweet Symphony)
maj.B.J.Oberüber

V SANTANA VOM SCHEIBENHOLZ
(Jilloc“s Hell Driver x Lana vom Schiebenholz)
maj.Mix, Dziubanek

VD PLANFIELD“S BIONDA
(Eliot Blackie Raul x Checkpoint Bravo“s Celia Perfect)
maj.Schulz-Vass J.

VD KONFETTI VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Snow Flake vom Nassau x Indy von Reinhold“s Hüsung)
maj.Kerstin Rosberg - Vogl

VD DALUKI KRONPRINSESSA
(Kamilkan Oranssiprinssi x Kamilkan Up To Date)
maj.Eija Tähtinen

VD LADY SUNSHINE VON REINHOLD“S HÜSUNG
(Ch.Olbero Olympic Playa x Joy vom Reinhold“s Hüsung)
maj.Marion Grasser

VD LEWANA VOM TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo“s Amadeus x Heaven“s Hope vom Teutoburger Wald)
maj.Angela Mikus

----- CINDERELLA VOM HOSSENHAUS
(Ch.Perdita“s Inside Information x Fantasia vom Gramzower Kloster)
maj.Elke Langanke

----- CHECKPOINT BRAVO“S FAME
(Timanka“s Just Harvesting x Checkpoin Barvo“s Bibia)
maj. M.S. Voss-Pehlivan

----- LADY YANIQUE OF THE THREE TURNIPS
(Spotnik“s Special Selection x Lady Janique of the Three Turnips)
maj. Nierop F., de Boer A.S.P.

tųķda šampionu / champion class

V1, CWC,
CACIB,
World Winner
LAGUNA DIOS DONMARIE DELPINTA
(Rocca Al Mare Adirato x Silva Ledi)
maj.Elena Kucharchik

V2 UZHE ZVEZDA IZ TERLETSKOY DUBRAVY
(Lacrima Christi Coppola x Gwynmor Never Say Never)
maj.V.Chernova

V3 DALMINO ETERNAL ELECTRA
(Dalmino Falcon Fire x Vala od Koprivnice)
maj.Željka Halper Dražię

V4 KANTATA TERLETSKAYA PUDING DOG
(Bad-MAd Serbian Surprice in Raul x Ezhevika iz Terletskoy Dubravy)
maj.M.Shatova

V LACRIMA CHRISTI COUNT ON ME
(Mirmas Braveheart x Carla)
maj.Dragovię Eva

V DALIA BIALO-CZARNI
(Elioth Eden Kontradomino x Bratna Bialo-Czarni)
maj.Ewa Majda-Stanislawska

V ALPHADIRATO ETERNAL LOVE
(Jilloc“s A Man in the Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Rohrbachovį Irena

V ALPHADIRATO EXACT COPY
(Jilloc“s A Man in the Mirror x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Ratas Leelo & Heinland Kätlin

V EXLIBRIS CANES GARDEN OF GOODNESS
(Ottopojan Tähttimerkki x Tsarskiy Shokolad Gloria Vana Tallin)
maj.Kruus J.,Korgessaar H.

V HARMONY VOM SCHWARZEN BERG
(Perdita“s Inside Information x Desiré vom Schwarzen Berg)
maj.Bottcher Barbara + Herald

V MARNELLIN INAESTIMABILIS
(Jilloc“s A Man in the Mirror x Marnellin Eximia Cumlaude)
maj.Huttunen Niina

V JAMEELA VOM TEUTOBURGER WALD
(Checkpoint Bravo“s Amadeus x Alissia vom Teutoburger Wald)
maj.Karola Lange

V MARNELLIN JOY TO THE WORLD
(T-Cart Black Baboo x Marnellin Lilia Florens)
maj.Svetlana Vitola

V MALA BEKSA LALA Z CHRUSTÓW
(I-X z Chrustów x Fraszka z Chrustów )
maj.Tokaj M., Korpetta E.

V PIKOVAYA PANDA
(Noktyrn x Dzilissa)
maj.Krasilnikovs O.

V ZAGREB VERONIQUE
(Demontjuic Don Juan of Volanta x Zagreb“s Royal Secret )
maj.Therese Nowak

V SPOTNIK“S WITTY WAGTAIL
(Spotnik“s Snow Storm x Spotnik“s Primadonna)
maj.Anita & Željko Radię

V XILLY VOM HÜGEL
(Utz v.Hügel x Lale v.Hügel)
maj.Werner Frank + Silke

----- BESSY-BIJOU VOM HOSSENHAUS
(Perdita“s Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj.Elke Langanke

----- BUFFY-PEARL VOM HOSSENHAUS
(Perdita“s Inside Information x Dinah vom Gramzower Kloster)
maj.Elke Langanke

----- ALPHADIRATO CRYSTAL CLEAR
(Spotnik“s Special Selection x Laguna Dios Alisia Donna)
maj.Evstafyeva Elena

----- LAGUNA DIOS JAZZ-DANCING QUEEN
(Gwynmor Ocean of Love x Bohemia Beauty)
maj.Anna Chekharina

----- QIMI ANUSI MARZENIE
(Witez Wagabunda Usmiech Dalmacji x Melba Anusi Marzenie )
maj.Anna Kozber

----- JACKY“S SMILING SASCHA SUMMER DREAM
(Zagreb“s Rainmaker x Jacky“ Smiling I Have a Dream)
maj.Therese Nowak

----- SPOTNIK“S VERY VIVID PAPER MOON
(Spotnik“s Special Selection x Perdita“s Kiss Me Better)
maj.Hoie Helle & Foss Arne

tųķda veterįnł / veteran class

V1 BELLA VON DER PICCARDIE
(ICh.Zeno von Waldhagen x Natter von der Piccardie)
maj.Oberuber Barbara + Jorg

V2 LAMIRA LOVELY USMIECHNIETA WIELOCETKA
(Buddy Jazz Maj x Birkuta Lovely Usmiechnieta Wielocetka)
maj.Aleksandra Lewalska

----- ASKA-PJEGA
(Lucifer Županjski x Pea Fuego of Panex)
maj.Sanja Jergovię

----- DINAH VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Zeno von Waldhagen x Antonia vom Gramzower Kloster)
maj.Elke Langanke

----- FANTASIA VOM GRAMZOWER KLOSTER
(Perdita“s Keen Observer x Antonia vom Gramzower Kloster)
maj.Elke Langanke


Jilloc“s Rich and Famous
Jilloc“s Rich and Famous - Puppy 3.BOD
Exlibris Canes Hidden Treasure
Exlibris Canes Hidden Treasure
Lacrima Christi Carpe Diem
Lacrima Christi Carpe Diem - WJW “06
Alphadirato Future Brand
Alphadirato Future Brand
Marnellin Who is Who
Marnellin Who is Who
Saulites X-Smooth Boy
Saulites X-Smooth Boy
Panthera Unica Very Important
Panthera Unica Very Important
Absolut Vodka by Mediolanum
Absolut Vodka by Mediolanum
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy - WW “06
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy - BOB
Spotnik“s Viking Victory
Spotnik“s Viking Victory
Spotnik“s Viking Victory
Spotnik“s Viking Victory
Starswept Coffee Club
Starswept Coffee Club
Starswept Coffee Club
Starswept Coffee Club
Sir Hamlet Xam Of The Three Turnips
Sir Hamlet Xam Of The Three Turnips
Exlibris Canes Guiding Light
Exlibris Canes Guiding Light
T-Cart Eddie
T-Cart Eddie - Veteran BOD
Jilloc“s Reflection In A Mirror
Jilloc“s Reflection In A Mirror
Verona Dream Dalmatiner
Verona Dream Dalmatiner - WJW “06
Verona Dream Dalmatiner
Verona Dream Dalmatiner
Checkpoint Bravo“s Germain
Checkpoint Bravo“s Germain
Lacrima Christi Csilla Cesaria
Lacrima Christi Csilla Cesaria
Crazy For You of Duke“s Proud
Crazy For You of Duke“s Proud
Vanandis-Pearl vom Nassau
Vanandis-Pearl vom Nassau
Mir Crez Russkaya Matreshka
Mir Crez Russkaya Matreshka
Latoya vom Teutoburger Wald
Latoya vom Teutoburger Wald
Laguna Dios Donmarie Delpinta
Laguna Dios Donmarie Delpinta - WW “06
Uzhe Zvezda iz Terletskoy Dubravy
Uzhe Zvezda iz Terletskoy Dubravy
Bella von der Pikardie
Bella von der Pikardie
Lamira Lovely Usmiechnieta Wielocetka
Lamira Lovely Usmiechnieta Wielocetka
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy
Bell-A-Mir“s Elegant Envoy - 3.BOD